dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

bylam za jednym razem na laserowym podniesieniu powiek jaki przebarwienich, jestem zadowolona, MM

robiłam u niego trwałe powiększanie ust, był oporny, nie chciał się zgodzić, ale usta wyszły marzenie !

usuwałam u niego od wrzesnia zeszłego roku, różnymi zabiegami w tym także fraxelem, rozstępy na piersiach i pośladkach, jestem zadowolona, poprawa jest bardzo duża :))

byłam na usuwaniu niebezpiecznych zmian z twarzy u tego lekarza w chirurgii plastycznej na marszałkowskiej, zabieg udał się, szwy były prawie niewidoczne, polecam

jestem 9 miesięcy po laserze ripare zabiegu na blizny twarzy, osobiście widzę dużą poprawę, choć nie całkowitą, ale może jeszczee coś drgnie ta moja skóra, bałam się bólu, ale było znośnie, pożniej to już bez problemów, tylko ta czerwień przez miesiąc głównie na policzkach, najlepiej wyglądają moje powieki,i znikneła większość przebarwień, lekarz jest OK

eeeee, przyzwoity doktor w 100% komunikatywny, u mnie te zabiegi na rozstępy w tym ten ostatni fraxel, zadziałały prawie idealnie, nie można mieć pretensji, ja polecam z całego serca

Wspanialy lekarz i specjalista w dermatologii estetycznej:))Robilam u niego botox,volume i spelnil moje oczekiwania w 100 procentach.Namowil mnie na fraxel, z początku mialam obawy co do tego zabiegu...zaufałam jednak doktorowi i nie zaluje,bo jest pieknie....a minęło dopiero 2 tygodnie,a podobno ma byc coraz lepiej,więc efekt przesrasta moje oczekiwania.Skóra sie wygladzila,jest pelna blasku...:))Pan doktor bardzo interesuje sie swoimi pacjentami,po zabiegu dzwonil do mnie codziennie i pytal jak sie czuje,czy nie ma żadnych komplikacji...byl do dyspozycji 24 godziny na dobę....Zabieg robilam w Radomiu i zrobil mi o wiele taniej niz w innych klinikach ,na dobrym sprzęcie i bardzo fachowo....jeśli komus zalezy na dbaniu o swoja urodę,to serdecznie polecam Pana doktora Macieja Krajewskiego,napewno sie nie zawiedzie,tak jak ja...:))

Jestem pacjentką chirurgi estetycznej, i nie zdażyło mi się żeby coś co zdiagnozował i zaproponował dr Maciej Krajewski było nieodpowiednie dla mnie. Wysłałam kilkoro moich znajomych, którzy także z zadowoleniem korzystają z jego fachowych rad, zabiegów wykonywanych z pełną starannością. Poddałam się fraxelowi, z uwagi na wiek nie chciałam wykonać zabiegu, zgode z sugestiami lekarza, mocno ingerującymi w wypalanie naskórka. Po miesiącu twarz już była miękka i miła w dotyku, dziś po roku jestem bardzo zadowolona. U niektórych niezadowolonych to moze kwestia wieku, strasza cera z tendencjami do długiego gojenia gorzej znosi takie zabiegi. Ja jestem bardzo zadowolona... bolało i nie spałam 2nocy ale warto było i wiem, że ten lekarz mimo że jest młody,to jest wykształcony, wyszkolony i bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Gorąco polecam.

Jestem nie do poznania.Zabieg frakselem spowodował,że kiedys nie chciałem pokazywać się ludziom,obecnie patrzę i nie poznaję się. W pracy wszyscy zauważyli zmianę.Jak mogłem słuchać i czytać bzdury,że zabiegi na skórze wykonywane nim są niebezpieczne.Znajoma lekarka,którą leczył Pan Doktor Maciej sama spróbowała upiększyć swoją twarz,kiedyś krytykowała te zabiegi,teraz je wychwala

Od kilku lat jestem pacjentką doktora, robi mi botox i powiększa usta. Byłam u niego w zeszłym tygodniu i po raz kolejny jestem zachwycona efektami. Mam seksowne usta (robi mi usta preparatmi z kwasem hialuronowym, bo są lepsze efekty niz przy aquamidzie, po każdym zabiegu usta sa coraz pełniejsze, a kiedyś prawie wcale ich nie było widać) i twarz bez zmarszczek mimicznych (przy czym mam zachowana mimikę twarzy bo doktor robi to perfekcyjnie). Patrzę na stare zdjęcia z ustami "kreskami" i nie moge sie nadziwić jak poprawił sie wyglad całej twarzy przez ich powiększenie, wyglądam zdecydowanie bardziej kobieco. Polecam tego lekarza z całą odpowiedzialnością. Ewa.K.