Lekarze Elbląg

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wojewódzki Szpital Zespolony
ul. Królewiecka 146
Elbląg

Byłam kilkakrotnie u tej pani z chorym dzieckiem. Zawsze była oschła i na dystans. Ostatnio nie chciała przyjąć małego dziecka z gorączką. Zapytała: U kogo się dziecko leczy? Gdy podałam nazwisko lekarza, odpowiedziała: To na pewno nie przyjmę.Byłam w szoku, gdyż nigdy nie spotkałam się z takim potraktowaniem chorego dziecka. Odesłała chore i osłabione dziecko na pogotowie. Trzeba dodać, że tego dnia miała niewielu pacjentów a na pogotowiu przyjmują dopiero ...

Ewa Bielińska

Chirurg stomatolog

Kościuszki 140
82-300 Elbląg

kilka miesiecy temu bylem u pani Bielinskiej mialem zeba do wyrwwania i bardzo sie balem ale ona powiedziala ze to naprawde nic nie bedzie bolalo i tak jak powiedziala to tak bylo podeszla do mnie tak z sercem i szybko i fachowo i juz teraz stomatologow sie nie boje jeszcze raz wielkie dzieki dla niej i naprawde polecam ja ona jest ok

lekarz Jacek Trzyna

WSzZ
82-300 Elbląg

Byłem u Tego lekarza z powodu zaczerwienienia oka,przepisane leki szybko pomogły.Polecam bardzo uprzejmy i kompetentny okulista.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Tomasz Olechnowicz

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)
82-300 Elbląg

Bardzo zadowolona jestem z wizyty u Pana Tomasz Olechnowicza .Bardzo dobry fachowiec . Serdecznie polecam tego ortopedę.
Opinia dodana przez: Barbara

Dariusz Osadowski

Szpital
ul.Komenskiego
82-300 Elbląg

Wspaniały lekarz, prowadzi moja ciążę na kasę chorych od początku i nigdy nie zasugerował wizyt prywatnych. Również gdy trafiłam na oddział był zaangażowany, miły i rzeczowy jak zawsze. Naprawdę polecam
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Andrzej Szatkowski

Neurolog

SPZOZ 110 Szpital Wojskowy
Elbląg

Myślałem że takich lekarzy już nie ma :bezinteresowny,bardzo miły,z ogromną wiedzą,potrafi wysłuchać pacjęta,empatyczny. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałem.POLECAM
Opinia dodana przez: Zbigniew

Hanicenta Rzepa

Elbląg, u;. Grottgera
82-300 Elbląg

pani doktor zacznijmy od tego ze nie ma nawet tytulu doktora to zwykly lekarz ktory powinnien cofnac sie do szkoly bo nie ma pojecia wogole o bardzo wileu waznych chorobach ...w moim przypadku o maly wlos nie doszlo do mojej smierci jak i rowniez dziecka,....trzeb byc wystarczajaco madrym lekarzem zeby przyznac ze sie czegos nie wie,a pani doktor uwaza sie za swiecaca gwaizde na niebie pani RZEPA ma jakis kompleks ...

lekarz Edward Szulewski

Wojewódzki Szpital Zespolony
Elbląg Ul. Królewicka 146
82-300 Elbląg

Hmmmmmm, mam zdecydowanie inne zdanie. Przykre wspomnienia. Tyle i aż tyle. Nie podważam opinii innych tutaj piszących, jednak ja osobiście bardzo źle wspominam tego Pana. Były pacjent.

lekarz Maria Fischer

Centrum Pediatryczne OPTIMA tel. 609 919 777
Zakopiańska 13
82-300 Elbląg

najlepsz`y pediatra z ajkim miałam do czynienia , zawsze kompetntna, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze usmiechnieta do swoich małych pacjentów podchodzi bardzo indywidualnie,.

lekarz Dariusz Ładyński

Endokrynolog, Ginekolog

ul. 12 lutego
82-300 Elbląg

Szczerze - byłam pacjentką tego lekarza, prowadził moją ciążę, ale nie byłam do końca zadowolona. Po pierwsze może i ma wiedzę , w końcu już tyle lat pracuje w zawodzie , do tego w Szpitalu Zespolonym, który raczej cieszy się dobrą opinią, ale sam lekarz nie przykłada się do swojej pracy. Ponadto przyjmuje ,, na chybcika'', za wiele nie tłumaczy, ,, odwala swoje'', ważne, że on wie ,, co i ...
Opinia dodana przez: Sara

dr n. med. Zygmunt Toczko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Gwiezdna 21
82-300 Elbląg

a czy ktoś się leczyl u pani Marty Kwarciany pani onkolog .jakies opinie na jej temat bo dla nas jest nie kompetentna i nie mila .zero empatii
Opinia dodana przez: emilia

mgr Aleksandra Gołębiewska

Psychiatra, Psycholog

Prywatny Gabinet Psychoterapii
82-300 Elbląg

Bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie. Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem, budzi zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Najlepsza w Elblągu. POLECAM każdemu, kto szuka mądrego fachowca z dużym doświadczeniem, a nie wróżki z czarodziejska różdżką.

