Lekarze Elbląg

lekarz Beata Łada-Kaźmierska

Anestezjolog

82-300 Elbląg

Bardzo przyjazna osoba i profesjonalny lekarz . Dziękuje za opiekę na szli operacyjnej. Komunikacja z pacjenetem oraz wszystkie działania sa potrzebne pacjentowi w tak teudnej chwili jak zabieg operacyjny.
Opinia dodana przez: kr

lekarz Małgorzata Hajer

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Usług Pielęgniarskich i Lekarskich mgr Anna Radzanowska
ul. Fromborska 11/IV/8
82-300 Elbląg

Przemiła pani doktor. Robi bardzo dokładnie USG i od razu tłumaczy. Nigdzie nie spotkałem się z takim profesjonalnym podejściem.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Paweł Szramke

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Stomatologii
Władysława Broniewskiego 51
82-300 Elbląg

Od zawsze wierzyłem w Pana Pawla! Jak dla mnie jest perfekcjonista w swoim zawodzie oby więcej takich stomatologów. Pełen szacunek!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Mariusz Gębski

Szpital
ul.Komenskiego
82-300 Elbląg

Bardzo dobry fachowiec, miły uprzejmy, uczynny, naprawdę umie wczuć się w cierpienie człowieka, jest przesympatyczny i reaguje natychmiastowo z leczeniem.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Joanna Drewnowska

Rehabilitant

NATURHOUSE
Bałuckiego 9a
82-300 Elbląg

Pani doktor jest wspaniała. Jestem zachwycona jej podejściem, kulturą bycia, fachowością. Polecam jej doświadczenie i praktykę. Bardzo jestem zadowolona z jej pomocy. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Pesta

82-300 Elbląg

Doskonały lekarz. Dociekliwy, życzliwy, dokładnie tłumaczący co się dzieje z pacjentem. A przy tym poświęcający tyle czasu, ile pacjent potrzebuje, choć za drzwiami gabinetu czeka kolejka. Polecam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Janusz Adamski

Oddział Okulistyki Jednego Dnia NZOZ "Twoje Oczy"
al. Grunwaldzka 33/2
82-300 Elbląg

Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Kamil Orlikowski

Brzeska 23/6
82-300 Elbląg

Lekarz ktory uratowal moja noge po nieudanym leczeniu innego lekarza..... jak najbardziej polecam Pana doktora.. rzetelny w tym co robi. Ciagle jestem pod opieka i leczeniem przez Pana Doktora. Poswieca bardzo duzo czasu na zapoznanie sie z plyta, rezonansem, RTG. Czlowiek o wielkim sercu. Zostalam rowniez zoperowana przez Pana Doktora. I wiem że to była świetna decyzja pojsc do niego.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Grzegorz Michalski

82-300 Elbląg

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałam.To dzięki niemu moje dziecko uniknęło kolejnej operacji a co za tym idzie zbędnego cierpienia.Wyleczył córce nawracającą przetokę metodą o której o dziwo żaden z Gdańskich specjalistów nawet nie wspomniał.Udzielił tak precyzyjnej i fachowej porady,że takich informacji nie otrzymałam od wszystkich lekarzy razem wziętych u jakich leczyliśmy się do tej pory.Zawsze uśmiechnięty,wesoły.Gdyby nie on nasze "piekło" ciągnęło by się pewnie w nieskończoność.Dla mnie ten człowiek ...

lek. dent. Sebastian Derdowski

Indywidualna Praktyka Lekarska
82-300 Elbląg

Rewelacyjny doktor. Strach przez leczeniem dentystycznym odszedł w zapomnienie. Pan Doktor miły i o kojącym głosie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo staranny i uczciwy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Łukasz Grycko

82-300 Elbląg

Mam 70 lat. Z pełnym szacunkiem dla Pana lekarza Łukasza Grycko z Elbląga wystawiam tę pozytywną opinię. Doktor Grycko jest lekarzem godnym zaufania profesjonalistą. Jest lekarzem bardzo miłym . opiekuńczym i bezbłędnie oceniającym stan pacjenta od pierwszej diagnozy, jest świetnym chirurgiem. Jednym słowy lekarz godny zaufania i polecania. Tę pozytywną ocenę wystawiam z własnego doświadczenia gdyż jest moim lekarzem prowadzącym w dziedzinie urologii. Łączę pozdrowienia i zdrowia życzę, gdyż takich ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

mgr Emilia Jurewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Psychoanalitycznej Emilia Jurewicz
ul. Robotnicza 49/16
82-300 Elbląg

