lekarz Maciej Mąkowski

Internista

Byłem na wizycie oraz USG u Pana Doktora w Unicardia, ponieważ słyszałem od znajomych same świetne opinie zarówno na temat Pana Doktora jak i Kliniki, w której przyjmuje. Pan Doktor poświęcił mi maksymalnie dużo uwagi, był bardzo dociekliwy w wywiadzie. Odniosłem wrażenie, że USG również wykonał bardzo skrupulatnie i precyzyjnie. Jestem bardzo zadowolony z konsultacji i polecam tego Specjalistę z czystym sumieniem!

Wspaniały specjalista, który przyjmuje w Specjalistycznych Klinikach Unicardia Unimedica przy pętli Krowodrza Górka. Jest specjalistą chorób wewnętrznych ale także bardzo dobrym angiologiem, który wykonywał mnie i mojej mamie USG żył i tętnic. Nasze opisy USG są badzo szczegółowe, ponieważ były wykonywane sprzętem najwyższej jakości. Dodatkowo lekarz jest rzetelny, dokładny i poświecił nam naprawdę duuuuużo uwagi. Z całego serca polecamy!!

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27