lekarz Maciej Tyczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Lekarz godny polecenia. Na wszystkie pytania odpowiadał bardzo dokładnie. Z jego opieki byłam bardzo zadowolona. Na każdej wizycie usg z pomiarami maleństwa. Super lekarz, podejście do pacjentek wspaniałe.

Lekarz godny polecenia, prowadził moją ciąże. Na wszystkie pytania odpowiadał bardzo dokładnie. Z jego opieki byłam bardzo zadowolona. Na każdej wizycie usg z pomiarami maleństwa. Super lekarz, super podejście. Nie owija w bawełne gdy coś jest nie tak. Zrobi wszystko by mama i dzidziuś byli bezpieczni przez całą ciąże. GORĄCO POLECAM!!!

MAM DWIE CÓRKI DZIĘKI JEGO POMOCY.POLECAM!!!!!

MAM DWIE CÓRKI DZIĘKI JEGO POMOCY.POLECAM!!!!!

byłam u niego raz. Sprawił na mnie bardzo dobre wrażenie. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Nie czułam sie jak intruz. Na wszystkie z pytań otrzymałam odpowiedź. Polecam!

byłam u niego raz. Sprawił na mnie bardzo dobre wrażenie.

A ja niestety nie polecam. Bylam u niego raz i wiecej nie poszlam bylam w 2 ciazy, pierwsza poronilam. Obawialm sie ze to moze zdarzyc sie ponownie. Niestety na wizycie uslyszalam ze ciaza po poronieniu jest jak kazda inna ciaza a jakby sie cos dzialo mam udac sie do szpitala! Co za pierwszym razem nic nie dalo... Zmienilam lekarza i tamten zapobiegawczo przepisal na pierwszej wizycie tabl. podtrzymujace a moja ciaza byla podobnie jak pierwsza zagrozona tylko dzieki innemu lekarzowi szczesliwie urodzilam. ..

Super lekarz..........po zajściu w ciążę zmieniałam lekarzy kilka krotnie aż trafiłam na Pana Maćka:))) Całkiem inne podejście, żadne pytanie nie było niestosowne i na wszystkie otrzymałam rzeczową odpowiedź. Naprawdę bardzo POLECAM !!!!!!

super lekarz, miły, kompetentny, facet.

super lekarz, miły, kompetentny, facet.

Najlepszy lekarz do jakiego mogłam trafić!

Najlepszy lekarz do jakiego mogłam trafić!

Bardzo dobry kontakt z pacjetem a to podstawa.

Bardzo dobry kontakt z pacjetem a to podstawa.

bardzo miły,konkretny pan doktor polecam w 100%

bardzo miły,konkretny pan doktor