dr hab. n. med. Maciej Kinalski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

2,9

Profesor bezpośredni, z pacjentkami nie ceregieli się. Mówi rzeczy po imieniu. Godny uznania. Bardzo otwarty i kompetentny. Oszczercze opinie są fałszywe, to tylko głupich bab gdybanie, a co może by je chwalił a za co i po co. Profesor prawdziwy i co myśli to mówi i do rzeczy. POLECAM!

Zdecydowanie odradzam,brak kompetencji,całkowicie nie zna sie na poloznictwie,nie zna podstaw,niegrzeczny do pacjentki,brak podejmowania decyzji,całkowita niewiedza poloznicza,dramat

proszę o numer do Macieja Kinalskiego jest mi bardzo potrzebny jesli ktos ma to prosze podać chora na kręgosłup Aleksandra Dąbrowska :)

Ja jestem już po usunięciu jajnika, dr. nawet nie chce rozmawiać bez prezentu , nie tłumaczy nic, badanie przeprowadził bardzo bolesne, upokarza lekarzy przy pacjęcie oraz pielęgniarki ,podczas obchodu jego wypowiedzi są na poziomie prostaka a nie profesora mogłabym pisać dużo więcej !!! POPROSTU POSTRACH ODDZIAŁU ogólnie połowa jego personelu bardzo niemiła jakby pracowali za karę!!!!

Profesor Kinalski jest moim najlepszym lekarzem (a było ich kilku)co tu dużo mówić odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dużym plusem jest poczucie humoru Pana Profesora przynajmniej nie idzie się na wizytę z przerażeniem POLECAM W 100%!!!! Panie Macieju dziękuje za wszystko

Polecam z czystym sercem Profesora, nie rozumiem skąd te opisy na jego temat. Do profesora trafiłam jako trzeciego lekarza z moim przypadkiem. Była to torbiel na lewym jajniku. Pierwszy lekarz powiedział, że dopiero jak "otworzą brzuch" okaże się czy usuną torbiel, czy cały jajnik... to mnie bardzo przeraziło więc pojechałam do prywatnej kliniki - dr bardzo miły, rzeczowy i kompetentny lekarz... czyżby?... już nie chciał usuwać jajnika ale powiedział ze można torbiel usunąć laparoskopowo... ucieczyłam się bo jajnika jednak nie trzeba było usuwać.. podał mi całkiem sporą kwotę podjęcia się zabiegowi w klinice.. nawet byłam skłonna to zrobic, ale..... postanowiłam zgłosić się do prof. Kinalskiego i tej decyzji nie żałuję, bo okazało się że wcale nie trzeba usuwać torbieli laparoskopowo jak słynny (słynny poniewaz na swoim profilu ma tylko i wyłącznie same bardzo dobre komentarze) Pan dr stwierdził, a wystarczy tylko pukncja!!! czyli pobranie z torbieli płynu i otrzymywanie przez 3 cykle progesteronu. Prof. był bardzo miły, uprzejmy, rzeczowy i KOMPETENTNY bo zrobił to najmniej inwazyjnym sposobem. Wczoraj miałam zabieg punkcji a dziś czuję się świetnie.. no trochę brzuch mnie pobolewa ale to jest nic..Laparoskopie miałam na tym samym jajniku kilka lat wczesniej, okazalo się ze źle został złuszczony jajnik i torebka torbieli się odbudowała :/ Czytając te opisy niżej o profesorze bardzo się denerwowałam i bałam się do niego pójść ale tego nie żałuję i naprawdę tego człowieka polecam!! zrobił kawał dobrej roboty!! Więc dziewczyny nie sugerujcie sie jedynie komentarzami na temat danego lekarza bo w wiekszosci moze to pisac konkurencja a jesli lekarz ma same IDEALNE opinie tzn. ze cos musi byc nie tak... Polecam bez chwili zastanowienia. Gdyby nie profesor miałabym niepotrzebnie zrobiona laparoskopie a co gorsza sluchajac sie jednego lekarza byłabym pozbawiona całego jajnika. Torbiel to mała ilość progesteronu... teraz już znam przyczynę :)

BURAKKK ! odradzam, błagam dziewczyny nie chodźcie do niego. ! Jest chamski, niemiły. Ja kurdę nie chcę żeby całował ziemię po której chodzę ale niech chociaż odrobinę jakiejś uprzejmości. Przez 2 lata chodziłam do tego cwela. I nawet usg nie zrobił .. Obraża i poniża. badanie pff nawet palant nie powiedział gdzie jest łazienka, przy nim musiałam się rozbierać. uważał że mam cukrzycę, jak się okazało że nie mam to on stwierdził że i tak mam że wyniki są do dupy i przepisał mi leki insulinowe. No popapraniec jakiś. takich powinno się zamykać !

Brak kultury.O innych ginekologach mówi,że nic nie umieją.Poniża doświadczonych kolegów.

hymm byłam dwa razy u Pana Doktora w Eskulapie. Odczucie mieszane gdyż dużo opowiedział o moim mięśniaku. Zaś badania były dziwne za pierwszym razem byłam spięta więc żeby rozluźnić badaną część ciała klepał mnie po pupie. Pomyślałam że to pewnie przez stres i te spięcie tak to wyglądało. Po jakimś czasie znowu umówiłam się na wizyte kontrolną i przy badaniu kazał mi zamknąć oczy i otworzyć buzie. Hymm albo to moja wyobraźnia albo no dziwny sposób badania. Zrobił też szczegółowy wywiad życiowy z kim mieszkam, gdzie pracuje itd itp dziwne dlatego nie mam zdania o Tym lekarzu i nie wiem czy sie decydować na zabieg u niego. Jak większość pisze że prywatnie niby jest ok a potem już w państwowym szpitalu zmienia na fartuch hama i prostaka. Nie wiem co myśleć i czy udać się na kolejną wizyte.

chamski i ordynarny dobry kiedy leczy prywatnie

chamski i ordynarny dobry kiedy leczy prywatnie