lekarz Maciej Pacho

Lekarz rodzinny, Internista

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:3,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Brak kompetencji i zainteresowania pacjentem. Z powodu infekcji górnych dróg oddechowych udałam się na wizytę. Nie dostałam się do swojego lekarza. Pomyślałam, że dolegliwości są tak oczywiste że każdy lekarz sobie z tym poradzi. Niestety. Bardzo się pomyliłam. Nie otrzymałam żadnych leków na infekcje, mimo iż infekcje powtarzają się, poprzednia była trzy tygodnie wcześniej. Lekarz nawet nie spojrzał na rtg klatki piersiowej zlecone przez innego lekarza po ostatniej chorobie. Odmówił wpisania leków, które przyjmuje na stałe z powodu astmy. Twierdził że ostatnia recepta na te leki wypisane była w listopadzie ...

Brak kompetencji i zainteresowania pacjentem. Z powodu infekcji górnych dróg oddechowych udałam się na wizytę. Nie dostałam się do swojego lekarza. Pomyślałam, że dolegliwości są tak oczywiste że każdy lekarz sobie z tym poradzi. Niestety. Bardzo się pomyliłam. Nie otrzymałam żadnych leków na infekcje, mimo iż infekcje powtarzają się, poprzednia była trzy tygodnie wcześniej. Lekarz nawet nie spojrzał na rtg klatki piersiowej zlecone przez innego lekarza po ostatniej chorobie. Odmówił wpisania leków, które przyjmuje na stałe z powodu astmy. Twierdził że ostatnia recepta na te leki wypisane była w listopadzie i leki powinny mi wystarczyć do końca stycznia. Wizyta odbyła się 31stycznia. Na moja uwagę że jest przecież ostatni dzień miesiąca, powiedział że przepisy mu zabraniają i kazał przyjść w lutym. Odmówił również wpisania leku ulatwiajacego mi oddychanie w przypadku duszności, które często występują podczas infekcji, twierdząc że nie stosuje się leków w tabletkach na astmę. Mój pulmunolog uważa inaczej i wszelkie te informacje były dostępne dla lekarza.
Reasumując, pozostawiono mnie bez środków ratrujących zdrowie i zycie. Musiałam tego samego dnia skorzystać z pomocy innego lekarza.
Ostrzegam przed tym lekarzem wszystkich potencjalnych pacjentów

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wyrazam swoja opinie o doktorze Macieju Pacho. Wezwany w poniedzialek 3 marca do starszej pacjentki, okazal sie bardzo madrym dignosta, uwaznym i bardzo milym – wrecz nadzwyczajnym lekarzem. Jest to rzadkosc w dzisiejszych trudnych czasach. Gratuluje i dziekuje. Pacjetka Dr Jadwiga Sidorowicz ul. sliska 3 m 130

Wyrazam swoja opinie o doktorze Macieju Pacho.
Wezwany w poniedzialek 3 marca do starszej pacjentki, okazal sie bardzo madrym dignosta, uwaznym i bardzo milym – wrecz nadzwyczajnym lekarzem. Jest to rzadkosc w dzisiejszych trudnych czasach. Gratuluje i dziekuje.
Pacjetka
Dr Jadwiga Sidorowicz
ul. sliska 3 m 130

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat