lekarz Maciej Dwornik

1,5
1,6
1,7
1,7

Pan Maciej Dwornik od wejścia zaczyna tematy nie związane z badaniem przy czym unosi się, sam nakręca, musiałam czekać aż w końcu zacznie badanie po które przyszłam, szanujmy się, człowiek wyrywa się z pracy specjalnie żeby szybko załatwić sprawy i musi słuchać rzeczy na które nie ma ochoty, natomiast o sprawach zdrowotnych oraz przy badaniu cisza. Lekarz Nie przeprowadził żadnego wywiadu na temat dolegliwości. Uważam że straciłam tam swój czas, po ilości komentarzy nawet nie wiem czy wynik (oczywiście tak jak pisali inni kopiuj-wklej) jest w ogóle miarodajny. Badanie powtórzę gdzie indziej. NIE POLECAM

Nie mogę uwierzyć w to co Państwo wypisujecie. Ja byłem na badaniu i wyszedłem zadowolony może nie tyle z wyniku ale z przebiegu samego badania. Pan Doktor bardzo, ale to bardzo fachowo podszedł do mojej sprawy. Udzielił cennych porad i wskazówek. Polecam dr. M.Dwornika.

Jak można osobie która przyszła badać tarczycę badać jamę brzuszną? Bądź opisać w badaniu lewy narząd jako chory prawy jako zdrowy kiedy jest odwrotnie? W szpitalu o mało co nie operowali mi złej strony. Ten lekarz nie powinien mieć kontaktu z pacjentem po prostu się do tego nie nadaje. Nie mam dobrych wspomnień. Nie polecam. Pan doktor powinien znaleźć sobie branżę w której nie będzie szkodził ludziom

CZŁOWIEK WYNIOSŁY I GBUROWATY. ZAMIAST SKUPIĆ SIĘ NA MAŁYM PACJENCIE NI STĄD NI ZOWĄD ZACZYNA PROWADZIĆ AGITACJĘ NA RZECZ POPRAWY WARUNKÓW FINANSOWYCH LEKARZY. SAM SIĘ NAKRĘCA, UNOSI I STRASZY DZIECKO PODNIESIONYM GŁOSEM. CZŁOWIEK BIERZE 120 ZŁ ZA 10 MIN PRACY I ROBI ŁASKĘ, ŻE MUSI ODPOWIADAĆ NA PYTANIA DOTYCZĄCE BADANIA. SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM, KTÓRZY LUBIĄ BYĆ TRAKTOWANI JAK ZŁO KONIECZNIE, LUB DELIKATNIE MÓWIĄC PRZEDMIOTOWO. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTY U TEGO PANA Z DZIECKIEM.

Poprosiłam grzecznie pana doktora żeby zmienił zasady umawiania pacjentów na godziny bo po kilka osób( 3-4) zapisują na tą samą godzinę co zupełnie mija się z celem bo trzeba czekać ok.godziny.Jest to brak szacunku dla czasu pacjentów jak i ich samopoczucia,bo przecież mowa tu o osobach które przychodzą z określonymi dolegliwościami(bólowymi).Odpowiedź pana doktora była opryskliwa i obrażająca wszystkich pacjentów.Powiedział między innymi że jest wolny wybór i że taki system był i taki pozostanie bo on musi się śpieszyć bo w następnym miejscu musi być o godz.10. Powiedział mi też ,że ...

Powiedział mi też ,że tak jest żeby to on nie musiał czekać na pacjentów,ktorzy nie powiadamiają go jeśli nie mogą przyjść oraz że powinni być karani za taką nieobecność bo tak jest w Niemczech.Coś mi się wydaje że Szanowny Pan Doktor zapomniał co to jest SŁUŻBA zdrowia i że to pan doktor jest dla pacjentów a nie odwrotnie i "dzięki"temu ze chorujemy on ma pieniądze(na które wszyscy przez całe życie płacimy składki).
Panu doktorowi w jego (...)główce coś się pomieszało i wydaje mu się że gabinet należący do NFZ jest jego prywatnym folwarkiem,bo tam też bada prywatnie i w pogoni za pieniądzem zapomniał o ludzkich odruchach.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Nieuprzejmy I niemily. A do Tego Opisuje organy na zdrowe ktorych nawet pacjent juz nie posiada. Nie polecam. 120 zl x 2 wyrzuca W w bloto

Nieuprzejmy I niemily. A do Tego

Straszny czlowiek, gbur, opryskliwy.Radiolog bez zadnych kompetencji.Bylismy u tego czlowieka z malym dzieckiem dziecko plakalo lekarz nie pozwolil wziac dziecka na rece i uspokoic. RODZICE tylko z daleka od tego lekarza, lekarz a raczej radiolog robi kopiuj wklej i drukuje badanie nie robi wywiadu nie tlumaczy badania milczy! Zapytany o badanie krzyczy i nie chce odpowiedziec na pytanie co swiadczy o jego braku kompetencji po prostu milczy bo nie wie co powiedziec Badanie bezuzyteczne, 100 zl wyrzucone do kosza!!!szkoda tylko ze zaplacilismy temu pseudo radiologowi za pseudo usluge! Jestem zbulwersowana jeszcze nigdy nie spotkalam takiego czlowieka!!!

cham gbór brak słów,zachowuje sie jak by łaske robił ze przyjmuje pacjetów za jedyne 150zł,powinien leczyc bydło a nie ludzi.dziwie sie ze izba lekarska nie reaguje na takie zachowanie.nie polecam nawet najwiekszym wrogom

Właśnie lekarz przebadal mi tętnicze i żyły szyi. Na szczęście wszystko dobrze! Lekarz uprzejmy, komunikatywny i przede wszystkim konkretny. Na koniec wizyty posunął mi pomysł na dalsze poszukiwanie przyczyny moich dolegliwości. Jestem za bardzo wdzięczna. Polecam tego lekarza. Korzystalam z jego pomocy już kilkakrotnie - prywatnie i państwowe. Niewielka różnica w podejściu do pacjenta była, ale takie czasy. Liczy sie efekt. Pozdrawiam i życzę zdrowia. W.w.

Ten cymbał tylko by brał kasę. Spytany o cokolwiek odpowiada chamsko i bezczelnie. Myśli że jest najważniejszy na całym świecie ale niedługo przekona się że jest niczym...