lekarz Krzysztof Niezgoda

Gastroenterolog

ul. Robotnicza 79 gab 119
82-300 Elbląg

NAJLEPSZY LEKARZ GASTROLOG,NIKT TAK SPRAWNIE,SZYBKO,DELIKATNIE NIE ZROBIŁ GASTROSKOPII ,A MIAŁAM KILKA.DOBRY FACHOWIEC W TEMACIE UKŁADU POKARMOWEGO,CALY PERSONEL PRZYJAZNY PACJENTOM ,POLECAM ,TYM BOJĄCYM SIĘ GASTROSKOPII.
Opinia dodana przez: JANINA, I ERZY

lekarz Krzysztof Filipiuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Żeromskiego 2b
Elbląg

Bardzo dziękuje panu doktorowi za to ze mnie zoperował w dobie pandemii. Odbijałam sie od szpitala do szpitala - a tu ekspresowe zakwalifikowanie i następnego dnia operacja po której lekarz zaglądał i interesował sie pacjentem bardzo polecam i dziękuje panu doktorowi i całemu personelowi w szpitalu w Pasłęku
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Iwona Wagner

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS I" s.c.
Ul. Królewiecka195
82-300 Elbląg

Rzekoma Dr.Wagner bardzo ładnie mówi lecz jeśli chodzi o postawienie diagnozy dziecku to już jej nie wychodzi , wprowadza w błąd i bagatelizuje objawy dziecka co w ten sposób naraża zdrowie i życie dziecka. Nie polecam. A nie która Pani z rejestracji medicusa jest nieuprzejma , jeśli nie podoba się praca to proszę się zwolnić a komuna już zniesiona..

Roman Kałduński

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
82-300 Elbląg

Wizyta na NFZ. Bardzo mily i kompetentny lekarz. Podejscie profesjonalne . Jestem mile zaskoczona. Dziekuje

lekarz Anna Kisielewska

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Pani doktor.Anna Kisielewska to wredna bezduszna baba bez serca,nie nadaje się na lekarza wyprasza z gabinetu miałem u niej wizytę leżałem u niej na oddziale po wypadku,uważa się za specjalistkę a nią nie jest.Szczególnie gdy pracuje w szpitalu na Komeńskiego na rehabilitacji jako dyrektor oddziału .Gdy byłem pacjentem i przychodziłem z bólem kończyn to wystawiła swój paluch i pokazując,mówiąc tam są drzwi.zamiast udzielić pomocy to gadała przez telefon,na sali krzyczała ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Mirosław Denisiuk

Laryngolog

UNI-MED
Gdyńska 51, wejście od ul.Niepodległości
82-300 Elbląg

Świetny lekarz. Wysłucha, dokładnie przebada, zawsze wyjaśni; rzeczowo i jasno opisze skąd mogą brać się objawy i jak im zapobiegać. Rozwieje wszelkie wątpliwości, poświęci czas i wysłucha. Nie zbagatelizuje objawów, a nawet zauważy to czego inni lekarze nie byli w stanie dostrzec. W dzieciństwie naprawił źle wykonany zabieg operacyjny wycięcia trzeciego migdałka (przeprowadzony u innego lekarza) i podciął boczne, operacja przeprowadzona w super warunkach, która zdecydowanie poprawiła komfort życia, nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Ewa Olszak

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Wcześniej dobrego dietetyka trzeba było szukać w Trójmieście. Teraz przeniosłam się do p. Ewy. Moim problemem nie było odchudzanie, ale polecam wszystkim. Miła i przede wszystkim profesjonalna.

lekarz Elżbieta Hajer

ul. Romualda Traugutta 31a
82-300 Elbląg

Polecam wizytę u Pani doktor. Pani doktor bardzo dociekliwa, widać ogromne doświadczenie i wiedzę. Wizyta na czas
Opinia dodana przez: Tomasz