dr n. med. Maciej Kostyk

Po wizycie u tego lekarza odechciało mi się dalszych wizyt, na pewno nie powierzę mu opieki nad swoim zdrowiem i dzieckiem. Podczas wizyty był niegrzeczny i opryskliwy, badanie było bardzo bolesne, a do tego okazał się niekompetentny w diagnozie moich dolegliwości. Zalecił mnóstwo kosztownych badań. Zamim je wykonałam, postanowiłam odwiedzić jeszcze innego lekarza i okazało się, że mój problem da się rozwiązać przy pomocy jednego prostego leku. Dolegliwości ustąpiły i czuję się świetnie. I to bez wydawania dodatkowych 1000 zł na badania.

Po wizycie u tego lekarza odechciało mi się dalszych wizyt,
na pewno nie powierzę mu opieki nad swoim zdrowiem i dzieckiem.

Świetny specjalista, godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjentki.

Świetny specjalista, godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjentki.

Też polecam, bardzo profesjonalny i kompetentny

Też polecam, bardzo profesjonalny i kompetentny

Lekarz godny polecenia, konkretny, sympatyczny, dokładny, super wyposażony gabinet, przemiła obsługa. Zawsze znajdzie czas dla swoej pacjenti. Jdynym minusem może być to, że nie ma umowy z NFZ-tem i za wszystkie badania trzeba płacić, ale uważam, że warto. Polecam grąco tego lekarza. Agnieszka G.D.

Agnieszka G.D.