lekarz Magdalena Biernat

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani Doktor to osoba godna polecenia. Wykonuje szereg badań i poświęca wiele uwagi pacjentce. Kontakt mailowy wzorowy. Pani doktor ma też duże pokłady empatii, mimo że na brak pacjentek nie narzeka. Jest lekarzem, dla którego rzeczywiście liczy się dobro pacjenta. Wizyty są konkretne i w przyjaznej atmosferze. Zawsze można liczyć na pomoc. Kompleksowe podejście do leczenia. Byłam u wieku innych lekarzy, zanim trafiłam do Pani Doktor. Niestety, wcześniej nikt tak szczegółowo nie przeanalizował mojego stanu zdrowia, jak i partnera. Dzisiaj mogę cieszyć się ciążą i mam nadzieję, że wszystko skończy ...

Dzisiaj mogę cieszyć się ciążą i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze :)

Nie polecam ! Bez żadnych badań (krew, moczu) Pani doktor ustawiła diagnozę straszną dla świeżej ciężarnej! Dobrze że się myliła!!! Nikomu nie polecam

Dobrze że się myliła!!!
Nikomu nie polecam

Byłam u Pani Doktor jeden raz.Szukałam pomocy, ponieważ bardzo pragnęliśmy mieć z mężem dziecko,a przecież Pani Doktor specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Wizyta przebiegała miło. Kiedy Pani Doktor zaczęła mnie badać niestety nie zauważyła w jednym jajniku teratomy (potworniak) o wymiarach 13mmX15mm. Wiedziałam, że go mam, ponieważ zdiagnozował go inny lekarz. Kiedy zapytałam Pani Doktor czy wszystko w porządku, odpowiedziała że tak. Wtedy pokazałam jej wyniki testu ROMA i podzieliłam się z nią moją wiedzą na temat potworniaka. Zbadała zatem jeszcze raz i rzeczywiście wtedy coś zauważyła. Plus za skierowanie do Pana profesora, który podjął się operacji potworniaka. Jestem już w 3 miesiącu ciąży. Pomogło usunięcie potworniaka. Lekarza zmieniłam, ale Panią Doktor polecam.

Pani Doktor jest niesamowitą kobietą! Każda wizyta, dzięki uprzejmości i cieple Pani Doktor, staje się miła i przyjemna. Wszystko jest rzeczowo, ale zrozumiałym językiem wyjaśnione. Pacjent dostaje komplet kopii dokumentów dla siebie (łącznie ze zdjęciami USG). Pani Doktor udostępnia swój numer telefonu oraz e-mail, dzięki czemu można się z nią skontaktować w nagłej potrzebie. POLECAM Z CAŁEGO SERCA ! ! !

Pani Doktor jest niesamowitą kobietą!
POLECAM Z CAŁEGO SERCA ! ! !

Nie można się zarejestrować... Terminy bardzo bardzo odległe...

Nie można się zarejestrować... Terminy bardzo bardzo odległe...

Chodziłam po wielu lekarzach i naprawde z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor.Podchodzi do sprawy bardzo indywidualnie, doskonale potarfiła wytlumaczyc co mi dolega jak również to jak mam postępować w dalszym leczeniu.Kompleksowość badań które Pani Doktor wykonuje na miejscu w gabinecie jest dodatkowym atutem.Naprwde bardzo POLECAM!!! Nie spotkalam się z tak przyjemnym lekarzem któremu potrafiłabym zaufać a Pani Doktor naprawde jest godna zaufania.

Jest pani doktór bardzo miła, aż chętnie idzie się na taka wizytę. Dokładnie wytłumaczy co nam moze dolegać.

Miła Pani, która poświęca czas na pełne zajęcie się pacjentką. Same pozytywy jeśli chodzi o Panią Doktor:)

wszystko ok, Lekarka bardzo mila, podchodzi do sprawy kompetentnie, wyregulowala mi okres tabletkami przy ktoryuch nie tyje, nie tak jak poprzedni lekarz.