lekarz Maciej Eliszewski

Ginekolog położnik, USG

Polecam tego lekarza wszystkim kobietom, które dbaja o własne zdrowie.

Polecam tego lekarza wszystkim kobietom, które dbaja o własne zdrowie.

Jako trudna pacjentka po tzw. przejściach- miałam operację na mieśniaki- z ręką na sercu mogę polecić Pana Eliszewskiego. Przeszłam wielu lekarzy ale nie znam lepszego- uprzejmy, delikatny, taktowny a na dodatek z poczuciem humoru. Poświęca dużo czasu,nie odbiera żadnych telefonów. W gabinecie pacjentka czuje się naprawdę wysłuchana w 100%.POLECAM.

Wspaniały człowiek i lekarz! Synka urodziłam w październiku, po wielu innych przejściach z innymi lekarzami polecam dr Eliszewskiego. Jego profesjonalizm i podejście do pacjentki jest wzorowe. Oby więcej takich lekarzy.

w 100% polecam. cena 130 zł to cena z usg i cytologią, ale jak poszłam po pierwszym miesiącu stosowania antykoncepcji, którą mi przypisał to za wizytę zapłaciłam 20 zł :) niezwykle sympatyczny i kompetentny najdelikatniejszy lekarz, który mnie kiedykolwiek badał :)

w 100% polecam.

niezwykle sympatyczny i kompetentny
najdelikatniejszy lekarz, który mnie kiedykolwiek badał :)

Mam pytanie czy ten Pan przjmuje na nfz? Jeśli tak proszę o kontakt gdzie mogę się do niego zarejstrować. Proszę o odpowiedź.

Polecam w 100%: kompetentny, solidny, b.uprzejmy

Polecam w 100%: kompetentny, solidny, b.uprzejmy

Pan M. Eliszewski jest moim lekarzem od 6 lat, niesamowicie sympatyczny człowiek i świetny fachowiec. Szczerze polecam.

urodziam kacperka najlepsza opieke mialam jaka mozna miec to jest wspanialy czlowiek i lekarz

Pan dr Eliszewski jest bardzo kulturalny i uprzejmy, a co najważniejsze kompetentny i dokładny. Fachowo podchodzi do każdej obawy pacjentki. Bez pośpiechu tłumaczy i wyjaśnia wszystkie wątpliwości.Poświęca dużo czasu pacjentkom, przez co czasami trzeba trochę poczekać ale wiem, że warto więc nie zamienię tego lekarza na żadnego innego, a u kilku już byłam.Polecam;)

Eliszewski to cudowny doktor, bardzo kompetentny i ludzki.Byłam przez Niego operowana na mięśniaki.Po zabiego interesował się co się ze mną dzieje, jest ciepły i wzbudza zaufanie. Jest poprostu ok !!!!!! Polecam