Maciej Rachwalski

Ginekolog

Pracowałam z dr.Maciejem jak zresztą z wszystkimi lekarzami z Rejmonta.Mam więc skalę porównawczą.Znam jego umiejności i kompetencje.Jest jaki jest-może macie trochę racji z tą małomównością, ale taka jego natura.Absolutnie nie wynika to z ignorancji czy też braku zainteresowania problemami pacjentki.To naprawdę bardzo wrażliwy i dobry człowiek.Gaduł na opolskim rynku lekarzy jest wiele więc jest w czym wybierać.Ja zdecydowałam się na dr.Rachwalskiego gdyż wiem, że jako lekarz jest rewelacyjny.Specjalista w każdym calu.Moja ciąża nie przebiegała książkowo,komplikacje rosły z każdym miesiącem,ale dzięki Maćkowi, jego determinacji w walce o moje dziecko mam dzisiaj śliczną zdrową córeczkę.Za tę walkę i dodawanie siły nam-rodzicom dziękujemy.Polecam wszystkim Paniom tego lekarza bo jako położnik jest naprawdę bardzo bardzo dobry, a jego poobgryzane paznokcie to jego osobista sprawa i problem drugorzędny.Tak mi się wydaje.On od zawsze skupiał się na pracy,a nie na wyglądzie.Tak już ma więc nie bądźcie w stosunku do niego takie krytyczne,raczej się nie zmieni a lekarzem będzie coraz lepszym bo doświadczenie ma coraz większe.Ja jeszcze raz polecam.

Z całego serca polecam pana dr. Cierpliwy, delikatny, kompetentny. Świetny specjalista usg. Godny zaufania, zyczliwy, potrafi uspokoić paccjentke. Prowadzi moja pierwszą ciążę. Mimo wielu pacjentek zawsze zajdzie czas dla ciezarnej. Polecam

Dr Rachwalski jest lekarzem godnym polecenia.Prowadził moją ciążę.Zdecydowałam się chodzić do niego z polecenia, dobrze odczytuje usg.Uprzejmy,dobre podejście do pacjentek,zawsze wysłucha i odpowie na zadane pytania.Delikatny.Wizyty u dr Rychwalskiego nie należą do krępujących.Pracuje również w opolskim szpitalu na patologii ciąży.Osobiście byłam/jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę korzystała z usług tego lekarza.Gorąco polecam!!

Uważam, że lekarz godny polecenia, na poczatku ciąży chodziłam do dr. Skrzypulca nie dosć, że sie nasiedziałam w kolejkach to nie mogłam pracować bo niestety warunki nie pozwalały, doktor nie chciał wypisac l4 i miałam problemy w pracy i koleżanka poleciła mi właśnie dr. Rachwalskiego no naprawdę bardzo dobry lekarz kompetentny i uprzejmy informował mnie o wszystkim badał dokładnie i jak przedstawiłam mu warunki w jakich musze pracowac to bez zastanowienia wypisał mi l4. Polecam jaknajbardziej.

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciąże. Bardzo dobry fachowiec, szczególnie jeśli chodzi o badanie usg. Jak leżałam na patologii ciąży opiekował sie mną, w każdej chwili mogłam o wszystko go zapytać. Polecam

Chodziłam do doktora jak byłam w ciąży, gdyż słyszałam o nim same dobre opinie. Byłam na 4 wizytach, począwszy od 7 tygodnia a skończywszy na 20 tygodniu. Już na pierwszej wizycie nie wzbudziła mojego zaufania. Nie dość, że wygląda niechlujnie, to jeszcze nie zrobił obszernego wywiadu. Kiedy zgłosiłam, że mam dziwne upławy, nie zareagował. Ani razu nie przebadał mnie na fotelu ginekologicznym i nie wykonał usg dopochwowo. Odpowiada zdawkowo i o wszystko trzeba go pytać. Sam od siebie nic nie powie ani nie objaśni. Dla kobiety, która jest pierwszy raz w ciąży ważne jest aby lekarz wykazał inicjatywę i wszystko skrupulatnie objaśniał, w końcu skąd ma wiedzieć o co pytać? Dla osób, które chodzą na abonament radzę dobrze sprawdzać za co płacą i ile, gdyż lekarz dopisuje usługi na które się nie umawiał z pacjentką. Osobiście nie polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz . Dzięki niemu urodziłam moją córeczkę.Moja ciąża już od 11 tygodnia była zagrożona, wcześniej prowadzona przez dr Głowckiego który stwierdził , ze jak boli mnie brzuch w ciąży to mam iść do internisty.Pod koniec ciąży około 37 tygodnia trafiłam na patologię gdzie Dr Rachwalski cały czas się mną zajmował, wszystko mi tłumaczył. Uważam , że to lekarz z powołania.

byłam świadkiem leżąc w szpitalu na patologii ciąży jak Ww lekarz uratował swoja decyzja życie dziecka, gdy inny lekarz kazał czekać na naturalne rozwiązanie, Pan Dr Rachwalski podjął odważną i odpowiedzialną decyzję w opisywanej sprawie, dodatkowo miał akurat dyżur gdy rodziłam - było to święto dodam i jak to czasem bywa niektórzy lekarze sa niezadowoleni, gdy w święto na dyżurze zawraca im się dupę, jednak Pan doktor był przy porodzie mojego synka i bardzo za to dziękuję że tak nam się udało trafić w dobre ręce min Jego ręce. Gdy po incydencie opisywanym na początku, leżałam już na sali porodowej i zobaczyłam, ze wszedł..wiedziałam juz że wszystko będzie dobrze, byłam już spokojna. Był to moj pierwszy poród i wszystkim mamom zyczę takiej opieki:) A co do małomówności... nie kazdy musi dużo i bezsensu klapać jęzorem, ja na swoje pytania otrzymałam grzeczną odpowiedź..

Pan doktor jest lekarzem z powołania. Prowadził moje trzy ciąże, jedną zagrożoną poronieniem do 7-go m-ca a dwie z hipotrofią płodu. Tylko dzięki jego dociekliwości i doświadczeniu mam zdrową trójkę dzieciaczków. Ostatnia ciąża również tylko dzięki jemu nie zakończyła się tragedią, ponieważ położna prowadząca mój poród nie wierzyła mi, że już dziecko wychodzi, śmiała mi się prosto w twarz i miała pretensje, dlaczego na nią krzyczę! A Pan dr Rachwalski wpadł do sali kazał natychmiast mi się położyć i po dwóch parciach trzymał już moje maleństwo. Facet jest prawdziwym aniołem! Jako lekarz jest bardzo delikatny w stosunku do kobiety, jego spuszczone oczy mówią same za siebie :) Jest konkretnym człowikiem, nie szczępiącym niepotrzebnie języka. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo kompetentny, uprzejmy, miły, konkretny lekarz jak na pierwszą wizytę u ginekologa mogę wszystkim młodym kobietkom polecić tego oto Pana. Co prawda nie byłam u Niego po to by zajął się ciążą lecz innym problemem związanym z naszymi delikatnymi narządami rodnymi, ale z czystym sercem będę polecać dr. Rachwalskiego moim koleżankom.:)