lekarz Maciej Tyczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo miły człowiek. Bardzo dobry lekarz. Jestem jego pacjentką od 15 lat. Korzystałam z jego pomocy w przychodni i także prywatnie. Żadnej różnicy w traktowaniu. Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz, budzący zaufanie, każdej pacjętce poświęca wystarczająco dużo czasu na badanie i rozmowę, wszystko dokładnie tłumaczy i nie trzeba się o każdą rzecz wypytywać.Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim panią dr Tyczyńskiego

lekarz bardzo dobry,sa duze kojejki ale warto poczekac lecze sie znam tego lekarza juz bardzo dlugo i do innego nie pojde zdecydowanie polecem lepszego nie ma,gabinet odpowiedni mozna wykonac usg,lekarz bardzo mily i normalnie podchodzi do kobiet duzo serca wklada w ta prace.Naprawde godny zaufania...POZDRAWIAM DZIEWCZYNA ZE SZCZYRKU.

Lekarz z pasją, wspaniały człowiek, fantastyczny fachowiec. Na lepszego nie mogłam trafić, mój kochany syn także.

Kompetentny przede wszystkim, bardzo miły i zawsze znajdzie czas na wizytę nawet gdy ma komplet zapisanych pacjentek. Można szczerze porozmawiać o wielu problemach.

Można szczerze porozmawiać o wielu problemach.

Lekarz fajny , ale tylko prywatnie ... co tez niestety daje duzo do myślenia

Lekarz fajny , ale tylko prywatnie ... co tez niestety daje duzo do myślenia

Lekarz naprawdę godny polecenia! Szukałam odpowiedniego lekarza, który poprowadzi moją pierwszą ciążę i jestem zdecydowana właśnie na niego. Jest bardzo miłym i uprzejmym mężczyzną w średnim wieku. Ma poczucie humoru i potrafi naprawdę uspokoić i rozjaśnić wszelkie wątpliwości. Ponadto bardzo dokładnie i obrazowo tłumaczy co się dzieje w danym etapie ciąży a na każde pytania odpowiada chętnie i bardzo dokładnie - widać, że daje z siebie wszystko. Warunki w gabinecie bardzo dobre, w tym samym miejscu jest również sprzęt do usg, które można wykonać w każdej chwili i które jest wliczone w cenę wizyty. Lekarz ponadto przyjmuje z NFZ-tu w przychodni na Floriana w Zabrzu ale kolejki są niesamowite. Naprawdę, szczerze polecam tego pana wszystkim przyszłym mamom, które szukają dla siebie najodpowiedniejszego lekarza do prowadzenia ciąży.