Magdalena Słoniewska-Piackus

Neurolog

1,7
1,8

Masakra !!!!! Jak nie widzi cierpienia na twarzy to nie pomaga !!! Już czas odejść Pani doktor!!!!!!! Wstyd

Jeżeli teraz czytasz ten komentarz a jesteś przed wizytą u tej Pani to uciekaj! Jeżeli trafiłeś na oddział neurologi a ta Pani ma Cie prowadzić-uciekaj! chyba,że nie zależny Ci na zdrowiu. miałam to nieszczęście trafić na ta Panią na oddziale neurologi ogólnej i nie wierzyłam tym komentarzom. Przykre jest to jaką arogancką osobą jest ta Pani. Udaje,że słucha,chociaż Twoje objawy nic dla niej nie znaczą a przykrywa to miłym uśmieszkiem. Niestety,nie wybaczalne jest to ,że ta Pani nie interesuje się stanem pacjenta, stawia złe diagnozy bo szuka tylko to co ...

chyba,że nie zależny Ci na zdrowiu.

Niestety,nie wybaczalne jest to ,że ta Pani nie interesuje się stanem pacjenta, stawia złe diagnozy bo szuka tylko to co chce znaleźć.
Ma potwornie niską wiedzę a nie takie jest zadanie lekarza ,żeby spławić pacjenta do domu jak robaka w dodatku ze złą diagnozą.
Ja widząc arogancję tej Pani przy stawianiu mi diagnozy nawet nie miałam ochoty zadać jej pytania bo ona i tak wiedziała swoje.

Wstyd,że tacy lekarze pracują w UCK.

Tragedia , nie lekarz . Niekompetentna , chamska , brak wiedzy przykrywa arogancja i pychą. Ta pani tkwi mentalnie w epoce gierka. straszne jest to , ze jesscze trzymają takich lekarzy z braku personelu :( wspoluczje wszystkim pacjentom postawionym na jej drodze . Do mięsnego z nia . Tylko tam sie nadaje . Niech kroi mięso na zapleczu , bo za lada tez okazałaby zapewne swoje chamskie możliwości .

Lekarz tragedia. Bardzo niemiła kobieta wręcz chamska. Kompletnie lekceważy pacjenta, nie dość że nie słucha to jeszcze twierdzi że pacjent kłamie na temat objawów choroby. Choruję na nadciśnienie i serce od lat- co jasno powiedziałam, pani stwierdziła że wie lepiej i zapisała mi leki których nie wolno brać przy chorobach serca. Poszłam do innego neurologa który kategorycznie zabronił mi brać tego typu lek. Pani "doktor" Słoniewska dodatkowo stwierdziła że symuluję i podważyła opinię każdego lekarza u którego wcześniej się leczyłam i których opinię przedstawiłam na papierze. Doktor wie wszystko lepiej, jest najmądrzejsza a pacjent najlepiej żeby się nie odzywał. Jej mina i sposób bycia daje jasno do zrozumienia kto tu "rządzi". Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, taki nie powinien być lekarz. Ta pani nie powinna w ogóle mieć kontaktu z ludzmi. Nie dziwota że tak szybko się do niej można dostać. Nigdy więcej do niej nie pójde chociazby była ostatnim neurologiem na świecie.

Bardzo nieludzka! Nie daje rokowań choć poprzedni dawali .. brak słów . Nie polecam nikomu. Czemu ona tam jeszcze pracuje...?!!! Taka to odrazu na zbity...

Ja również miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z ową panią doktor. Ku memu zdziwieniu dość szybko ustalono mi termin wizyty do neurologa. Teraz już wiem skąd tak krótki czas oczekiwania. Moja pierwsza wizyta ograniczyła się do przepisania zaleconych badań z SOR. Na moje nieszczęście o tym, że skierowanie na MRI było niedokładnie napisane , a przez to nie może być zrealizowane, dowiedziałam się, gdy próbowałam się zarejestrować na badanie. Znów kolejna wyprawa do Gdańska ( mieszkam poza Trójmiastem) PKS -em i komunikacja podmiejską... ale jak stwierdziła pani doktor "ruch to zdrowie". Jestem osobą elokwentną , ale na taką uwagę zabrakło mi słów. Usłyszałam też, że od trzydziestu lat wypisuje skierowania i wie jak to robić, a ja najwyraźniej opowiadaniem o swoim problemie zdrowotnym zdekoncentrowałam ją. No cóż ... to była moja ostatnia wizyta u tej pani.

Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami na temat tej pani doktor. Po wizycie u niej długo nie mogłam się uspokoić. Okropność. Nie słucha pacjenta, traktuje jak głupka, brak empatii. Napewno do niej więcej nie pójdę. Gdybym miała takiego pracownika od razu bym go zwolniła Panie Dyrektorze NCM. Nie dziwię się, że w poczekalni nikogo nie było. Stanowczo odradzam.

Wszystkim chorym odradzam tego lekarza. Uprzejmości zero. Nie dość, że się spózniła na wizytę, to jeszcze odnosiła się arogancko w stosunku do pacjenta (pani doktor wie najlepiej wszystko). Rozmowa z panią dr nie należała do najprzyjemniejszych. Nie polecam nikomu tego lekarza. Szkoda, ze swoim zachowaniem psuje opinie innym lekarzom pracującym w Akademii.

Jeden z najgorszych lekarzy z którymi było mi dane się zetknąć pacjent krótko mówiąc nie wiele dla tej pani znaczy.nie jest w stanie pomóc pacjentowi z cięższymi dolegliwościami zbywając go po prostu zostawiając samemu sobie nie słucha pacjenta nie zapoznaje się z historią oraz badaniami pacjenta