dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

kazdemu polecam,moja twarz po zabiegu frakselem jest nie do poznania

kazdemu polecam,moja twarz po zabiegu frakselem jest nie do poznania

Jestświetny,kompetentny,rzetelny,na kazde zadane pytanie odpo-wiada,wprowadził nowoczesna dermatologię,nowoczesne metody le-czenia,laseroterapię.Przyjmuje na NFZ w "Mediconie" i prywa-tnie w Estivance.Człowiek widzi nowoczesny gabinet,świetny sprzęt, bez"bajerów".Moja,kiedyś poorana bliznami twarz,po leczeniu miejscowym i antybiotykami wyglądała na starą, pomi-mo,iż mam dopiero 35 lat.Obecnie po leczeniu prze Pana Doktora nie mam kompleksów,uśmiecham się znowu,radośnie mi się żyje,chętnie idę do pracy.Podwładni mówią,że szefowa się zmieniła,nie usłyszałam stara.

Z dermatologii estetycznej jest świetny.Posiada profesjonalny sprzęt.Widac,że szkolił się za granicą.Nie spotkałam się u innych lekarzy uważających się za specjalistów z medycyny estetycznej z tak kompleksowym podejściem do problemu.Ojciec P.Doktora jest podobno też dobrym dermatologiem,osobiście nie znam,ale to pewnie ta sama krew.

polecam zabieg na blizny trądzikowe, ostatnie kilka lat zajeło mi bieganie po klinikach - renomowanych także, stosowanych miałem kilka typów zabiegów, przede wszystkim laserowych, ale też różne pilini, ze skótkiem średnim, tzn. minimalnym, w maju ostatni zrobił Krajewski w Warszawie, przygotowywał mnie 3 miesiące, omawiał sprawę do znudzenia, ale dzisiaj mam wreszcie twarz ! to co zrobił jest absolutnie niewiarygodne, owszem sam zabieg robi pewne wrażenie, ale bez przesady, porównując mój wygląd po np. masece z TCA, a efekt na dziś to rewelacja

Dzisiaj wyglądam pięknie,przez lata leczenia blizn potrądzikowych wyglądałam okropnie.Jeden zabieg laserem fraxel spowodował,iz mogę się pokazać najbardziej wybrednym koleżankom potrądzikowych

Niezwykle kompetentny,posiuada nowoczesny sprzęt laserowy do li-kwidacji blizn potradzikowych,zabiegów wygładzajacych skórę, współpracuje z anestezjologiem oraz wykwalifikowanymi kosmety-czkami.Korzystałam z usług wielu profesjonalnych zalecanych leka-rzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych,dopiero on spe-łnił moje wymagania.Polecam.