dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

robilam thermage, lekarz kompetentny i zaangazowany dla pacjenta :)

robilam thermage, lekarz kompetentny i zaangazowany dla pacjenta :)

W połowie października 2010 r. miałam wykonany zabieg fraxelem repair na całą twarz. Najbardziej zależało mi na dobrym wyglądzie powiek, bo były na nich blizny. Po zabiegu najgorsze było kilka dni, ale z czasem wszystko się zagoiło. Teraz mogę już napisać, że po 9 miesiącach moja twarz wgląda o wiele lepiej i zauważają to osoby, które nie wiedzą o wykonanym zabiegu. Polecam dr Krajewskiego, ponieważ jest bardzo dobrym specjalistą z dużą wiedzą i umie zrobić coś ładnego z niedoskonałości.

Lekarz z wielką wiedzą z medycyny estaetycznej.To co robi świadczy o tym,że pobierał nauki i zdobywał doświadczenie poza granicami kraju.Próbowałem leczyć się w Warszawie u Dr Ambroziaka, ale mu daleko do posiadanego sprzętu,metod leczenia, umiejętności i ich efektów stosowanych i uzyskiwanych przez Doktora Krajewskiego.Ceny też o wiele przystępniejsze,

U doktora byłam raz, na pierwszej wizycie mnie wysłuchał, potem sprytnie powiedział, że to co najlpesze jest najdroższe i ok. Na końcu tak jak myślałam powiedział, że fralec jest the best, a ja chciałam coś na obwisłą szyję mimo młodego wieku 30, potem się ze mną umówił na zebieg,(prosił żeby dzwonić na recepcję i tak zrobiłam) potem powiedział, że zabiegu nie wykona bo do niego nie zadzwniłam osobiśćie, myślałam, że mu przyłoże a co to mój kolega??? recepcja to recepcja, mineło kilka misięcy, miał się do mnie odezwać, zadzwniłam raz, drugi raz się prosić nie będe, zakręcony, nie wiem kto te opinie tu wspisuje, jego dziewczyna?

potwierdzam, to jest dobry dermatolog !!!

potwierdzam, to jest dobry dermatolog !!!

jestem po thermageu obwisłego brzucha po ciąży, efekt pojawił się po 3 tygodniach i narasta, choć bolało, doktor potrafił jednak umiejętnie całość przeprowadzić, żeby nie było to aż tak uciążliwie, rezultat rekompensuje wszystko

Polecam Pana Doktora, poprawiał mi powieki, usta, wygładzał zmarszczki na szyi, Nareszcie mogę pokazać się ludziom. Korzystałam z podobnych zabiegów w Nicei, gdzie nieszkam.Doktor Krajewski zrobił te same zabiegi zdecydowanie lepiej, a przede wszystkim o wiele taniej.O wynikach leczenia Dr Macieja zapoznałam się w czasopiśmie "Uroda", odsyłam tam zainteresowane panie.

Teraz się śmieję gdy patrzę na swoją twarz w lusterku. Bałam sie zabiegu frakselem, gdy zobaczyłam zdecydowaną poprawę u koleżanki, zdecydowałam się sama.Trochę bolało i piekła skóra po zabiegu,żadne to dolegliwości ale warto było.Cena bardzo przystępna, zdecydowanie drożej kosztuje u innych lekarzy w Warszawie.W czsopiśmie "Uroda" piszą prawdę o Panu Doktorze Macieju Krajewskim.Podobno jest synem też świetnego lekarza specjalisty dermatologa-alergologa.Do seniora jeździ moja przyjaciółka."Jabłko nie pada daleko od jabłoni".Z całego serca polecam Pana doktora Macieja. Nie dość, że świetny specjalista to i bardzo przystojny.

zdecydowałam się, na podniesienie powiek i poprawkę szyi, generalnie jestem zadowolona tylko te 10 dni siedzenia w domu są najgorsze, ale później jest już z górki :)

bradzo sprawny lekarz dermatolog, dobrze usuwa znamiona

bradzo sprawny lekarz dermatolog, dobrze usuwa znamiona