lekarz Maciej Dwornik

2,1
1,7
1,9
1,8

Niestety lekarz ten nie powinien wykonywać swojego zawodu. Na opis czeka się ponad 2 miesiące, po czym z opisu rezonansu nic nie wynika. Polecam aby jego przełożeni przyjrzeli się wynikom jego pracy bo ludzie przychodzą do lekarza po pomoc. Ten Pan miernie wykonuje swoją pracę - z opisu nie wynika nic. Poza tym jest nieuprzejmy i sfochowany. Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Jeżeli pracuje za karę to niech zmieni pracę.

Nie polecam, na opis czeka się tydzień, do tego czasu już wyzdrowieje a promieniowanie RTG tylko mi zaszkodziło.

Lekarz godny polecenia. Wszystko wytłumaczy, interesuje się pacjentem, szczegółowe badanie, wizyty kontrolne.

Bardzo dobry lekarz, skrupulatne badanie, szybka i fachowa pomoc, pełen profesjonalizm i troska o pacjenta.

Jak można osobie która przyszła badać tarczycę badać jamę brzuszną? Bądź opisać w badaniu lewy narząd jako chory prawy jako zdrowy kiedy jest odwrotnie? W szpitalu o mało co nie operowali mi złej strony. Ten lekarz nie powinien mieć kontaktu z pacjentem po prostu się do tego nie nadaje. Nie mam dobrych wspomnień. Nie polecam. Pan doktor powinien znaleźć sobie branżę w której nie będzie szkodził ludziom

Pan Maciej Dwornik od wejścia zaczyna tematy nie związane z badaniem przy czym unosi się, sam nakręca, musiałam czekać aż w końcu zacznie badanie po które przyszłam, szanujmy się, człowiek wyrywa się z pracy specjalnie żeby szybko załatwić sprawy i musi słuchać rzeczy na które nie ma ochoty, natomiast o sprawach zdrowotnych oraz przy badaniu cisza. Lekarz Nie przeprowadził żadnego wywiadu na temat dolegliwości. Uważam że straciłam tam swój czas, po ilości komentarzy nawet nie wiem czy wynik (oczywiście tak jak pisali inni kopiuj-wklej) jest w ogóle miarodajny. Badanie powtórzę gdzie indziej. NIE POLECAM

CZŁOWIEK WYNIOSŁY I GBUROWATY. ZAMIAST SKUPIĆ SIĘ NA MAŁYM PACJENCIE NI STĄD NI ZOWĄD ZACZYNA PROWADZIĆ AGITACJĘ NA RZECZ POPRAWY WARUNKÓW FINANSOWYCH LEKARZY. SAM SIĘ NAKRĘCA, UNOSI I STRASZY DZIECKO PODNIESIONYM GŁOSEM. CZŁOWIEK BIERZE 120 ZŁ ZA 10 MIN PRACY I ROBI ŁASKĘ, ŻE MUSI ODPOWIADAĆ NA PYTANIA DOTYCZĄCE BADANIA. SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM, KTÓRZY LUBIĄ BYĆ TRAKTOWANI JAK ZŁO KONIECZNIE, LUB DELIKATNIE MÓWIĄC PRZEDMIOTOWO. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTY U TEGO PANA Z DZIECKIEM.

Nieuprzejmy I niemily. A do Tego Opisuje organy na zdrowe ktorych nawet pacjent juz nie posiada. Nie polecam. 120 zl x 2 wyrzuca W w bloto

Nieuprzejmy I niemily. A do Tego

Nie mogę uwierzyć w to co Państwo wypisujecie. Ja byłem na badaniu i wyszedłem zadowolony może nie tyle z wyniku ale z przebiegu samego badania. Pan Doktor bardzo, ale to bardzo fachowo podszedł do mojej sprawy. Udzielił cennych porad i wskazówek. Polecam dr. M.Dwornika.

Ten cymbał tylko by brał kasę. Spytany o cokolwiek odpowiada chamsko i bezczelnie. Myśli że jest najważniejszy na całym świecie ale niedługo przekona się że jest niczym...