Maciej Wyskiel

Wspaniały fachowiec, najlepszy stomatolog w Starachowicach. W 100 procentach profesjonalny. Ludzie jeśli musicie leczyć zęby to tylko do niego.

Prawdziwy lekarz z powołania. Interesuje się naprawdę pacjentem. Teraz do żadnego innego bym nie poszła.

fachowiec, wspaniały człowiek, uprzejmy , miły, delikatny chirurg jakich mało!!! Dzięki temu Panu polubiłem wizyty u stomatologa- Panie Macieju dziękuję!!! Polecam !!!

fachowiec, wspaniały człowiek, uprzejmy , miły, delikatny

Nie polecam, a w zasadzie ostrzegam! Wykonał leczenie kanałowe, wizyta była bardzo tania, jak na taki rodzaj usługi. Dopiero gdy wykonałam komputerową panoramę rtg zębów dowiedziałam się, że kanały nie są wcale powypełniane. Naprawienie jego fuszerki kosztowało mnie 600 złotych od jednego zęba, a niestety u tego człowieka leczyłam kilka.

Wspaniały fachowiec, doskonale leczy zęby, w gabinecie luzuje atmosferę. Jeśli chodzi o usuwanie zębów to nie znam lepszego. Usuwałem już 7 i 8 wrośniętą w policzek i naprawdę zero stresu i bólu, choć przy ekstrakcji 8 siedziałem na fotelu 40 min.;)

Umierałam ze strachu przed usuwanie ósemki, a okazało się, że dłużej czekałam w kolejce pod gabinetem niż trwał "zabieg". Zero bólu :)

Doskonały stomatolog! Fachowiec i profesjonalista.

Doskonały stomatolog! Fachowiec i profesjonalista.

Fachowość tego Pana stoi na najniższym poziomie. Stosunek ceny do jakości usługi jest fatalny. Zdecydowanie odradzam.

Dentysta w 100% godny polecenia nie tylko fachowo usuwa zęby ale również fachowo je leczy. Pół żartem pół serio świetnie umila wizytę. Jedyny Dentysta, któremu ufam:)

Pan doktor usunął mi 4 zęby tj. 8-ki. Świetny specjalista !!! Z czystym sercem mogę go polecić każdemu :)))