lekarz Maciej Boćkowski

Świetny doktor, wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze,naprawdę bardzo polecam ciężarnym szukającym świetnego lekarza:))

Wspaniały lekarz i sympatyczny człowiek. W 100 % specjalista, każdą pacjentkę traktuje indywidualnie ( wiem to nie tylko po sobie lecz także od koleżanek, którym go poleciłam), bardzo pomocny i bezinteresowny, mimo napiętego grafiku zawsze można na niego liczyć. Podczas wizyty nie spieszy się i poświęca tyle czasu ile należy. Rzeczowo i jasno wszystko objaśnia. Bardzo szczegółowy, nie bagatelizuje nawet najmniejszych nieprawidłowości. Dzięki jego kompetencji i zaangażowaniu wykrył u mojego dziecka poważną chorobę, choć o jej istnieniu świadczyły drobne przesłanki, które większość lekarzy zapewne by zignorowała. Rzadko spotyka się lekarza, który oprócz tego że jest kompetentny i operuje ogromną wiedzą jest też dobrym i sympatycznym człowiekiem. Można mu zaufać. Lekarz z powołania!

Lekarz z powolania, kompetentny, godny zaufania, rzetelny, skrupulatny. Przy takim lekarzu znikaja wszystkie watpliwosci i obawy.

Superspecjalista.Superpołożnik.Superman. Polecam.

Superspecjalista.Superpołożnik.Superman. Polecam.

Jest On BARDZO,BARDZO dobrym lekarzem, czasami nieco bardziej zmęczony ale zawsze sympatyczny i wesoły, jeśli tak samo się podchodzi do Niego. Szybko reaguje jeśli z ciążą jest coś nie tak, potrafi rozpoznać na wczesnym etapie najtrudniejsze przypadki. Bardzo dobry specjalista, wielu lekarzy często się z Nim konsultuje, czego nieraz byłam świadkiem. Jako jeden z nielicznych potrafi tak szczegółowo wykonać USG dopplerowskie i wykluczyć ryzyko poważniejszych wad rozwojowych dziecka. Jest niesamowicie delikatny i reaguje na wszystkie sugestie pacjentki. Jednak najważniejsze to, to że potrafi doprowadzić ciążę do szczęśliwego końca. Pod opieką dr.Boćkowskiego byłam prawie przez całą ciążę i po ciąży na konsultacjach i nadal jestem pod jego opieką ginekologiczną i absolutnie nie zamierzam tego zmieniać ;). Polecam każdej kobiecie ciężarnej przynajmniej raz w ciąży odwiedzić dr. Boćkowskiego i wykonać sobie Usg dopplerowskie, aby sprawdzić czy dzidziuś na pewno dobrze się rozwija a zapewniam,że są i tacy lekarze, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co mówią i żadnej wiedzy na temat zawodu, który wykonują - wiem to z autopsji.

W związku z poniższymi prośbami o kontakt załączam dane kontaktowe Dr.:
Prywatny gabinet dr.Boćkowskiego (Centrum Perinatologii i Kardiologii Płodowo-Dziecięcej) mieści się na ul.Wrocławskiej 63, Gdynia. tel.do rejestracji:727 66 29 26, www.klif-med.pl

Trafiłam na dr Boćkowskiego całkiem przypadkowo.Byłam już na sali porodowej od wielu godzin.W tym czasie zmieniały się dyżury lekarzy trzykrotnie.Poród się przeciągał i wtedy właśnie pojawił się doktor M. Boćkowski.Od tego momentu czułam ,że w końcu będzie dobrze,bo zajął się mną lekarz,który daje się od razu poznać jako bardzo kompetentny ,uprzejmy,szanujący kobietę rodzącą!Poród zakończył się cesarskim cięciem.A doktor swoim przesympatycznym poczuciem humoru zrobił wszystko,żebym jak najbardziej bezstresowo przeszła tę operację.W czasie zabiegu cały czas ze mną rozmawiał :)Na sali pooperacyjnej również o mnie nie zapomniał i przyszedł sprawdzić moje samopoczucie.Jestem mu ogromnie wdzięczna za to że jest takim lekarzem i człowiekiem.

Najlepszy lekarz jakiego znam.Sympatyczny.kompetentny i w 100% oddany pracy.Super specjalista z poczuciem humoru.Polecam.

Doktor wykrył u mojej córki wodonercze, dzięki czemu zaraz po porodzie mogliśmy podjąć leczenie. Inny lekarz przeoczył chorobę.

wspanialy czlowiek, niezawodny medyk,profesjonalny diagnosta a do tego niezly przystojniak!

Wspaniały lekarz ,prowadził moje trzy ciąże i z czystym sumieniem mogę go polecic innym pacjentkom. Według mnie dr Bockowski zasługuje na 6 +++++++