Bardzo polecam Pana Doktora. Prowadził moje dwie ciąże (po długiej bezpłodności), przy drugiej osobiście wykonywał cc. Jest bardzo miły, uprzejmy, wesoły a przede wszystkim kompetentny. Ciąże potrafi tak poprowadzić, że po każdej wizycie wszelkie obawy mijają. W każdej chwili można do niego zadzwonić lub wysłać smsa i zawsze odpowiada. Dzięki intuicji a przede wszystkim profesjonalizmowi Pana Doktora mój starszy synek jest "prawie" zdrowy a mogło być źle. Natomiast mój młodszy synek był owinięty dwa razy pępowiną wokół szyi i dzięki fachowości Pana Doktora wszystko skończyło się bardzo dobrze. Ponadto w szpitalu również interesował się mną i moimi synkami. Chodziłam i w dalszym ciągu będę chodziła do Pana Doktora, a chciałam dodać że u wielu lekarzy byłam zanim trafiłam do doktora Eliszewskiego.

To jest drugi lekarz, o którym mogę powiedzieć że jest z powołania i nastawiony na pomoc innym. Wspomnę, że tym pierwszym lekarzem jest Michał Brożyna, pracujący w szpitalu wojewódzkim. Maciej Eliszewski jest dokładny, posiadający wiedzę, umiejętności. Jest słowny i nie zostawia pacjentki samej sobie. Nie chodzi też o pieniądze, bo niektórzy lekarze są mili w gabinetach prywatnych a po za nimi już nie. Pan Eliszewski w gabinecie jak i w szpitalu jest taki sam. Mam opiekę prywatnie u doktora, ale gdy trafiłam do szpitala również zajął się mną jako pacjentem i jako człowiekiem. Zresztą nie tylko mną, bo każdą pacjentką. Przeprowadził zabieg, otoczył opieką i dał nadzieję, że będzie dobrze. Cieszę się, że właśnie trafiłam na doktora. Mimo, że mam do Olsztyna prawie 100 km, jest warto jeździć. DZIĘKUJĘ

jestem jego pacjentką od kilku lat, prowadził moją pierwszą ciążę idealnie. jest człowiekiem niezwykle kompetentnym, kulturalnym, dokładnym, uprzejmym i spokojnym. wszystko szczegółowo wyjaśnia, odpowiada na smsy i telefony, jest to lekarz którego darzę największym zaufaniem i powierzam kolejną ciążę. mimo iż przyjmuje tylko prywatnie nie żałuję tych pieniędzy-a i stawkę ma bardzo rozsądną

Zanim poszłam do dr Eliszewskiego chodziłam do pani ginekolog dla dziewcząt. Długo szukałam lekarza, który z uwagą zajął by się moimi dolegliwościami. Sparzyłam się na wizycie u dr Marka Buczyńskiego, który potraktował mnie jak zło konieczne i był wobec mnie bardzo arogancki. Musiałam szukać dalej. Bardzo bałam się pójść do innego lekarza. Wybrałam dr Eliszewskiego i nie żałuję. Podczas badania był bardzo delikatny i wszystko mi wytłumaczył. Szczerze mówiąc byłam zdziwiona, iż ginekolog potrafi być tak miły i z uwagą podejdzie do moich delegliwości. Naprawdę polecam pana doktora.

Pan doktor ELISZEWSKI,pracując jeszcze w Purdzie prowadził moje dwie ciaże,odebrał równiez jeden poród,jest naprawde godnym polecenia lekarzem:)kompetentny,delikatny wie co robi :)polecam z czystym sumieniem

Byłam u pana doktora pierwszy raz i na pewno będę jego pacjentką. Jest miły, kompetentny, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Polecam.

Ja również dołączam sie do pozytywnych opinii. Dr. Eliszewski prowadził moje dwie ciąże, mimo że druga zakończyła się bardzo wcześnie, to zawsze interesował się moim samopoczuciem i często pytał o dziecko. Wiem też, że bardzo fachowo wyciągnął moją kruszynkę, a ona teraz żyje i ma się super. Chociaż mieszkam 80 km od Olsztyna, nie wyobrażam sobie leczyć sie u innego lekarza.

Pan doktor to świetny profesjonalista! Chodzę do niego co rok i jestem bardzo zadowolona. Jest uprzejmy, delikatny i rzeczowy. Jedyny minus to pani w recepcji - kiedy przychodzę po receptę, patrzy na mnie jak na trędowatą.

Byłam u Pana doktora i uważam,ze jest świetnym lekarzem, wszystko dokładnie wyjaśnił, jestem bardzo zadowolana z wizyty.

Wspaniały człowiek i lekarz! Uprzejmy, miły, taktowny, kompetentny i co ważne delikatny podczas wykonywanych badań. Poleciłam go koleżankom i polecam wszystkim paniom:) Podczas wizyty poświęca max. uwagi i fachowo odpowiada na zadawane pytania

Podczas wizyty poświęca max. uwagi i fachowo odpowiada na zadawane pytania

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Andrzej Kawka

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie