dr Maciej Uchowicz

Traumatolog, Ortopeda

Dziękuję,że trafiłam z kolanem na operację do Pana dr.Uchowicza. Jestem 2 miesiące po artroskopii.Niezwykle zaufałam i już po 2 dniach po operacji nie stosowałam żadnych środków przeciwbólowych Ogromne zaangażowanie,wspaniały człowiek i lekarz. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze -Maria

Dziękuję,że trafiłam z kolanem na operację do Pana dr.Uchowicza.
Ogromne zaangażowanie,wspaniały człowiek i lekarz.
Serdecznie dziękuję Panie Doktorze -Maria

Przychodzą na pierwszą wizytę byłam przekonana, że niczego się nie dowiem jak to było na poprzednich wizytach jednak dr Uchowicz pozytywnie mnie zaskoczył wyjaśnił mi wszystko dokładnie, nie zdążyłam zadań pytania on już na nie odpowiadał jakby wiedział o co chce zapytać. Pozytywna osoba zauważyłam, że dzieli się swoją wiedzą z pacjentami. Polecam!