Maciej Grotowski

3,3
3,1
3,4
3,2

Nie miałam do czynienia z lekarzem do tego stopnia, aby ocenić jego kompetencje, ale w przypadku jego podejścia do pacjentów mogę wyrazić opinię. Ze skierowaniem na wycięcie kilku pieprzyków udałam się do lekarza (oczywiście wcześniej stojąc w godzinnej kolejce do rejestracji). W dniu wizyty okazało się, że Pan doktor wyjeżdża na urlop i zabiegu nie może przeprowadzić. Nie oczekiwałam nawet na przeprosiny, lecz niewielką skruchę - trochę, ze względu na poświęcony czas na dojazd i powtórne stanie w kolejce do rejestracji po numerek. Umówił mnie na następny termin, w którym ...

Umówił mnie na następny termin, w którym dzień przed zabiegiem okazało się, że nie mogę być. Zadzwoniłam do rejestracji i Pani odpowiedziała, żebym zapisała się ponownie w dogodnym dla mnie terminie. W dniu już odwołanej wizyty otrzymuje telefon prosto od lekarza wraz z "nieuprzejmymi" uwagami wraz z tym, że umawiać się powinnam z nim co do zmiany terminu.. Tylko ciekawe skąd miałabym mieć jego numer? Od kiedy to zmienia się termin bezpośrednio u lekarza?
Doradził mi również zmianę lekarza, jeżeli jestem tak.. nierozsądna..

Współczuję całej ekipie w przychodni mającej z tym lekarzem do czynienia.
Tylko, to że jest lekarzem nie oznacza, że może czuć się lepszym od innych.

Pozdrawiam:)

Pan doktor przyjmuje do gabinetu pacjentów w kolejności według własnego uznania, czekałem długo na swoją kolejkę, chwilę przed moim wejściem do doktora zapukał kobieta z terminem na godzinę po mnie, Pan doktor na moją uwagę, że teraz chyba powinienem ja wejść odpowiedział, że tamtą Pani wejdzie pierwsza nie podając powodu i głupio się śmiejąc z wielką satysfakcją. Podejrzewam, że po złości stwierdził, że nic mi nie dolega, skoro lecze się od lat na zakrzepicę i dostałem pilne skierowanie. Człowiek niepowazny, niekompetentny, to się do prasy nadaje. Za co ja płacę składki?

Po pierwsze jakaś kobieta siedzi w trakcie wizyty nie wiadomo po co. Po drugie doktor zachowywał się niekulturalnie(lekceważenie, niesłuchanie). Nie rozpoznał przyczyny i ogólnie nic nie pomógł. Strata czasu. Na prośbę, żeby coś doradził, ponieważ nie jestem z Warszawy, odpowiedział, żebym wracał do miejsca, skąd przyjechałem. Najgorszy lekarz z jakim miałem dotychczas do czynienia.

Najlepszy lekarz specjalista z jakim miałam przyjemność. Przemiły, profesjonalny. Nie skupił się na tylko jednym pieprzyku ze skierowania, ale zajął również innymi, wytłumaczył czemu warto usuwać. Bardzo polecam!!

przemiły! :) przyszłam do niego z zamiarem wycięcia 1 drażniącego pieprzyka, a on obejrzał dokładnie każde większe znamię na moim ciele, spytał się czy mi nie przeszkadzają inne, czy się nic z nimi nie dzieje i zlecił wycięcie kilku przeszkadzających mi pieprzyków :) czego nie mogłam się doprosić u dermatologa...

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Grotowskiego. Wykazuje prawdziwą troskę o pacjenta. Pełen profesjonalizm.

Jest genialny! Jeden z fajniejszych lekarzy u jakich byłam. (a może mam szczęście do lekarzy;) Bardzo, ale to bardzo miły, uśmiechnięty; zabieg szybki i bezbolesny (usuwanie znamion). Odpowiada na pytania, zaraża optymizmem. Jedyny problem to czas, którego poświęca pacjentowi nie za dużo, a szkoda ;) Naprawdę gorąco polecam.

W moim przypadku lekarz pokazał swoja niekompetencje usuwając mi pryszcz zamiast małego kaszaka. Zabieg był robiony na twarzy i został ślad, który nie musiał być , gdyby lekarz pomimo 2 wizyt konsultacyjnych przed zabiegiem wyciął właściwy obiekt. Dodatkowo zostały założone za grube szwy, co powoduje,ze blizna jest bardzo widoczna. Wizyta u innego lekarza zakończyła się tylko małym nacięciem we właściwym miejscu i cienkimi szwami, które nie zostawiły śladu. Ustosunkowując się do wcześniejszego komentarza, można tylko powiedzieć, że normalna rozmowa z lekarzem, do której w Polsce nie jesteśmy przyzwyczajeni uważana jest ...

Ustosunkowując się do wcześniejszego komentarza, można tylko powiedzieć, że normalna rozmowa z lekarzem, do której w Polsce nie jesteśmy przyzwyczajeni uważana jest za miła.
Na sam koniec dodam,ze po wyjściu z zabiegu i rozmowie że spotkaną na korytarzy pacjentką, można się było dowiedzieć, iż lekarz nie wyjął jej wszystkich szwów. Może ma problemy ze wzrokiem? ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA

Serdecznie polecam tego lekarza.Usuwałm trzy znamiona w tym jedno duże na twarzy u pana Grotowskiego.Wspaniały człowiek,ciepły,życzliwy,rzeczowy itd.Same pozytywy.Polecam.

WSZYSTKO WIEM , Z JEDNEJ DZISIEJSZEJ ROZMOWY Z PANEM LEKARZEM.

WSZYSTKO WIEM , Z JEDNEJ DZISIEJSZEJ ROZMOWY Z PANEM LEKARZEM.