dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

moze ktos by cos napisal o kosztach?jaka cena wizyty i cena fraxela na policzki i nos?

Byłam u dr na zabiegu fraxelem repair- blizny potrądzikowe na twarzy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Zanim zdecydowała się na zabieg byłam 3 razy na konsultacji. Bałam się bo słyszałam,ze zabieg jest dość inwazyjny. Lekarz jest rzeczowy, wzbudził moje zaufanie swoja wiedzą. Ostatecznie przekonał mnie jego komentarz do artykułu o tej metodzie w fachowym piśmie Kosemtologia i Deramtologia w praktyce , który przeczytałam w gabinecie mojej kosmetyczki (!). Bardzo dobry fachowiec. Polecam tego lekarza. http://www.forumdermatologiczne.pl/txt/ap,4101,1

Zrobilam fraxel ablacyjny czyli najdroższy i najbardziej inwazyjny. Z wielkimi obawami po przeczytaniu opinii w internecie o tym lekarzu - b. różne( na innych stronach) Ten zabieg spełnił moje oczekiwania, usunąl kilkulenie przebarwienia. Fakt lekarz może budzic pewne obawy nadmierną, nie wiem jak to nazwać pewnością siebie, nonszalancją??? Mozna miec wrażenie, ze zbyt jak na lekarza ma merkantylne podejście - ale coż praktyka prywatna. Podsumowując, nie żałuję wydanych pieniędzy w przypadku tego zabiegu.

Żucie gumy i trzymanie rąk w kieszeniach to chyba lekka przesada.Nie słucha pacjenta ,tylko tego co sam mówi.Prawie samouwielbienie.Czułam się jak pacjent drugiej,albo i trzeciej kategorii.

jEST NAPRAWDĘ ŚWIETNY.tO CO ROBI LASEREM fRAXEL JEST WSPANIAŁE,NIGDY WCZEŚNIEJ NIE SPOTKA LEM SIĘ Z PODOBNYMI EFEKTAMI.ODWIEDZAŁEM RÓŻNYCH DERMATOLOGÓW W WARSZAWIE I ŁODZI.OJCIEC DOKTORA JEST RÓWNIEŻ WSPANIAŁY,ŚWIETNY DIAGNOSTA I PRAKTYK LECZ SYN STOSUJE NOWOCZESNE METODY LECZENIA.

Jestem teraz"podobna do ludzi".Lata ukrywania i maskowania blizn po trądzikowych spowodował w mojej psyche kompleksy.Nie mam również zmarszczek mimicznych.Leczenie fraxelem spowodowało ,że mam gładką twarz,mogę się uśmiechać.Moja twarz to reklama dla Pana Doktora.Zrobiłam sobie zdjęcia przed i po leczeniu.Muszę zmienić zdjęcia w dowodzie i paszporcie.Blizny były moim"znakiem szczególnym".

Bylam u paru lekarzy medycyny estetycznej. Doktor Maciej Krajewski jest najlepszy! Bardzo dokladny podczas zabiegu, mily i kompetentny. Doradzil i wyjasnil jaka jest najlepsza droga do osiagniecia efektu jaki chcialam uzyskac,to byla najskuteczniejsza porada od wszystkich lekarzy z jakimi mialam stycznosc. Zdecydowanie polecam zabiegi u niego

dr. Krajewski naprawde mi pomógł. Jest znakomitym dermatologiem.

dr. Krajewski naprawde mi pomógł. Jest znakomitym dermatologiem.

Bardzo dobry dermatolog, fachowy. Poleciła mi go koleżnka. Robiłem u niego fraxel na blizny potrądzikowe na plecach. Powielu latach stosowania mazideł i "terapii cud" u wielu "specjalistów" po raz pierwszy jestem zadowolony i nie wstydzę się rozebrać...Polecam człowieka. Wie co robi. Adam

Adam

Dr Maciej Krajewski jest fantastycznym człowiekiem, bardzo dobrym fachowcem, świetnie wykształconym i niezmanierowanym... nie zależy mu na kasie tylko na efekcie jego zabiegu. Robiłam u niego fraxel i jestem bardzo zadowolona, nie obiecywał złotych gór - ocenił realnie skutki oraz jaki bedzie efekt. Młody, ambitny i fachowy. Polceam Klinika,ul.Bukowińska 22 898 34 51 Estivance, Warszawa.