Maciej Rachwalski

Pan doktor jest lekarzem z powołania. Prowadził moje trzy ciąże, jedną zagrożoną poronieniem do 7-go m-ca a dwie z hipotrofią płodu. Tylko dzięki jego dociekliwości i doświadczeniu mam zdrową trójkę dzieciaczków. Ostatnia ciąża również tylko dzięki jemu nie zakończyła się tragedią, ponieważ położna prowadząca mój poród nie wierzyła mi, że już dziecko wychodzi, śmiała mi się prosto w twarz i miała pretensje, dlaczego na nią krzyczę! A Pan dr Rachwalski wpadł do sali kazał natychmiast mi się położyć i po dwóch parciach trzymał już moje maleństwo. Facet jest prawdziwym aniołem! Jako lekarz jest bardzo delikatny w stosunku do kobiety, jego spuszczone oczy mówią same za siebie :) Jest konkretnym człowikiem, nie szczępiącym niepotrzebnie języka. Polecam z czystym sumieniem.

byłam świadkiem leżąc w szpitalu na patologii ciąży jak Ww lekarz uratował swoja decyzja życie dziecka, gdy inny lekarz kazał czekać na naturalne rozwiązanie, Pan Dr Rachwalski podjął odważną i odpowiedzialną decyzję w opisywanej sprawie, dodatkowo miał akurat dyżur gdy rodziłam - było to święto dodam i jak to czasem bywa niektórzy lekarze sa niezadowoleni, gdy w święto na dyżurze zawraca im się dupę, jednak Pan doktor był przy porodzie mojego synka i bardzo za to dziękuję że tak nam się udało trafić w dobre ręce min Jego ręce. Gdy po incydencie opisywanym na początku, leżałam już na sali porodowej i zobaczyłam, ze wszedł..wiedziałam juz że wszystko będzie dobrze, byłam już spokojna. Był to moj pierwszy poród i wszystkim mamom zyczę takiej opieki:) A co do małomówności... nie kazdy musi dużo i bezsensu klapać jęzorem, ja na swoje pytania otrzymałam grzeczną odpowiedź..

Byłam na wizycie u tego lekarza w przychodni, jest niekomunikatywny, odpowiada półsłówkami. Jego niemokpetencję miałam okazję poznać jednak przy wydawaniu zaświadczenia, które potrzebne było do mojego miejsca pracy. Nie chciał go wystawić, a było to jego obowiązkiem, dwa razy o to go prosiłam przy kolejnych wizytach i przy okazji w szpitalu, gdzie trafiłam. Nawet nie sprawdził, mimo, ze mówiłam, ze kontaktowałam się w tej sprawie z prezesem okręgowej izby lekarskiej. Pomogła dopiero wizyta u szefa przychodni, który polecił mu je wydać. Kosztowało mnie to zaświadczenie kupę nerwów i zdrowia, bo w ciąży miałam cukrzycę, (a stres jak wiadomo podnosi cukier)

warto się do niego wybrać-dobry specjalista

warto się do niego wybrać-dobry specjalista

Doktor prowadził moją ciążę i uważam że jest wspaniałym lekarzem a w dodatku bardzo miłym człowiekiem! Ja daje mu najwyższe noty! Niestety poleciałm go dwóm moim koleżankom i nie byly zadowolone ;-( Pan R. nie podszedł profesjonalnie do tematu! W pierwszym przypadku źle popatrzył na wyniki badań i okazało się przypadkiem, że koleżanka ma jakies powikłania z ciążą... a druga przyszła leczyć "bezpłodość" i jej nie zbadałprzepisał jakie leki....a kilka dni po tem okazało się że jest w ciąży (!) hmmm... moze to nawet plus ;-) Pozdrawiam!

Uprzejmy, dyskretny lekarz, wzbudza zaufanie. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie spieszy sie. Poleciłam go juz wielu koleżankom.