Po raz pierwszy poszlam do pana doktora a nie do Pani. Tlumaczyl jak dziecku co robil bedzie,pytal czy jest ok.Stresowalam sie strasznie on wszystko mowil byl spokojny delikatny. Polecam!!!

serdecznie polecam, pelen profesjonalizm.

serdecznie polecam, pelen profesjonalizm.

LEKARZ PRZEMIŁY I BARDZO DOBRY. POLECAM WSZYSTKIM PANIOM:-p

LEKARZ PRZEMIŁY I BARDZO DOBRY. POLECAM WSZYSTKIM PANIOM:-p

Przyszedł do mnie krótko przed operacją informując, że będzie asystował. Dodał mi otuchy słowami ... będzie dobrze i tym zniwelował niemal do zera mój strach. Wysoka kultura osobista i ogromna empatia. Lekarz z powołania. Polecam go z czystym sumieniem.

Rewelacja! Wspaniały lekarz! On naprawdę chce pacjentce pomóc. Kompetentny, a przy tym kulturalny. Serdecznie polecam tego lekarza z klasą!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz po az pierwszy na takiego trafiłam dziekuje za wszystko

Bardzo dobry lekarz po az pierwszy na takiego trafiłam dziekuje za wszystko

swietny lekarz potrafi sluchac pacjeta i odpowiedni doradzic. Odbieral moj porod i teraz jest moim ginekologiem polecam! Widac i sllychac po tyn jak podchodzi do pacjeta ze to lekarz z powolania. Jest sympatyczny. 100%profezjonalizmu!

bardzo go polecam nie bójcie się panie mimo młodego wieku doktora ja trochę starsza ale nie cauje się tej różnicy.POLECAM

Super lekarz!!!! Najlepszy jakiego miałam. Przemiły i sympatyczny.Odziwo bardzo młody ale juz bogaty w wiedze i empatie. Polecam!!!

lekarz z powołania, myślę, że to już bardzo wiele mówi, profesjonalny w 100%, szczerze polecam!