dr hab. n. med. Maciej Kinalski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

2,9

Co by tam nie pisały inne panie a ja jestem pod wrażeniem pracy profesora. Zabieg wykonał błyskawicznie, jest otwarty, miły z dobrym poczuciem humoru. Jestem pod wrażeniem pracy wszystkich na oddziale gdzie Kinalski jest ordynatorem. Co tez dużo o nim mówi. Drogie panie patrzcie głębiej!!! Jeśli jest poważny problem nawet się nie zastanawiajcie śmiało tylko do profesora, polecam!!!

Czereśniak, cham i prostak. W rozmowach sam ma sam zachowuje się skandalicznie, narusza prywatna przestrzeń, przycisną mnie do wózka i staną za blisko mnie i gadał jak staru obleśny zboczeniec. Nie słucha co się do niego mówi i nie słucha na czym polega problem. Wciska kłamstwa mając pacjentkę za idiotkę chyba, naganne podejście do pasjenta, zbytnia ingerencja w źycie intymne pacjentki i absurdalme rozwiązania, obraża i ośmiesza i jest bardzo niedelikatny. Ordynatorem oddziału ginekologii sPitala wojewódźkiego został dzięki rodzicom lekarzom. NAJGORSZY lekarz z jakim miałam do czynienia!!! Zdecydowanie odradzm!!!!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA !! Chyba, ze ktos bedzie mial szczescie, to gratuluje. Zostalam skierowana na zabieg skrcenia wargi sromowej z przyczyn zdrwotnych. Wciaz ocieram warga o bielizne i wciaz musze leczyc otarcia, to boli i piecze, na rowerze nie dam rady jezdzic ani aktynie zyc, Pojedzie rowerem mam tak przygnieciana warge i otarta, ze siusiu nie moge zrobic, o pieze tak, ze lzy sie cisna do oczu. Na oddziale juz doktor obejzal ta warge i twierdzi ze niewiele wystaje i ze to pewnie zagarzenia z powodu infekcji pochwy, ze nfz nie refunduje tego zabiegu a ja wiem, ze refunduje i odrazu zadzwonilam do NFZ w celu potwierzdenia informacji i okazalo sie, ze zabieg est efundowany, Zapytal sie dlaczego dziewica dalej a ja mu mowie, ze bardzo sie wstydze tej wargi, ze probowalismy z chlopakiem, ale zalamalam sie i od tej pory mam wstret do seksu. Pan Profesor stwierdzil, ze pewnie nie bylam gotowa aja bylam baaardzo gotowa wiec powiedzial, zebym najpierw kupia sobie wibrator. To juz szczyt chamstwa!! Wiecej sie juz nie wypowiem, bo jestem tak wsciekla, ze pisac nie moge.

jest dobrym fachowcem i napewno drugim razem jak była by taka potrzeba bym sie nie wachała.

Pr. Kinalski jest profesjonalista w swojej dziedzinie. Kompetentny, rzeczowy taki powinien byc prawdziwy lekarz. U innych stracilam czas i pieniadze, niektorzy byli falszywie mili co bylo dla mnie lekcewazace, działali na zwłokę. Pr.Kinalskiemu zawdzieczam szybki powrot do zdrowia.

Pr.Kinalskiemu zawdzieczam szybki powrot do zdrowia.

wizyta trwała zaledwie 10 minut łącznie z badaniem pobieznie wyjaśnił sposób leczenia,zlecił mnóstwo badań oczywiście prywatnie z których nic nie wynikało. nie polecam

Lekarz godny polecenia, wzbudza zaufanie, jest dokładny w tym co robi. Podczas badania delikatny. Odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości. Z pewnością nie poszłabym ze swoim problemem do innego lekarza.

Z pewnością nie poszłabym ze swoim problemem do innego lekarza.

niedawno blam u profesora Kinalskiego (na Mickiewicza)jak dla mnie rewelacja pierwszy raz ktos sie mna tak interesowal wytlumaczyl i zlecil takie badania juz nie zmienie lekarza(a mialam ich duzo)polecam!!!!!!!!!!!

Badanie w wykonaniu tego pana było bardzo bolesne i upokarzające, nie wiedziałam, że można przeżyć taki ból. Po badaniu potraktował mnie jak głupią krowę, dobitnie dał odczuć, że jestem dla niego nikim. Jest arogancki, prymitywny o nie ma szacunku dla kobiety. Może prywatnie jest miły, w końcu bezpośrednio wpłaca mu się pieniądze, ale skoro człowieczeństwo tego pana jest tylko po wpłaceniu kasy to niech idzie świnie badać (choć i zwierząt szkoda)! Długo nie zapomnę tego spotkania, a chciałabym bardzo.

bylam w szpitlu na warszawskiej dzien przed operacja bylam badana przez doktora kinalskiego byl nie mily arogancji kiedy badal mnie sprawial mi ból.