Maciej Rachwalski

trafiłam do doktora awaryjnie do medremu (sobota) w 20 tygodniu ciąży z silnymi bólami podbrzusza i skurczami. zrobił usg na podstawie którego stwierdził że wszystko jest ok, ale łożysko przodujące. Dwa dni później dwaj inni lekarze niezależnie od siebie stwierdzili że jest na TYLNEJ ścianie!! ale ile nerwów mnie to kosztowało tylko ja wiem. Lekarz straszył że koniczne bedzie leżenie! na szczescie lekarz sie pomylił... na pana doktora trafiłam na bloku porodowym. Po 10 minutach od odejscia wód lekarz chciał mi podać kroplówkę z oksytocyną!!! nie zgodziłam sie na to ...

na szczescie lekarz sie pomylił...
na pana doktora trafiłam na bloku porodowym. Po 10 minutach od odejscia wód lekarz chciał mi podać kroplówkę z oksytocyną!!! nie zgodziłam sie na to i urodziłam samodzielnie 10 minut później. jeden z gorszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia.
ps. zgadzam sie z opinią przedmówczyni odnośnie niechlujstwa doktora!

Pan Doktor Rachwalski... wiele do zyczenia pozostawia jego wyglad! Poprostu NIEZCHLUJ !!! to naprawdę odrzuca jak się patrzy na poobgryzane paznocie, nieumyte, niuczesane włosy albo na dziurawy , sprany T-Shirt ! Po za tym koszt wizyty w LUX (?????) Medzie gdzie przyjmuje ww. doktor to ok. 85 zł. uważam że to duza przesada za leżenie przy nagrzanym kaloryferze z wielkim brzuchem podczas wykonywania USG na komputerze chyba marki ATARI! A czy kompetentny.. jak nic sie strasznego nie dzieje.. to każdy jest !! W dobie tak dużej konkurencji i tak dobrze wyposazonych gabinetów, nie polecam przyszłym mamom !!

Jeden z lepszych ginekologów w Opolu. Doskonale czyta USG. Pracuje w szpitalu, a przyjmuje prywatnie w Medremie i Luxmedzie.

Dr Rachwalski prowadzi już moją drugą ciążę, faktycznie jest małomówny, ale z uwagą zleca wszelkie potrzebne badania i jest znakomitym specjalistą z zakresu USG.

Mam pytanie ile kosztuje wizyta prywatna???i jak przyjmuje

Mam pytanie ile kosztuje wizyta prywatna???i jak przyjmuje

Jak dla mnie świetny lekarz, Prowadził moją ciążę. Podczas pobytu na porodówce cały czas mnie doglądał. Jest delikatny i uprzejmy. Polecam Go bardzo.

Pan Rachwalski prowadził mają ciąże. Uważam, że jest bardzo kompetentny. Ma jedną wadę jest małomówny.

jest naprawde bardzo dobrym lekarzem,godnym polecenia

jest naprawde bardzo dobrym lekarzem,godnym polecenia

Miałam robione usg podczas ciąży. Uważam ,ze to jeden z lepszych specjalistów jeżeli chodzi o usg. Może małomówny,ale wzbudza zaufanie

Dr Rachwalskiego polecam jako rewelacyjnego fachowca a zarazem bardzo serdecznego i przyzwoitego człowieka, co w takiej delikatnej materii jak ginekologia i położnictwo jest niezwykle ważne.