Magdalena Fesio

2,5
2,5
2,7
2,6

Pani Doktor jest miła i pomocna osoba.Leczy mnie od dwóch lat.Jest dla mnie jednym z najlepszych psychiatrów jakich poznałem w czasie mojej choroby.

Z całego serca nie polecam tego lekarza.wedlug mnie nie nadaje się ta pani na tą specjalizacje.wizyta jest zbywana,aby szybko wypisać receptę i pacjent po kłopocie.brak tej Pani takiej ludzkiej rozmowy,wnikliwości w problem pacjenta.na pewno są inni lekarze bardziej kompetentni co do tej specjalizacji

Nie polecam tego lekarza, nie umie podejść profesjonalnie do sprawy, uważa, że mobing w pracy to coś normalnego. nie umie zrozumieć pacjenta i mu pomóc!

Widzę że opinie są zróżnicowane. Chyba to zależy od humoru Pani Magdy. Niestety po mojej wizycie muszę dodać negatywną opinię. Na samym wejściu zostałem potraktowany zdawkowo i bardzo niemiło. Wizyta trwała 5 minut i po wyjściu czułem się gorzej niż przed wizytą. Zero kontaktu z pacjentem. Odradzam wizytę u tej Pani.

Pani doktor jest z powołania lekarzem po mimo młodego wieku, zna się na sztuce lekarskiej .Nie zwykle życzliwa osoba.Dla mnie bardzo pomogła, Choć nie był to problem łatwy. Doskonale sobie poradziła.Sztuką jest nie tylko Rp,ale sztuką jest właściwa diagnoza.Potrafi wysłuchac i umie słuchać pacjeta .A ci,którzy szkaluja dobre imię P.Dr, są albo konkurencją albo powinni na nogi się leczyc bo na głowę jest zdecydowanie za póżno.Życzę wszystkim,aby więcej takich oddanych lekarzy było jak pani Dr.Dziękuję Pani Doktor-za to że Pani jest na właściwym miejscu .

Szkoda czasu.... nie dosc ze poswieca niecale 10 minut na pacjenta to nic nie rozumie... brak slow. Najlepiej przepisac tabletki i narazie ..... co za lekarz ... smiac mi sie chce

Czytam te opinie i mam wrażenie że chyba mowa o innym lekarzu. Albo jakaś konkurencja? Bardzo empatyczna Pani Doktor, mi bardzo dobrze dopasowała leczenie, jestem osobą aktywną zawodowo i potrzebne mi leki które nie zaburzają koncetracji, idealnie doradziła i poprowadziła leczenie. Zaangażowana, naprawdę polecam. Dziękuje Pani Doktor za pomoc

Chodze do niej od pół roku i powiem szczerze ze nie jestem zadowlona. trzeba ciągnac ją za jezyk jesli codzi o informacje i sposobie leczenia, nie umie skupic sie na rozmowie, wchodzi sie do gabinetu a ona jeszcze pisze w karcie pacjenta który juz wyszedł, niby słucha i tylko pomrukuje pod nosem "yhm, yhm", za chwile bierze torebke szuka coś w niej a potem sie okazuje że w torebce przegląda telefon ( od okularów odbija sie wyświetlacz telefonu) i coś w nim robi inie trwa to kilku sekund. Zgłaszam jej że po danych lekach czuje się źle i chyba mój organizm go nie toleruje i nie czuje poprawy a stan sie pogarsza, a ona wyjezdza z tekstem ze ma około 60 pacjentów którym właśnie przepisuje ten lek i nie narzekaja - sorry takie podejscie jest bezczelne-każdy organizm reaguje inaczej-juz nawet zastanawiałam po takiej wypowiedzi czy ona nie podpisała jakiegoś kontraktu z jakimś przedstawicielem handlowym farmaceutycznym ze bedzie przepisywała własnie ten tylko lek. Człowiek próbuje sie u niej otworzyć ale ona nie wzbudza zaufania, zwłaszcza gdy łaskawie spojrzy na człowieka ale i tak ma ten dyżurny uśmiech przyklejony na stałe (sztuczny) który czasaminie jest odpowiedni do sytuacji. kolejne wizyty niestety są raczej tylko do pójścia i poproszenie o recepte niż pójście do niej po porade czy porozmawianiu o ewentaulnych zmianach w sposobie leczenia. szczerze? nie polecam -strata czasu - może wlasnie dlatego ma niewielu pacjentów i tak szybkie terminy maksymalnie do tygodnia czekania.

Uważam, że pani doktor jest bardzo sympatyczną i przyjemną osobą , wspaniałym lekarzem, chodzę tylko do niej a pani, która oczernia i życzy komuś takiej samej tragedii (śmierci dziecka) powinna zostać leczona w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Z tego co mi wiadomo to jedna z najlepszych psychiatów w Koszalinie :)

NIE POLECAM TEJ PSEUDO PSYCHATRY! byłam kilka dni temu u niej ponieważ jestem po stracie swojego synka który zginał 3 tygodnie temu w wypadku samochodowym. Poprosiłam o zwolnienie lekarskie ponieważ w takim stanie nie mogę pracować a do tej pory myslałam ze skoro bede miedzy ludzmi to szybciej dojde do siebie ( jestem kontrolerką lotu na lotnisku wiec sami wiecie ze najmniejszy błąd w takim zawodzie może być tragiczny) a ona z bożej łaski mi dala 3 dni! rozumiecie to ? po śmierci dziecka które miało 7 lat ona bezczelnie daje mi 3 dni na ogarniecie sie! i co jeszcze bezczelnego zrobiła to dala mi swoja wizytówkę gdzie przyjmuje prywatnie! niech sobie wsadzi to zwolnienie w swoja blond du.. ! z tego co sie dowiedziałam to sama niedawno urodziła - zycze jej takiej samej tragedii w zyciu jak ja przeżyłam i niech tez pójdzie do psychiatry w sytuacji kryzysowej i tez jej da tyle zwolnienia co mi. zero zrozumienia bólu pacjenta. i jeszcze jej ten głupkowaty fałszywie wyuczony i przyklejony uśmieszek gdy mówi się jej o śmierci dziecka to jest dla mnie karygodne.