lekarz Maciej Boćkowski

Gorąco polecam jak dla mnie super doktor!!

Gorąco polecam jak dla mnie super doktor!!

rewelacja, swietny lekarz z dobrym poczuciem, humoru

rewelacja, swietny lekarz z dobrym poczuciem, humoru

POMIMO POCZĄTKOWYCH WĄTPLIWOŚCI WZGLĘDEM PANA DOKTORA FINALNIE WYSTAWIŁABYM MU 6++ TO CUDOWNY LEKARZ!! POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE Z PROBLEMOWĄ JAK I BEZPROBLEMOWĄ CIĄŻĄ. CZASAMI WYDAJE SIĘ NIECO GBUROWATY, ALE JAK SIE OKAZUJE, MA PO PROSTU TAKI STYL. NIEMNIEJ MOŻNA CZUĆ SIĘ PRZY NIM W 100 PROC. BEZPIECZNYM, CO WYDAJE MI SIĘ BARDZO ISTOTNE W PROWADZENIU CIĄŻY. DODAM JESZCZE, ZE TO WSPANIAŁY DIAGNOSTYK. DLA MNIE JEST ZARÓWNO LEKARZEM JAK I CZŁOWIEKIEM NA 6. SZCZERZE POOOOLECAM!

Przesympatyczny, uśmiechnięty i kompetentny. Wizyta u niego była dla mnie naprawdę przyjemnością, chociaż nastawiałam się tylko na szybkie usg (ciążę prowadzi inny lekarz). Bardzo polecam

prowadził mi ciążę przez co czułam się bezpieczna, nie traktuje usg i wizyt rutynowo lecz każdorazowo szczegółowo bada, w razie problemów zawsze można dzwonić do niego na komórkę, a do tego sympatyczny i z poczuciem humoru :) na pierwszym miejscu stawiał zawsze bezpieczeństwo mojego dziecka!

Zaangażowany, przyjazny, bardzo kompetentny. Polecam A

Zaangażowany, przyjazny, bardzo kompetentny. Polecam A

mialam stycznosc z panem doktorem przez okres trawnia pobytu mojego w szpitalu od 36tyg ciazy-zatrucie ciazowe.mialam cc w 38tyg.pan doktor switnie zajal sie mna a pozniej moim synkiem.ma bardzo fajne poczucie humoru ktore w niektorych sytuacjach jest niezbedne.moja rana po cc jest prawie nie wdoczna i swietnie sie goila.

zdecydowanie polecam! wspaniały specjalista i człowiek w jednym. lekarz z powołania!

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam. Przejął moją ciążę bliźniaczą pod koniec jej trwania i tylko dzięki niemu wszystko dobrze się skończyło. Pomagał na wizytach, w szpitalu, na cc przyjechał w środku nocy mimo, że nie miał wtedy dyżuru i opiekował się nami długo po porodzie. Całą rodzinką pozostaniemy mu dozgonnie wdzięczni...

doskonały lekarz,po każdej wizycie wracała wiara,ze ciąża zakończy się pomyślnie i urodzę zdrowe dziecko,mogłam w każdej chwili zadzwonić na prywatny nr komórkowy w razie złego samopoczucia,wizyty w gabinecie i pobyty w szpitalu dzięki Doktorowi przebiegały spokojnie,bezstresowo,jestem wdzięczna do dziś,chociaż córka ma już prawie 6 lat...