Po zimowej kontuzji kolana i przejściu min.przez tzw. publiczną służbę zdrowa, ale nie tylko ,mam poczucie, że trafiłam w ręce fachowca. Dr Uchowicz trzy tygodnie temu wykonał mi artroskopie kolana (obkurczył naderwany ACL, zajął się łąkotką, chrząstką, wyczyścił staw). Jestem zadowolona z samego zabiegu a nade wszystko z empatycznego, ludzkiego i życzliwego podejścia do mnie, jako pacjenta. Niestety nie jest to wszędzie standardem... Dr Uchowicz na wizycie kontrolnej cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania a miałam ich całą listę, rozwiał wiele wątpliwości. Mając takie doświadczenia po kontakcie z dr, jak ...

Dr Uchowicz na wizycie kontrolnej cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania a miałam ich całą listę, rozwiał wiele wątpliwości. Mając takie doświadczenia po kontakcie z dr, jak również słysząc wiele podobnych opinii w trakcie rozmów z innymi pacjentami pozostaje powiedzieć, POLECAM!

Empatyczny, choć trochę zamknięty w sobie, chroniący swoje życie prywatne i nie lubi poufałości; zawsze na Szanowny Panie; za to lekarz z powołania, sam nie wiem dlaczego nie wypalony zawodowo, gdzyż przeprowadza mnóstwo operacji w wielu miejscach w Warszawie; trudno się do niego dostać, ale jak sprawa jest poważna udostępnia swój nr prywatny i adres mailowy, pozwala na wizyty dodatkowe, mi pomógł bardzo, oczywiście jak na polskie warunki, myślę, że w innym kraju byłby lekarzem dla bogatych; jeśli prowadzi pacjenta to jako jedyny przychodzi przed obchodem do chorego, żeby przedstawić mu plan działania, zapytać o szmopoczucie; skromny, może pracoholik, choć niesądzę, bo ma rodzinę i podobno dwójke dzieci, mało kto wie cokolwiek o jego życiu prywatnym, nawet na oddziale gdzie pracuje, ale ma bardzo dobry kontakt z współpracownikami, czyli kadrą lekarsko-pielęgniarską; mi pomógł bardzo i jak patrzę na podejście innych lekarzy to wyróżnia się na plus (duży plus), mam nadzieję, że się nie zmieni, bo na dobrą opinię pracuje się latami; polecają go sami lekarze po fachu, a to coś znaczy; ogólnie żyj nam sto lat Panie Macieju :-)

witam kiedyś doznałem urazu prawego kolna operowałem się wtedy na lindleya operatorem artroskopu był dr Maciej Uchowicz zrobił to bardzo dobrze po 12 latach 0 dolegliwosci teraz w roku 2014 artroskopia lewego stawu kolanowego znów operatorem artroskopu był dr Uchowicz teraz moje kwestja lezy w tym aby znów wyćwiczyć kolano, żeby z lewego kopać mocniej jak chuck norris wiem ze jest to mozliwe dr uchowicz nma duze doswiadczenie i super podejscie do pacjenta:) pozdrawiam

W 2010 roku dr Uchowicz operował mi staw biodrowy. Zrobił to fantastycznie mineły trzy lata a ja zapomniałem, że byłem prawie kaleką. Operowł mnie w Międzylesiu - kapitalny oddział godny absolutnie polecenia. Trafiłem do dr Uchowicza po prostu z ulicy do przychodni na Kickiego a zajął się mną tak jakbym był jedynym jego pacjętem. Wspaniały człowiek i doskonały fachowiec. Panie Macieju jeżeli Pan to przeczyta to proszę przyjąć ode mnie serdeczne dzięki i najlepsze życzenia

każdy z nas ma 2 kolana obydwa operował dr. Uchowicz po zabiegach operacyjnych rehabilitacja zawsze przebiegała pomyślnie sprawność odzyskałem szybko jak kiedyś ktos z mej rodziny będzie miał problemy ortopedyczne to namówię go żeby udał się do doktora Uchowicza bo ma sprawną ręke do przeprowadzania artroskopi

po roku życia w bólu (uszkodzenie mięśni w barku) trafiłem na tego lekarza. Zaproponował operację i choć nie obiecywał cudów przy moim uszkodzeniu, zdecydowałem się, bo wzbudził moje zaufanie szczerością. Przeszedłem ją w szpitalu w Międzylesiu - b. fajny personel i oddział. Jestem 3 miesiące po operacji i efekt przeszedł moje oczekiwania - nareszcie mogę ruszać ręką i nie odczuwam dolegliwości! Dziekuję!

Dziękuję,że trafiłam z kolanem na operację do Pana dr.Uchowicza. Jestem 2 miesiące po artroskopii.Niezwykle zaufałam i już po 2 dniach po operacji nie stosowałam żadnych środków przeciwbólowych Ogromne zaangażowanie,wspaniały człowiek i lekarz. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze -Maria

Dziękuję,że trafiłam z kolanem na operację do Pana dr.Uchowicza.
Ogromne zaangażowanie,wspaniały człowiek i lekarz.
Serdecznie dziękuję Panie Doktorze -Maria

Przychodzą na pierwszą wizytę byłam przekonana, że niczego się nie dowiem jak to było na poprzednich wizytach jednak dr Uchowicz pozytywnie mnie zaskoczył wyjaśnił mi wszystko dokładnie, nie zdążyłam zadań pytania on już na nie odpowiadał jakby wiedział o co chce zapytać. Pozytywna osoba zauważyłam, że dzieli się swoją wiedzą z pacjentami. Polecam!

Kompetentny, uczciwy. Trafiłem do niego z polecenia znajomego Profesora i nie zawiodłem się. Szczegółowe tłumaczenie choroby i przebiegu leczenia. Lekarz z dystansem do wielu spraw, jednocześnie nie zbywa pacjenta. Jestem zadowolony z wyniku leczenia.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)