lekarz Magdalena Biernat

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leczyłam się 9 lat i nic.Pani doktor mi pomogła.Teraz jestem w 8 miesiącu ciąży i modle się aby wszystko dobrze się zakończyło.POLECAM!!!

DŁUGO SZUKAŁAM LEKARZA, KTÓREMU POTRAFŁABYM ZAUFAĆ.UDAŁO SIĘ. DR BIERNAT JEST WSPANIAŁĄ, CIEPŁĄ OSOBĄ. ABSOLUTNIE 100 % PROFESJONALIZMU. BARDZO DELIKATNA I LUDZKA. ŚWIETNY SPECJALISTA. JEŻELI MACIE JAKIEKOLWIEK OPORY PRZED UDANIEM SIĘ NA WIZYTĘ DO GABINETU PANI DOKTOR SĄ ONE NA PEWNO NIE POTRZEBNE!!!

Dr Biernat to jedyny lekarz który potraktował mnie poważnie.Zostałam skierowana na konkretne badania i okazało się że problemy z zjajściem w ciąże jednak nie są tylko moim wymysłem.Mam nadzieje ze pani doktor doprowadzi mnie do szcześliwego zakończenia jakim jest upragniony dzidziuś.Naprawde polecam.

Pani doktor to nie tylko osoba,która posiada przeogromną wiedzę i praktykę ale przede wszystkim posiadająca serce i ludzkie (emocjonalne) podejście do pacjentów.W dzisiejszych czasach z przysłowiową świecą szukać takich lekarzy.Szczerze polecam!

BARDZO MOCNO POLECAM!PANI DOKTOR POMOGŁA MI TERAZ TYLKO CZEKAĆ I WIERZYĆ,ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.

Wspaniały, cudowny lekarz. Dzięki Pani Doktor po kilku latach udało mi się zajść w ciąże. Naprawdę polecam.

Nigdy w życiu nie spotkałam tak fachowego lekarza. Super kobieta, wszystko wyjaśni jak krowie na granicy i odpowie na każde pytanie. W ogole nie traktuje cię z góry, jest uprzejma, miła. W swoim gabinecie ma dobry sprzęt, zawsze odbiera telefony, odpowiada na miale. W 100% polecam!!!

Przy pierwszej ciąży trafiłam przypadkowo do tej Pani doktor, mój lekarz był akurat na urlopie. Wzbudziła we mnie takie zaufanie i wykazała się taką fachowością i zainteresowaniem, że już zostałam u tej Pani doktor do końca ciąży. Teraz planuję drugie dziecko i oczywiście będę chodzić do tej Pani doktor. To jest na 100% lekarz z powołania, a do tego bardzo fachowy i miły. Polecam w 100%

Kolejna ciaza tylko u Pani dr Biernat, polecilam juz wielu osobom!

Kolejna ciaza tylko u Pani dr Biernat, polecilam juz wielu osobom!

Polecam!!! Doskonały fachowiec, miła, taktowna, wzbudza zaufanie, lekarz z powołania! Leczę się u niej od roku i ona jako pierwsza zdiagnozowała mój problem z zajściem w ciążę (mimo wcześniejszych wizyt u innych "specjalistów"). To dr Biernat pozwoliła mi uwierzyć, że mimo przeciwności w końcu doczekamy się z mężem upragnionego bobaska... POLECAM W 100%

POLECAM W 100%