lekarz Magdalena Kłyszewska

Pediatra

Wspaniały lekarz budzący zaufanie, z dużą wiedzą ale i pokorą moja córeczka Ja uwielbia a przy tym można na Niej polegać zawsze w kontakcie

Super lekarz, idealny pediatra. wszystko tłumaczy. Ma dobra podejście do rodziców i dzieci. Miałam wielkie szczęście ze trafiłam właśnie na ta lekarz jak się urodził mój synek, niestety już nie pracuje w przychodni do której należy mój synek i strasznie nad tym ubolewam ;(

Przed poznaniem dr Magdy nie przypuszczałam, że tacy lekarze w ogóle w Polsce istnieją. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do diagnozy wysyła do specjalistów lub sama z nimi się konsultuje. Unika antybiotyków. Pacjenci nie są dla niej anonimowi. Przychodzenie na wizytę staje się wręcz przyjemnością a nie złem koniecznym. Moje dzieciaki ją uwielbiały. Szkoda, że już nie pracuje w Dantexmed'zie.

Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy do pani doktor "z przydziału" w naszej przychodni. Wspaniała lekarka. Wszystko spokojnie i cierpliwie tłumaczy, rozwiewa obawy, nie przesadza z niczym. Nigdy nie zamieniła bym jej na żadnego innego lekarza.

Wspaniała pediatra!!! Czy ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje pani Doktor???? Niestety na Chełmskiej już jej nie ma :-(

Takiego lekarza ze świecą szukać ! Rzetelna , nie przepisuje antybiotyku na byle katarek, podpowiada jakie kupić tanie leki, jedyny lekarz z którego byłam zadowolona w 100%. Niestety nie przyjmuje już w przychodni na szczęśliwickiej, czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje ?

Bardzo dobry pediatra, podejście pełne profesjonalizmu, wnikliwie bada dziecko, nie odsyła z kwitkiem, jeśli może przyjąć, tylko niestety, na Szczęśliwickiej już nie pracuje, jak zresztą wielu pediatrów, którzy mają swoje zdanie. (moja osobista opinia co do ostatniego wersu)

Najlepszy pediatra do którego trafiliśmy. Bardzo skrupulatna, dociekliwa, po prostu lekarz z powołania. Przy jakichkolwiek wątpliwościach kieruje od razu na badania i właśnie słucha to co mają do powiedzenia rodzice. Do Pani doktor będziemy jeździć chociażby na koniec Warszawy.

Fantastyczna Pani doktor, miła, empatyczna, niezwykle profesjonalnie podchodząca do sprawy. Dokładnie i szczegółowo bada dziecko, nie faszeruje antybiotykami i lekami 'reklamowanymi'. Zawsze dokładnie opisuje czego można się spodziewać, jak dziecko może reagować. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług.

Bardzo mądra, konkretna i przesympatyczna lekarka. Ma cudowne podejście do małych pacjentów i zestresowanych rodziców ;)

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8