lekarz Maciej Dwornik

2,1
1,7
1,9
1,8

Właśnie lekarz przebadal mi tętnicze i żyły szyi. Na szczęście wszystko dobrze! Lekarz uprzejmy, komunikatywny i przede wszystkim konkretny. Na koniec wizyty posunął mi pomysł na dalsze poszukiwanie przyczyny moich dolegliwości. Jestem za bardzo wdzięczna. Polecam tego lekarza. Korzystalam z jego pomocy już kilkakrotnie - prywatnie i państwowe. Niewielka różnica w podejściu do pacjenta była, ale takie czasy. Liczy sie efekt. Pozdrawiam i życzę zdrowia. W.w.

szkoda gadac ijeszcze aby sie zarejestrowac musialam przyjechac na 8 osobiscie ajestem zpoza ostrowa bo przy okienku pacjeci maja pierwszenstwo

Człowiek ten nie powinien zostać lekarzem. Gbur jakich mało. Robi tylko "kopiuj- wklej" na komputerze i do widzenia. W życiu nie chce już mieć z tym człowiekiem nic wspólnego! Cham!!

Nie widziałam bardziej nieuprzejmego lekarza.Badanie niedokładne.

Nie widziałam bardziej nieuprzejmego lekarza.Badanie niedokładne.

Chamski, bezczelny !!! Gbur!!! Tylko wziąć kasę a pacjenta ma za śmiecia

Chamski, bezczelny !!! Gbur!!! Tylko wziąć kasę a pacjenta ma za śmiecia

Jest bardzo nieprzyjemny. Jednak jako fachowiec - uważam, że najlepszy w Ostrowie

chamski, bezczelny i olewajacy pacjentow , majacy ich za nic , przynajmniej tych na kase chorych

byłam i na NFZ i prywatnie .Zero kompetencji ,robil mi kilkakrotnie usg i zawsze znalazł organ ktorego nie mam kilkanaście lat a na moją uwagę nie przeprosil lecz powiedzial że nie zmienil pamieci w komputerze.Stanowczo odradzam

Kolejki!!!!!!!!!! spowodowane celebrą "PAŃ" rejestratorek.

Kolejki!!!!!!!!!! spowodowane celebrą "PAŃ" rejestratorek.

Pan "łasy" na pieniądze, przyjmowanie na kase chorych 5 minut pracy "zero" wywiadu o chorobie, natomiast prywatnie bardzo milutki Pan. Szkoda, że tacy lekarze istnieją, a na nasze nieszczęście jest ich coraz więcej. Jak nie masz kasy to umierasz bo leczenie na fundusz tacy lekarze traktują jak zło konieczne.