- specjalista ortopedii i traumatologii

- specjalista ortopedii i traumatologii
wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie chirurgii urazowej i rekonstrukcyjnej układu ruchu oraz diagnostyki i leczenia chorób i urazów narządu ruchu osób dorosłych

- zainteresowania zawodowe związane również z problematyką zaburzeń mineralizacji tkanki kostnej; osteoporozy, osteopenii, osteomalacji (doświadczenie w zakresie diagnostyki osteoporozy).

- w celu pogłębienia wiedzy i rozwoju zawodowego wielokrotnie uczestniczył w szkoleniach ...

Empatyczny bardzo inteligentny człowiek. Traktuje ludzi jak ludzi. Na izbie przed jego zmianą usłyszałem "pojedzie pan gdzie indziej u nas (spsk4) tego nie poskładamy". Na szczęście akurat zaczął zmianę Dr Patyra. Wziął mnie na stół pozszywał po swojemu i dziś kciuk działa jakbym nigdy go nie zmielił. Jestem ogromnie wdzięczny i pełen zachwytu a że długo byłem rehabilitantem to widziałem bardzo różne skutki operacji. Dziękuję bardzo!!!

Zdecydowanie najlepszy ortopeda w Lublinie, kompetentny, oddany swojej pracy, uczciwy, drobiazgowy, sympatyczny, kulturalny i z zasadami!

Fantastyczny specjalista i moim zdaniem najlepszy ortopeda w Lublinie, ludzki, kompetentny, pomocny, dokładny.

Po wieloodlamowym zlamaniu rzepki dostałam z ZUS-u opinię lekarza orzecznika, że jestem niezdolna do samodzielnej egzystencji przez prawie rok, natomiast pan Maciej Patyra, jako przewodniczący komisji orzekającej o moim stopniu niepełnosprawności w Miejskim Zespole ds. Orzekania o niepelnosprawnosci w Lublinie, uznał, że jestem niepełnosprawna w stopniu LEKKIM.W związku z czym nie należy mi się żadna rekompensata wydatków poniesionych przeze mnie na leczenie, czyli leków, wynajęcia kul do chodzenia oraz kosztów dojazdów taksówkami z domu do szpitala.Jestem emerytką z emeryturą w wysokości 916zl i każdy grosz się dla mnie liczy . Życzę temu Panu, aby kiedyś ktoś jego podobnie potraktował, jak on mnie.

Dr Maciej Patyra to kompetentny, profesjonalny i godny polecenia ortopeda. Życzliwy i otwarty na pacjenta, kulturalny człowiek. Pomimo pandemii, jako pacjentka doktora czuję się bezpieczna i odpowiednio zaopiekowana. Gorąco polecam!