lekarz Maciej Dwornik

2,1
1,7
1,9
1,8

cham gbór brak słów,zachowuje sie jak by łaske robił ze przyjmuje pacjetów za jedyne 150zł,powinien leczyc bydło a nie ludzi.dziwie sie ze izba lekarska nie reaguje na takie zachowanie.nie polecam nawet najwiekszym wrogom

Straszny czlowiek, gbur, opryskliwy.Radiolog bez zadnych kompetencji.Bylismy u tego czlowieka z malym dzieckiem dziecko plakalo lekarz nie pozwolil wziac dziecka na rece i uspokoic. RODZICE tylko z daleka od tego lekarza, lekarz a raczej radiolog robi kopiuj wklej i drukuje badanie nie robi wywiadu nie tlumaczy badania milczy! Zapytany o badanie krzyczy i nie chce odpowiedziec na pytanie co swiadczy o jego braku kompetencji po prostu milczy bo nie wie co powiedziec Badanie bezuzyteczne, 100 zl wyrzucone do kosza!!!szkoda tylko ze zaplacilismy temu pseudo radiologowi za pseudo usluge! Jestem zbulwersowana jeszcze nigdy nie spotkalam takiego czlowieka!!!

Poprosiłam grzecznie pana doktora żeby zmienił zasady umawiania pacjentów na godziny bo po kilka osób( 3-4) zapisują na tą samą godzinę co zupełnie mija się z celem bo trzeba czekać ok.godziny.Jest to brak szacunku dla czasu pacjentów jak i ich samopoczucia,bo przecież mowa tu o osobach które przychodzą z określonymi dolegliwościami(bólowymi).Odpowiedź pana doktora była opryskliwa i obrażająca wszystkich pacjentów.Powiedział między innymi że jest wolny wybór i że taki system był i taki pozostanie bo on musi się śpieszyć bo w następnym miejscu musi być o godz.10. Powiedział mi też ,że ...

Powiedział mi też ,że tak jest żeby to on nie musiał czekać na pacjentów,ktorzy nie powiadamiają go jeśli nie mogą przyjść oraz że powinni być karani za taką nieobecność bo tak jest w Niemczech.Coś mi się wydaje że Szanowny Pan Doktor zapomniał co to jest SŁUŻBA zdrowia i że to pan doktor jest dla pacjentów a nie odwrotnie i "dzięki"temu ze chorujemy on ma pieniądze(na które wszyscy przez całe życie płacimy składki).
Panu doktorowi w jego (...)główce coś się pomieszało i wydaje mu się że gabinet należący do NFZ jest jego prywatnym folwarkiem,bo tam też bada prywatnie i w pogoni za pieniądzem zapomniał o ludzkich odruchach.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Facet zamiast skupić się na badaniu wychwalał swój sprzęt obrazajac przy tym innych lekarzy. nie polecam...

Pierwszeństwo w kolejce mają "znajomi" Pana doktora.Podczas badania,milczy,po badaniu milczy.Zero kontaktu,trudny w obejściu.Nie polecam.

ON JEST PSYCHOPATĄ. BARDZO NIE MIŁY, OPRYSKLIWY . STRASZY SWOIM WIDOKIEM MAŁE DZIECI .

Lekarz wykonywał usg brzuszka u niemowlaka na kasę chorych. Już od samego początku był nieuprzejmy, tak jakby musiał badać z wielką łaską. Nie chciał powiedzieć w ogóle o wyniku badania i kazał się zgłosić do pediatry. Żałujemy że udaliśmy się do tego lekarza. Wolelibyśmy zapłacić i pójść do innego. Odradzam wszystkim.

Pani Magda która oceniła tego "lekarza" na 5, chyba nazywa się... Dwornik??? Nie polecam, szczególnie w celu zrobienia usg niemowlętom koszmar i trauma.Po tej wizycie moje dziecko boi się na widok każdego lekarza, a zaznaczę, iż wcześniej dwukrotnie miało robione usg brzuszka w ostrowskim szpitalu i zniosło to świetnie, ponieważ badanie prowadziła pani, która ma bardzo dobre, po prostu ludzkie podejście do pacjenta - w przeciwieństwie do pana D. Paulina

Pani Magda która oceniła tego "lekarza" na 5, chyba nazywa się... Dwornik???
Paulina

Pan Maciej Dwornik, niesamowity lekarz, absolutnie spełnił moje oczekiwania, niesamowicie uprzejmy, wszystko dokładnie zdiagnozował i pokierował mnie do odpowiednich lekarzy. Jeszcze tak miłego i tak kompetentnego lekarza nie spotkałam. Osobiście polecam i powyższymi opiniami proszę się nie kierować. Jeszcze raz bardzo polecam Magda

Magda

Jak stwierdził chirurg, usg od tego pana jest "bezuzuteczne". Lekarz bardzo nieuprzejmy, poprostu beznadzieja!!! Szkoda czasu!!!