dr n. med. Maciej Kostyk

Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy. Może zadawałyście drogie panie pytania w rodzaju: 'Ile razy można używać jedną prezerwatywę...' Po 16 latach wizyt u dr Kostyka zauważyłam, że głupota go męczy :) Poza tym jest świetnym lekarzem i doskonałym specjalistą. Polecam serdecznie.

Profesjonalista. Bardzo poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy, stara się pomóc zawsze, nawet w bardzo trudnych przypadkach,ma ogromną wiedzę, doswiadczenie, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Jest kulturalnym i miłym człowiekiem.

Jest kulturalnym i miłym człowiekiem.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził trzy moje ciąże z bardzo dobrym skutkiem. Zawsze miał dla mnie czas. Czasami ma poślizg w przyjmowaniu pacjentów, ale warto poczekać. Na badania kieruje jedynie do dobrych placówek (na Sławkowskiej nie jest drogo, znam zdecydowanie droższe placówki).

zleca mnostwo kosztownych badan, ktore przed zabiegiem i tak trzeba powtarzac. przez 8 miesiecy prowadzenia ciazy i wizyt raz na 3 tygodnie nie byl w stanie zapamietac ani nazwiska ani powodu spotkan. bedac na wakacjach, po wykonaniu krzywej cukrowej usilowalam telefonicznie otrzymac wynik, bez skutku albo nie odbieral komorki albo zrzucal - nie oddzwaniajac na "dobijajacy" sie numer. nie polecam - nie zapewnia podstawowego komfortu opieki lekarza nad pacjentem! wizyty sa drogie i pospieszane gdyz w poczekalni klębi się tłum czekajacych pacjentek.

niestety, Pan okazał sie oszustem, nie dość, ze wizyty kosztują znacznie więcej niz u innych, to w dodatku: źle oceniony termin porodu (pomyłka o 3 tyg.), źle obliczona waga płodu (o 600g), straszenie komplikacjami (rzekome zmętnienie wód płodowych), a wszystko po to, aby "rodzić" w prywatnej klinice, w której pracuje, w terminie przed jego urlopem. Na końcu nie wydał dokumentacji medycznej, która przecież należy do mnie. Z marszu trafiłam do publicznego szpitala, gdzie (na szczęście) zajęto się mną bez "żadnych papierów" i szczęśliwie urodziłam dziecko. NIe polecam nikomu.

Lekarz godny polecenia,kompetenty,uprzejmy i dyspozycyjny.

Lekarz godny polecenia,kompetenty,uprzejmy i dyspozycyjny.

Tułałam się po krakowskich ginekologach przez lata. Od momentu, kiedy zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko minęło 5 lat, a ja "zaliczyłam" ich czterech ginekologów, a właściwie czworo. Zdążyłam między czasie zajść w ciążę i poronić... Dopiero u dr Kostyka poczułam, że znalazłam się pod opieką kompetentnego lekarza. Zlecił nam mnóstwo badań, ale dzięki niestandardowemu podejściu do pacjenta zdiagnozował nasz problem, czyli bakterię. Podjął leczenie, a następnie stymulację moich leniwych hormonów. Nie od razu się udało, ale w końcu zaszłam w ciążę. Nie było łatwo - cały czas byłam na zwolnieniu, były kryzysy, a jak pojawiło się krwawienie, to doktor odebrał telefon o 2 w nocy! A rano przyjął nas na wizytę, za którą nie wziął pieniędzy. Dziś wynik jego działań dzisiaj śpi za ścianą.
Nadal pozostaję pod jego opieką i kolejne ciąże też będę chciała, żeby on prowadził. Polecam!!!

Tragedia!!!!!!!!!! Cham!!!!!!!!!!!!!W życiu nie spotkalam takiego czlowieka. Dla ratowania swojej d... zrobi wszystko.

Zleca dużo kosztownych badań we wskazanym laboratorium na sławkowskiej.

Zleca dużo kosztownych badań we wskazanym laboratorium na sławkowskiej.

lekarz, który potrafi być bardzo niemiły, nietaktowny, nie liczy się z czasem i odczuciami pacjentki, często zupełnie niedyspozycyjny, denerwuje go zadawanie pytań odnośnie leczenia, całkowicie przekonany o swojej nieomylności i doskonałości