Wspaniały lekarz, wart polecenia.Odpowiedzialny, rzeczowy, tłumaczy wszystko po kolei, wyrozumiały.

Lekarz nic dodac i nic ująć. Po prostu świetny lekarz, rzeczowy i dobry specjalista.

Jestem pacjentką Pana Doktora od 17 lat. Takiego podejścia do pacjenta nie spotkałam w żadnym innym gabinecie. Jest wspaniałym Lekarzem i ciepłym Człowiekiem. W tym roku byłam przez Pana Doktora operowana. Dzięki Jego kompetencji, poświęceniu uwagi oraz niebywałej serdeczności ani przez chwilę nie odczuwałam strachu. Nie wyobrażam sobie wizyty u innego ginekologa. To wspaniały Lekarz przez ogromne "L". Jestem dumna, że jestem Jego pacjentką.

Znam Pana doktora już 19 lat, od momentu kiedy zaszłam w ciążę z moim synem (teraz 18 letnim wspaniałym facetem)jestem pod stałą kontrolą, Pan doktor odebrał poród. Tyle ciepła ile ma w sobie ten człowiek to wielki rarytas w tych czasach. Zawsze pomocny, miły z dużą wiedzą i cierpliwością. Mój mąż śmieje się ze mnie, ale zawsze w rozmowie o lekarzach mówię, że jest jeden lekarz, którego po prostu kocham. Bardzo dziękuję Panie doktorze, że Pan jest.

Wspaniały lekarz. Zdecydowałam sie do niego wybrac po przeczytaniu opinii na forum bodajże gazeta.pl - właściwie wszystkie były bardzo pozytywne - i zgadza się to z rzeczywistością.

Pan Maciej jest godny polecenia.Zawsze pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy.pozdrawiam

Chodzę do Pana doktora już 13 lat.Super lekarz ufam mu pod każdym względem. Swoją pierwszą ciąże powierzyłam tylko jemu. :)polecam :

:)polecam

wspaniały lekarz z powołania, prowadzi moją ciąże i czuję, że jestem w dobrych rękach, zawsze wysłucha, spokojnie odpowie i wytłumaczy każdą najmniejszą wątpliwość, cierpliwy, dokładny, godny polecenia