Lekarze Zamość

lekarz Teresa Sosnowska

Internista, Radioterapeuta

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Dobry wieczór mam pytanie czy ktoś posiada informacje czy pani doktor przyjmuje prywatnie prosiłaby o nr telefonu do pani doktor
Opinia dodana przez: Zuzia

lekarz Wiktor Wezgraj

Neurolog

S.P. Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II
22-400 Zamość

Polecam ale nei jako neurologa. Może w medycynie estetycznej się sprawdzi.

lekarz Bogdan Szymański

Ortopeda, Traumatolog

Nowy Świat 1
22-400 Zamość

Bardzo sumienny lekarz o wysokich kompetencjach,uprzejmy,dokładnie tłumaczy chorobę i wyjaśnia leczenie,godny polecenia
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Beata Dołomisiewicz

Ortodonta

Stom-Med
Kilińskiego 32, Graniczna73
22-400 Zamość

Jetem zadowolony z leczenia u Pani doktor. Profesjonalne porady, uprzejmość. Niestety nie mogę powiedzieć tego o asystencie. Chłodny, nie miły, brak wyrozumiałości, brak szacunku. Wybucha, gdy chcesz przełożyć wizytę , to nie możliwe, jest mnóstwo pacjentów, mimo ze leczę się prywatnie. A co tam za 3 miesiące

lekarz Anna Jędruszczak-Wiśniewska

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Przemysłowa 13a
22-400 Zamość

Najgorszy ginekolog w Puławach. Pani doktor nie potrafi nawet ciśnienia zmierzyć. Całą ciążę miałam podwyższone ciśnienie, ale u niej zawsze prawidłowe. Nawet na podstawie wyniku badań na obciążenie glukozą zleconego przez samą siebie nie rozpoznała cukrzycy ciążowej. Glukometr jak i tabletki na nadciśnienie dostałam od innego ginekologa w ostatnim miesiącu ciąży. Dziecko urodziło się chore. Mam ogromny żal do pani dr. Uwaga pracuje w Puławskim szpitalu!!!
Opinia dodana przez: była pacjentka

lekarz Marzena Serafin

Psychiatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamość

Lekarz nie powinien wypisywać recept bez r-ki. Zapłaciłam w aptece 120 zł za leki normalnie refundowane. Podejście również nie takie. Nie polecam, za takie pieniądze można sobie pójść dwa razy do innego lekarza.
Opinia dodana przez: G

lekarz Andrzej Zieja

Reumatolog, Internista

Szczebrzeska 22
22-400 Zamość

Byłam u lekarza na prywatnej wizycie. Wypisał receptę ręcznie z błędami, nie mogłam jej w aptece zrealizować. Za wizytę zapłaciłam a recepta do kosza. Potem dzwoniłam przez 2 dni bez odbioru. Jechać do lekarza 60 km w celu poprawienia recepty bez sensu.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Dorota Olejnik

Prywatny Gabinet Lekarski
Krysińskiego 5
22-400 Zamość

Z ręką na sercu mogę polecić Panią Doktor. Leczę się u niej moja rodzina oraz ja już ponad 20 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego stomatologa. Pełna ciepła i sympatii potrafi natychmiastowo uspokoić zdenerwowanego pacjenta często dorzucając element humorystyczny dla rozluźnienia atmosfery :) Nigdy nie potrzebowałam znieczulenia! Co jest doprawdy zdumiewające gdy słyszę od znajomych, że nie dadzą się dotknąć dentyście.bez znieczulenia. Wypełnienia trzymają mi się latami. Nie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Teresa Bez

Alergolog dziecięcy

22-400 Zamość

Wystraszona opiniami miałam wątpliwości co do wizyty. Całkiem niepotrzebnie, Pani Doktor bardzo konkretna, sympatyczna, skupia się na małym pacjencie, robi szczegółowy wywiad. Można o wszystko zapytać, bardzo szczegółowo i cierpliwie tlumaczy i dziecku i rodzicom meandry alergologii. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna B.
Całkowity brak profesjonalizmu. Zęby po zdjęciu aparatu powróciły do stanu poprzedniego. Nie spotkałam się z żadną reakcją ortodontki na ten stan rzeczy. Nieuprzejma. Zdarła kasę i odesłała do domu.
Opinia dodana przez: K
Dziadek mimo że od długiego czasu leczył się u doktora ten nie zlecił szybszego zbadania czy nie ma raka nie zaproponował również usunięcia prostaty mimo że od dawna wyniki PSA były stanowczo za duże, i występowały ciągłe zapalenia, dopiero w tym momencie po zleconym badaniu biopsji wyszedł nowotwór złośliwy. Czas jaki trzeba czekać na wyniki to jest jakiś ŻART, nie jest to uwaga do samego lekarza a do całej służby ...
Opinia dodana przez: Antonim

