dr n. med. Maciej Kowman

Psychiatra, Wizyty domowe

3,7

Pan doktor dorabia w Komisji d/s Niepełnosprawnych , na ulicy Leczniczej . Tam już nie jest taki jak , w mocno naciąganych opiniach . Owszem jest poprawnie miły i to wszystko.W rozmowie z niepełnosprawnym pacjentem obiecuje pewne rzeczy . Potem okazuje się ze oszukał w perfidny sposób. Na Orzeczeniu podpisanym przez dr. Kowmana jest zupełnie coś innego . W prywatnym gabinecie jest - sądząc z wysłodzonych opinii miły i rzeczowy . Idźcie do niego na komisję to zobaczycie zupełnie innego doktorka .Taka sytuacja zdarzyła się mojemu kuzynowi podczas komisji d/s niepełnosprawnych .

Zgadzam się w pełni z przedmówczynią o nicku Katarzyna. Doktor Kowman albo nie ma cywilnej odwagi żeby powiedzieć petentowi ''spadaj'' albo co gorsze celowo obiecuje coś czego nie może wykonać ze względu na wymogi i statystyki . Takie zachowanie lekarza powinno budzić duży niepokój zwłaszcza , iż do WZON zgłaszają się osoby poważnie chore psychicznie z ciężkimi zaburzeniami depresyjno-lękowymi a doktor Kowman wciska im jakiś kit by dobić pacjenta psychicznie . Myślałam , że przypadek mojego syna jest odosobniony ale jak widać nie . Lekarz godny pożałowania .

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy, a nie korzyści finansowe. Dotrzymuje przysięgi Hipokratesa. Leki stosuje ostrożnie. Leczy skutecznie. Jest zdecydowany w działaniu. Zauważa to co istotne i szybko przywraca pacjentowi ,,ponowne życie”. Podziwiam Pana za przedsiębiorczość, bezinteresowność i wiedzę. Jestem pod wrażeniem skuteczności leczenia ,która pomaga nie tylko mnie ,ale wielu osobom ,którym poleciłam doktora. One są mnie wdzięczne. Znów wierzę w lekarzy. Jestem szczęśliwa ,że moje życie się zmieniło. Życzę Panu Doktorze by to co Pan robi dla innych wróciło do Pana stokrotnie.

Miły, cierpliwy człowiek, z doskonałym podejściem do pacjenta, co w tej specjalizacji nie zawsze bywa łatwe. Nigdy się nie spieszy, bardzo uważnie słucha i budzi zaufanie.

Wspanialy lekarz,godny polecenia wszystkim,ktorzy maja problemy ze soba,ktorych rozne sytuacje zyciowe ich przerastaja,boja sie nie moga spac,normalnie funkcjonowac.pan doktor potrafi pomoc .Jest profecjonalista w kazdym przypadku.Mily,uprzejmy,godny zaufania.Dzieki niemu zycie staje sie piekne.Polecam Pana Dokotora wszystkim co chca powrocic do normalnego zycia.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Przywrócił mnie do normalnego funkcjonowania :) Zdecydowanie można mu zaufać w kwestii leczenia w 100% . Profesjonalizm, wiedza, cierpliwość, podejście do pacjenta. Wszystko super, miły człowiek. Zdecydowanie POLECAM!!! Krystian

Wszystko super, miły człowiek.
Zdecydowanie POLECAM!!! Krystian