lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby! Wyrwanie zęba to czysty majstersztyk , nie tylko dlatego że bezboleśnie i w miłej atmosferze , ale przede wszystkim dlatego ,że bez ruiny w kości i jakichkolwiek powikłań!

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!

Bardzo fajny i sympatyczny stomatolog :)Zawsze zażartuje dzięki czemu pacjent nie jest aż tak zestresowany.Profesjonalnie podchodzi do leczenia zębów i wydaje mi się, że nie wyszukuje "dziury w całym" jak to niektórzy dentyści mają w zwyczaju. Owszem tanio nie jest ale coś za coś :)Moje zaufanie zyskał i chętnie będę go polecała innym osobom, szczególnie tym, którzy mają duże ubytki i spore problemy ze swoimi zębami.

Świetny dentysta i - jak już ktoś wcześniej wspomniał - wspaniały człowiek! Gorąco polecam tego specjalistę!

Uwielbiam tego dentystę!! Na prawdę cieszę się, że moja kuzynka do niego trafiła z poważnym problemem i mi go poleciła. W życiu nie spotkałam tak miłego i rzetelnego lekarza. Każda wizyta była ogromną przyjemnością! Jest bardzo delikatny;)

Wspaniały lekarz i człowiek,godny zaufania.Polecam tym którzy boją się stomatologa tak jak Ja do tej pory!POLECAM!

Miałam bardzo wiele różnych zabiegów wykonywanych i z każdego jestem bardzo zadowolona, leczenie kanałowe, wyrywanie, koronka kosztów dokładnie nie pamiętam natomiast nie były one jakieś ogromne.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Bardzo kompetentny, delikatny, taktowny, miły. W pracy bardzo rzetelny, efekty długotrwałe. Zdecydowanie polecam - można polubić wizyty u dentysty.

wspaniały dentysta, miły, delikatny, z poczuciem humoru, fajna atmosfera w gabinecie:) :)

Polecam ,naprawde dobry fachowiec i chirurg.A przy tym sympatyczny i miły.

Polecam ,naprawde dobry fachowiec i chirurg.A przy tym sympatyczny i miły.

Polecam ! Szczególnie jeśli chodzi o jakieś większe ubytki i poważniejsze schorzenia, bo malutkich dziurek nie opłaca się robić za sto zł.