Magdalena Fesio

2,5
2,5
2,7
2,6

Zdecydowanie polecam potrzebujacym, naciagaczom na zwolnienia i recepty odradzam ! Negatywne opinie moim zdaniem pisze konkurencja !

Jestem bardzo rozczarowana a wręcz zszokowana, że ta Pani jest "lekarzem". Wizyta 5 minut, kompletny brak zainteresowania pacjentem, niemiła, opryskliwa, jej porady a właściwie komentarze dołujace. Chyba los ją skrzywdził. Nie polecam pacjentom z depresją bo mogą się tylko pogrążyć po wizycie u tej Pani.

Absolutnie nie polecam!!!. Po raz pierwszy spotkałam się z takim lekarzem! Brak słów! Lekarz pracujący na akord, bez cienia zainteresowania tym, co mówiłam i jaki miałam problem zdrowotny! Myślę, że wielu pacjentów z przychodni na Okulickiego podziela moją opinię i rozczarowanie! Życzę Pani doktor zdrowia!

Lekarz porazka. Opryskliwa baba, ktora pozjadala wszystkie rozumy, wszystko pod gorke. Sama sie leczyc powinna. Nie polecam stanowczo.

To najgorszy lekarz jakiegokolwiek miałam w życiu. Odradzam ! Nie wysłucha, a jeśli już tak to trzeba to wymusić od Pani doktor . W gabinecie siedziałam może z 3 minuty , wypisała recepte i na tym koniec.

Ta Pani nie powinna być lekarzem! Nie ma podejścia do pacjenta. Jest nieuprzejma. Nie interesowała jej moja choroba. Traktuje ludzi lekceważąco. Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego lekarza. A te pozytywne komentarze pisze na pewno sama lekarka, aby podnieść sobie ocenę.

Zero podejścia do pacjenta! Kilka miesięcy temu zgłosilam się do tej Pani o pomoc, pracuje na stanowisku kierowniczym, więc w pracy dość dużo stresu, problemów, trzeba myśleć trzeźwo i racjonalnie, niestety pojawiło się dużo problemów w moim życiu prywatnym, nie spałam, nie jadłam, nie mogłam normalnie funkcjonować, lecz owa pani doktor powiedziala że praca będzie dla mnie "lekarstwem",sama kazała mi się umawiać na wizyty po czym pytała się mnie czego oczekuje i po co wgl przychodze... Jak dla mnie ta pani sama powinna udać się do specjalisty, bardziej dołuje niż pomaga, mam nadzieję że ktoś coś zrobi bo ona naprawdę może kogoś skrzywdzić! SERDECZNIE NIE POLECAM A WRĘCZ OSTRZEGAM

Zdecydowanie nie polecam. Podczas badania pomimo przedstawionej dokumentacji z kliniki oraz opinii psychiatrów Pani doktor podczas 10 minutowego wywiadu podważyła całą dokumentację medyczną świadczącą o tym ,iż jestem osobą zdrową, i stwierdziła u mnie schizofrenię paranoidalną na podstawie tej pseudo konsultacji odebrano mi prawo jazdy.Oczywiście odwołałem się od tej decyzji pozdrawiam.

Pani psychiatra ma bardzo dziwne podejście do pacjenta. Podczas kilku może 3-4 minut z 5 razy powtórzyła pytanie ale czego ja od niej oczekuję? Zero wysłuchania problemu mimo kilku prób zainteresowania moimi dolegliwościami. Wystarczy zobaczyć jakie jest tempo obsługi pacjentów - max 5 minut na jednego. Polikliniko przyjrzyj się temu zjawisku bo lekarz ma pomagać ludziom a nie zadawać bzdurne deprymujące pytania. Zasłużona jedynka.

Ja się absolutnie nie zgadzam z negatywnymi opiniami pani doktor jest przecudowna kobieta zawsze miła i konkretna wizyta u niej przebiega zawsze sympatycznie wysłucha i zawsze ma dużo czasu dla pacjenta leczę się u niej 4 lata .Humor każdy z nas ma raz lepsze raz gorsze dni a czy ktoś pomyślał ze może w tym dniu pani coś dolegało ?Zastanowmy się i bądźmy troche dłużej pacjentami aby komuś psuć opinie