Pani Emilia wspierała mnie w sytuacji kryzysowej. Jest osobą bardzo empatyczną, nie dawała gotowych rozwiązań a potrafiła wczuć się w moją sytuację i razem szukałyśmy najlepszego rozwiązania dla mnie. Jest osobą bardzo ciepłą, od pierwszego spotkania czułam się bardzo komfortowo. Pani Emilia skutecznie pomogła mi pozbyć się stanów lęków. Polecam bardzo Panią Emilię, jest psychologiem z powołania i poświęca 100% uwagi pacjentowi. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Piotr Wiosek

Onkolog

82-300 Elbląg

Jestem naprawdę zadowolona to dobry lekarz i mam nadzieję że takim pozostanie..

lekarz Magdalena Derebecka

82-300 Elbląg

Krótko:) nie umiem... Wizyta profesjonalna pod każdym względem , dlatego 6 x 5 gwiazdek. Chciałbym bardzo , aby wszystkie wizyty u innych lekarzy przebiegały w ten sposób !!! Moja Mama , która potrzebuje cierpliwosci i jasnego przekazuze strony lekarza jest bardzo zadowolona z konsultacji i wyszła z gabinetu z usmiechem pomimo maski na twarzy:), dlatego pozwoliłem sobie na ten nieco zbyt długi wpis. Gorąco polecam i dziękuję w imieniu mojej ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Tomasz Kazik

Urolog

Plac Dworcowy 3A/Q
82-300 Elbląg

Najważniejsze, że jest lekarzem znającym się n a rzeczy. W moim przypadku pomógł i to najważniejsze. A że się uśmiecha macha rączką jak piszą inni, to nie musi być dla każdego wykładnikiem fachowości lecz na pewno wychowania. Potwierdzić mogę, że jest b.dobrym Fachowcem... Pozdrawiam..
Opinia dodana przez: wacław

lekarz Tomasz Batko

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZAWADA" S.C.
ulica Wiejska 18
82-300 Elbląg

Bardzo uprzejmy kompetentny lekarz. Zgłębia problem i zbiera dokładny wywiad. Bardzo polecam. Duża wiedza

lekarz Justyna Kowalczuk

Kardiolog

82-300 Elbląg

Doktor Justyna Kowalczuk - Kardiolog ze Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu jest GODNA POLECENIA! Jest młoda ale to jest jej ogromna zaleta bo, jest wnikliwa, cierpliwa, dociekliwa - nie odpuszcza! Jeśli jedno badanie się nie podoba (nie daje pełnej odpowiedzi), zleca kolejne, żeby mieć pewność i postawić PRAWIDŁOWĄ diagnozę. Udziela pacjentowi pełnych informacji, wszystko wytłumaczy jeśli coś było dla nas niezrozumiałe. Pani Justyno dziękujemy za poświęcony dla nas czas!
Opinia dodana przez: Córka Taty

Dariusz Zaryjewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Około rok temu trafiłam do gabinetu innego ginekologa, gdzie rozpoznano u mnie zespół PCO. Mam kłopot z zajściem w ciąże i wiele innych problemów. Poprzedni ginekolog - notabene "endokrynologiczna sława" elbląska zoperował mnie klasycznie - otworzył brzuch i odcioł częściowo jajniki. Powiedział, że teraz już mogę mieć dzieci. I tu dopiero zaczeły się problemy... Po wizycie u dr. Zaryjewskiego dowiedziałam się, że mam niedrożne jajowody (robił mi w gabinecie badanie ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Wiesław Filipkowski

Endokrynolog, Ginekolog

ulica K.I.Gałczyńskiego 2
82-300 Elbląg

Bardzo dobry specjalista, dzięki niemu nasz maluszek urodził się zdrowy. Jestem mu bardzo wdzięczna. Ciąża była zagrożona, dzięki niemu wszystko skończyło się dobrze. Od tego czasu chodzę do doktora na kontrole. Bardzo miły i profesjonalnie podchodzi do pacjentek. Gabinet jest otwarty nawet teraz, w czasie pandemii. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Róża

lekarz Jurand Orlikowski

Robotnicza 183e
82-300 Elbląg

Witam wszystkich. Moim zdaniem Dr.J.Orlikowski lekarz dziecięcy Najlepszy! Najwspanialszy! Nie było! Nie ma! I nie będzie lepszego lekarza! Poprostu nie mam słów: Lekarz z powołania, a niestety takich to bardzo żadko spotkać. Ja mówie o Nim (Ręce które leczą) najlepszy lekarz pod słońcem. Właśnie się dowiedziałam że już nie przyjmuje 😢 wielka strata i szkoda. Zdrówka życze Panie J.Orlikowski.
Opinia dodana przez: Agnieszka