dr Magdalena Fąferek-Müller

Internista

Znakomity lekarz. Pani doktor postawiła trafną diagnozę i skierowała córkę do szpitala w celu potwierdzenia choroby. Badania w szpitalu potwierdziły Mononukleozę (choć, tak jak Pani doktor przypuszczała, na początku lekarze podeszli do tego "pomysłu" z rezerwą). Szczerze polecam Panią Doktor. I pozdrawiam Panią serdecznie. Sylwia

I pozdrawiam Panią serdecznie.
Sylwia

Zdecydowanie najlepszy lekarz. Zawsze wysłucha, doradzi. Skieruje na badania, nie odmówi pomocy. Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do pacjenta. Kolejki przed gabinetem są dowodem na to, że jest godna polecenia i warto zaufać Pani Doktor :)

Wspaniała lekarka, cierpliwa, z empatią, uprzejma, dostępna. Zleca kompleksowe badania. Polecam każdemu.

Z Panią doktor spotkałam się podczas wieczornej wizyty lekarskiej gdzie pełniła dyżur. Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza, bardzo miła, fachowość, doświadczenie i super podejście do pacjenta. Serdecznie polecam. Oby więcej takich lekarzy:)

Bardzo dobry lekarz, najlepszy pod słońcem, dobroć i ciepło bije od Pani doktor, zawsze wysłucha, wspaniały lekarz z powołania

Wspaniały lekarz z dużą ilością empatii,nie traktuje pacjęnta przedmiotowo, mimo kolejek pod drzwiami zawsze ciepliwa, ciepła i pogodna. Polecam serdecznie.

Świetna Pani doktor. Zawsze miła, uważna, konkretna. Słucha pacjenta, dostosowuje leczenie do pacjenta, nie przesadza z antybiotykami. Naprawdę godna polecenia lekarka.

Zyczliwe podejście do pacjenta ,spokojne i rzeczowe .Pomimo młodego wieku wykazuje kompetencję , ma dla kazdego pacjenta czas i uśmiech .Lekarz z powołania.Polecam.

Polecam, Pani doktor jest bardzo dokładna. Ma duża wiedzę i świetne podejście do pacjenta. Kieruje na dodatkowe badania i konsultacje specjalistyczne.

Bardzo dobra lekarka.Sympatyczna,pomocna jestem zadowolona bardzo bardzo.Cenię Ją bardzo

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec