lekarz Maciej Eliszewski

Ginekolog położnik, USG

Byłam u pana doktora pierwszy raz i na pewno będę jego pacjentką. Jest miły, kompetentny, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Polecam.

Pan doktor to świetny profesjonalista! Chodzę do niego co rok i jestem bardzo zadowolona. Jest uprzejmy, delikatny i rzeczowy. Jedyny minus to pani w recepcji - kiedy przychodzę po receptę, patrzy na mnie jak na trędowatą.

Takiego lekarza chcialabym miec na wyłącznosc:)

Takiego lekarza chcialabym miec na wyłącznosc:)

Wspaniały człowiek i lekarz! Uprzejmy, miły, taktowny, kompetentny i co ważne delikatny podczas wykonywanych badań. Poleciłam go koleżankom i polecam wszystkim paniom:) Podczas wizyty poświęca max. uwagi i fachowo odpowiada na zadawane pytania

Podczas wizyty poświęca max. uwagi i fachowo odpowiada na zadawane pytania

Zanim poszłam do dr Eliszewskiego chodziłam do pani ginekolog dla dziewcząt. Długo szukałam lekarza, który z uwagą zajął by się moimi dolegliwościami. Sparzyłam się na wizycie u dr Marka Buczyńskiego, który potraktował mnie jak zło konieczne i był wobec mnie bardzo arogancki. Musiałam szukać dalej. Bardzo bałam się pójść do innego lekarza. Wybrałam dr Eliszewskiego i nie żałuję. Podczas badania był bardzo delikatny i wszystko mi wytłumaczył. Szczerze mówiąc byłam zdziwiona, iż ginekolog potrafi być tak miły i z uwagą podejdzie do moich delegliwości. Naprawdę polecam pana doktora.

witam od kilku miesiecy lecze sie u dr Eliszewskiego. Podczas badania jest delikatny . Jedyne czego nie lubię to rejestracji. Ogólnie leczę się na bezpłodność i muszę mieć monitorowany cykl konieta która pracuje w rejestracji nie jest wyrozumiała. Czy któraś z dziewczyn leczyła się u doktora kiedy nie mogła zajść w ciążę?

Zdecydowanie polecam Pana Doktora- operował mnie gdy miałam mięśniaki a później pomógł gdy poroniłam wcześnie ciążę. Zawsze pytał o samopoczucie, delikatny i taktowny. Polecam- po wizytach u różnych ginekologów z Olsztyna, nie wyobrażam sobie wizyty u innego specjalisty. Pieniądze nie grają roli jeśli potrzebujesz fachowej porady.

Super lekarz, super fachowiec. Gorąco polecam!!! Do innego już nigdy nie pójdę.

Super lekarz, super fachowiec. Gorąco polecam!!! Do innego już nigdy nie pójdę.

Ja również dołączam sie do pozytywnych opinii. Dr. Eliszewski prowadził moje dwie ciąże, mimo że druga zakończyła się bardzo wcześnie, to zawsze interesował się moim samopoczuciem i często pytał o dziecko. Wiem też, że bardzo fachowo wyciągnął moją kruszynkę, a ona teraz żyje i ma się super. Chociaż mieszkam 80 km od Olsztyna, nie wyobrażam sobie leczyć sie u innego lekarza.

Rewelacyjny gość-taki powinien byc lekarz.

Rewelacyjny gość-taki powinien byc lekarz.