dr n. med. Maciej Berkan

Chirurg onkolog

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

Doskonały fachowiec. Sprawny, rzeczowy, ale empatyczny. Wybitnie inteligentny. Emanuje szczególną energią, która w tej dziedzinie medycyny jest kluczowa. Ujmująca osobowość. Polecam nawet do drobnych zabiegów.

Wspaniały człowiek. Bardzo inteligentny z ogromnym doświadczeniem!, dający niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Dziękuje z całego serca Panie doktorze!!! Dagmara.J

Wspaniały delikatny lekarz. Każdy pacjent to dla niego przedewszystkim człowiek. Swoim sympatycznym podejściem do pacjenta i miłym uśmiechem potrafi choć odrobinę podbudować psychicznie. Mam życzenie aby wszyscy lekarze byli właśnie tacy jak Dr. Maciej Berkan.

punktualny,miły wzbudzający zaufanie,staje frontem do pacjenta i jego cierpienia.W pełni zrealizował założone w planie leczenie. Pacjent to człowiek dla p.Doktora Dziękuję

Pacjent to człowiek dla p.Doktora
Dziękuję

Wspaniały lekarz, przyjaciel dla pacjenta - dziękuję doktorze

Wspaniały lekarz, przyjaciel dla pacjenta - dziękuję doktorze

zadko spotyka sie tak uprzejmego lekarza w stosunku do pacjenta jest bardzo dobrym fachowcem wykonywal mi juz jeden zabieg nie dlugo bede miala drugi wykonywany bardzo polecam

ZNAKOMITY LEKARZ I FACHOWIEC 8 LAT TEMU OPEROWAŁ MI OBIE PIERSI USUNĄŁ MI GUZY ZROBIŁ TO WIDAĆ BARDZO FACHOWO BO DO CHWILI OBECNEJ NIE MAM NAWROTÓW CHOROBY Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ DR BERKANA JAKO FACHOWCA I LEKARZA Z POWOŁNIA ANNA Z ŁDZI

Niesamowite podejście do sprawy. Przesympatyczny i dający poczucie bezpieczeństwa lekarz. Dziękuję. Zdecydowanie polecam.

dr. berkan jest przemiłym człowiekiem ujmującym podejściu do pacjenta przy doktorze Macieju Berkanie mimo ciężkiej choroby wierzyłam że mi pomoże i faktycznie bardzo mną się zajął i czuję się dużo lepiej.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Łódź"?

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
al. Wolności 22
Częstochowa