Barbara Homziak

Ortodonta, Stomatolog

ORTO-COMPLEX NZOZ Barbara Homziak
ulica Wiejska 17
22-400 Zamość

Profesjonalna obsługa, widać doświadczenie z pacjentami, pani doktor zawsze uprzejma, gabinet sterylny, nowoczesny.
Opinia dodana przez: Wiktotia

lekarz Andrzej Krzesiński

Lubelska 5 (Visus)
22-400 Zamość

Odnosząc się do osoby, która wystawiła owemu doktorowi ocenę 2,8 szczerze jestem w szoku, ponieważ byłam na nfz u niego i odesłał mnie, ponieważ ,,nie zajmuje się soczewkami, bo to nie jego branża,,. A moje uzasadnienie oceny wygląda następująco: miałam zabieg usuwania gradówki, ale ciągle to powracało, byłam u x okulistów i twierdzili, że jest wszystko ok, powieki od czasu do czasu napuchały, kulki pod powieką się powiększały, a potem ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Janda

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

W szpitalu znalazłem się nagle, już na etapie przyjęcia do szpitala zajęto się mną troskliwie, nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie się znajdowałem i wtedy właśnie lekarz z anielską cierpliwością tłumaczył mi jak dziecku, jak wygląda mój stan i jakie są rokowania. Mimo że rozmowa lekarza w obecności ordynatora odbywała się w nocy (ok. godz. 23:00) to przez ponad godzinę tłumaczył mi krok po kroku, jakie będą wykonywane ...
Opinia dodana przez: Sylwester

lekarz Adnan Latifa

Psychiatra

ulica Św. Piątka 49
22-400 Zamość

Świetny lekarz, pełny empatii, naprawdę godny polecenia psychiatra. Wiem co pisze bo miałem konsultacje u wielu psychiatrów
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anna Firek-Gwizdak

Przychodnia stomatologiczna
Aleje Jana Pawła II 19
22-400 Zamość

Z przykrością stwierdzam, że czas zmienia ludzi. Pamiętam wizytę u tej Pani jakieś 25 lat temu. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc stres sięgał zenitu. Pani doktor była sympatyczna, miła i delikatna. Niestety po latach, kiedy w wyniku różnych przypadków, trafiłam do niej na wizytę (po długim oczekiwaniu) to przeżyłam szok. Zgłosiłam się z bólem podbrzusza, od lat męczą mnie torbiele, tym razem doszło też do zatrzymania miesiączki. ...

lekarz Jan Bucior

Ginekolog położnik, Seksuolog

Jasna 5a
Zamość

jestem zadowolona z leczenia - polecam Danuta

lekarz Krzysztof Pasztak

Lubelska 5 (Visus)
22-400 Zamość

Bardzo dobry cierpliwy .Jestem bardzo zadowolona z wizyt syna u Pana Lekarza.Bardzo dobrze wszystko przebada ,wyjaśni .Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sławomir Górnik

Hematolog, Internista

Zamoyskiego 7/34
22-400 Zamość

Wspaniały lekarz. Leczył mnie długie lata. Dzięki niemu żyję. Zawsze będę mu wdzięczna. Nieprawda, że nastawiony na finanse.

lekarz Tadeusz Lenard

Ortopeda, Traumatolog

ulica Hrubieszowska 34 A
22-400 Zamość

Pan Doktor jest bardzo niemiły, Wydarl się na mnie, wyrzucul i zamknąl mi drzwi przed nosem. A jak poszłam zapytać to powiedział " O co chodzi bo nie ma czasu ". Nie polecam omijać z daleka. Trzeba mieć Trochę serca i współczucia dla drugiego człowieka 😞
Opinia dodana przez: Beata