w głównej mierze zależy od tego czy wizyta jest prywatna czy państwowa i czy dr ma dobry humor na pierwszej wizycie chciał bym się nie stresowała więc uśmiechał się szeroko i był bardzo uprzejmy, gdy po paru miesiącach przyszłam i powiedziałam że już nie biorę tabletek anty to oburzony wręcz wrzeszczał na mnie że co ja wyprawiam, gdy poroniłam z jego ust usłyszałam że sama jestem sobie winna bo to nie było w Zabrzu tylko innym szpitalu bo były akurat wakacje 2 lata po tych zdarzeniach miałam operacje zarzucił mi że dzięki niemu wszystko jest w porządku i w końcu wydał recepty na jakieś konkretne badania po operacji długo nie musiałam czekać jestem w ciąży, dziękuję mu bardzo ale mógł by się postarać być bardziej uprzejmym, współczującym a nie mieć gdzieś to że kobieta poroniła i jego tekst wtedy "to po co pani do mnie przyszła przecież jest już po wszystkim" popłakałam się i wyszłam!
Sami oceńcie czy warto się tak denerwować?

Polecam! Prowadził moją ciążę i jestem bardo zadowolona, miałam cesarkę, którą Pan Doktor wykonał,gdy po operacji na głupim jasiu gadałam głupoty, jęczałam itp. to zajął się mną pod kątem psychologicznym. Polecam!

Polecam pana doktora . Prowadził niedawno moją ciążę . Urodziłam w październiku zdrową córeczkę. Zawsze uśmiechnięty , rzeczowo tłumaczy każdy problem. Jedynym minusem są kolejki do gabinetu ale to o czymś świadczy :) Polecam z czystym sumieniem

Lekarz naprawdę godny polecenia! Szukałam odpowiedniego lekarza, który poprowadzi moją pierwszą ciążę i jestem zdecydowana właśnie na niego. Jest bardzo miłym i uprzejmym mężczyzną w średnim wieku. Ma poczucie humoru i potrafi naprawdę uspokoić i rozjaśnić wszelkie wątpliwości. Ponadto bardzo dokładnie i obrazowo tłumaczy co się dzieje w danym etapie ciąży a na każde pytania odpowiada chętnie i bardzo dokładnie - widać, że daje z siebie wszystko. Warunki w gabinecie bardzo dobre, w tym samym miejscu jest również sprzęt do usg, które można wykonać w każdej chwili i które jest wliczone w cenę wizyty. Lekarz ponadto przyjmuje z NFZ-tu w przychodni na Floriana w Zabrzu ale kolejki są niesamowite. Naprawdę, szczerze polecam tego pana wszystkim przyszłym mamom, które szukają dla siebie najodpowiedniejszego lekarza do prowadzenia ciąży.

Byłam u 6 ginekologów zanim trafiłam do dr Tyczyńskiego i jest to najlepszy lekarz u jakiego byłam!!!! Wszystkie diagnozy trafne. Polecam z całego serca

wszystko na 5. tak było w poradni dopóki nie otworzył własnej praktyki. leczę się u niego ponad 10 lat i niestety widzę ,że to już nie ten lekarz co kiedyś. niestety potwierdziła się moja opinia na ten temat gdy przeczytałam opinie.przykre

super lekarz kompetentny żartowniś potrafi rozładować stres i bardzo nie lubi gdy pacjentki palą!!! Polecam :-)

super ginekolog ! prowadzi moja pierwsza ciaze w trakcie ciazy zmienialam ginekologow 2 razy .Dzieki panu Maciejowi nie doszlo do przedwczesnego porodu przepisal odpowiednie leki i nic juz nie boli (inny ginekolog twierdzil ze wszystko jest dobrze mimo tego ze w 7 miesiacu nie moglam chodzic ) . naprawde polecam ja chodze publicznie na floriana . Nigdy nie czekam dlugo na wizyte . NAPRAWDE POLECAM

Dzisiaj miałam pierwszą wizytę u pana Tyczyńskiego i powiem, że naprawdę miły człowiek, bardzo sympatyczny, pierwszy raz nie czułam się, aż tak skrępowana jak u innych ginekologów. Polecam pana Macieja

Polecam, świetny fachowiec, lekarz z powołania. Uchwytny 24h/dobę. Gabinet super, Pani Gabrysia-położna rejestrująca bardzo miła. Dr Tyczyński tak potrafi odwrócić uwagę, że zapomina się o stresie badania ginekologicznego, a oglądajac dzidziusia na USG zawsze może kotoś towarzyszyć. Gratis zdjęcia maleństwa :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie