lekarz Małgorzata Balcerak

2,5
2,5
2,4

Witam, Byłam u Pani Doktor na wizycie (NFZ). Po wejściu do gabinetu Pani Doktor zapytała się co się dzieje? moja odpowiedz brzmiała: chciałam się kontrolnie zbadać, czy wszystko jest w porządku. I po tej odpowiedzi usłyszałam od Pani Doktor iż jeżeli chce się zbadać to proszę bardzo ona akurat sobie wyjdzie i zrobi sobie kawę ...a ja mam się badać. Odpowiedź była bardzo chamska i nie elegancka. Zaznaczam ze byłam wtedy nastolatką i była to moja z jedna z pierwszych wizyt ( nie miałam nigdy wcześniej żadnego badania ginekologicznego). Po ...

Witam,
Byłam u Pani Doktor na wizycie (NFZ). Po wejściu do gabinetu Pani Doktor zapytała się co się dzieje? moja odpowiedz brzmiała: chciałam się kontrolnie zbadać, czy wszystko jest w porządku. I po tej odpowiedzi usłyszałam od Pani Doktor iż jeżeli chce się zbadać to proszę bardzo ona akurat sobie wyjdzie i zrobi sobie kawę ...a ja mam się badać. Odpowiedź była bardzo chamska i nie elegancka. Zaznaczam ze byłam wtedy nastolatką i była to moja z jedna z pierwszych wizyt ( nie miałam nigdy wcześniej żadnego badania ginekologicznego). Po wypowiedzi Pani doktor bardzo się zmieszałam i miałam ochotę wyjsc z gabinetu. Takie żarty bardzo niestosowne do sytuacji ma Pani Doktor. Pokazuje to jej podejście do pacjentek i stosunek do wykonywanego zawodu. Dodam ze wizyta z badanie trwała 5 minut i badanie było mało delikatne ( takie z łaski) Teraz juz jako dorosła kobieta korzystam z porad innego ginekologa, jestem aktualnie w ciąży i nie polecam tego lekarza. Chyba ze ktoś lubi takie żenujące żarty. Chociaz mineło kilka lat ja pamiętam swoja pierwsza wizytę u bardzo przyjemnej i delikatnej Pani Doktor i odradzam wszystkim.

odradzam!!! Jest to osoba ktora ma bardzo niski poziom kultury, jest niemila i przedewszystkim nieludzka! Poprosilam Pania doktor o zwolnienie dodam ze jestem w 6 ms ciazy a w pracy musze dzwigac, na to Pani doktor ze ona tez ma trudne warunki w pracy i jej nikt zwolnienia nie daje!!! Zwolnienie dostalam ale nerwy mi zdazyla popsuc. Jest niedelikatna. Odradzam te Pania wszystkim kobietom ktore sa w ciazy.

Polecam. Wszystko fachowo, konkretnie, szybko i co najważniejsze skutecznie.

Polecam. Wszystko fachowo, konkretnie, szybko i co najważniejsze skutecznie.

Jestem już zdrowa, a w wypełnionej ankiecie wyraziłam opinie o lekarzu.

Jestem już zdrowa, a w wypełnionej ankiecie wyraziłam opinie o lekarzu.

lekarz bez powołania, nie nadaje sie do niczego biorac pod uwage jej predyspozycje. stanowczoodradzam, pani doktor miala prowadzic moja ciaze, jednak po dwu-wizytowej wspolpracy ze wsciekloscia zmienilam lekarza. kobieta niezwykle arogancka, nieuprzejma wzbudza same negatywne emocje, a gdy jeszcze łąskawie powie jakies zdanie doprowadza pacjenta do rozpaczy. jezeli nie chcesz sie denerwowac i przezywac niekiedy bardzo nieprzyjemnych moemntow, nie bierz pod uwage tego lekarza.

Pani doktor się ewidentnie nie chciało. Przyjeła mnie od niechcenia, zadał parę pytań wogóle na mnie nie patrząc i na fotel. wykryła nadżerkę, ale o wszystko co mi powiedziała, zero informacji co to takiego, skąd to się wzieło - nic. Skierowała mnie na cytologię i rzekła, że jak będą wyniki to będziemy myśleć. Ona leczy to metodą jakąś tam jakąś, ale nie będzie tego tłumaczyć, bo to skomplikowane. Czyli informacje o chorobie zero, tylko wykrycie i nie przedstawiła sposobów leczenie, tylko podała, że jeden istnieje, który ona wykonuje. Zdecydowanie nie polecam. I badanie (cytologia) oczywiście płatne, a jak spytałam o USG piersi, to też mogłabym to zrobić płatnie, a na tej wizycie nawet nie chciała spojrzeć. NIGDY WIĘCEJ

TO niby "profesjonalne"chamowate,nadete babsko robilo mi jak sie moze wydawac prosta rzecz-cytologie.(W Salve na kase chorych)Jakie bylo moje zdumienie kiedy po 2tyg.dostalam tel.z Salve aby przyjsc ponownie gdyz CZMP-ktore bada material odeslalo zpowrotem bo nie bylo co badac.Ta leniwa krowa na pierwszej cytologii poswiecila mi no moze 10 minut,byla bardziej podniecona wpisywaniem danych niz cytologia.Uciekajcie panie jak najdalej od takich "profesjonalistow"A Salve nigdy w zyciu juz nie odwiedze !!!!!Ania

Pani dr nie szanuje pacjentów, wyszła z gabinetu podobno na 15 minut a wróciła po 50, i była bardzo zdenerwowana, że niektóre pacjentki z kolejki były w rejestracji dopytywać kiedy wróci. Zamiast słowa przepraszam wszyscy usłyszeliśmy podniesionym głosem, że skoro jesteśmy takie nerwowe to powinny pójść do neurologa (?!) i jak komuś coś nie pasuje to może wyjść z poczekalni. To wszystko powiedziała w strasznie chamski sposób i nie wiem dlaczego pracuje nadal w Salve bo przecież swoją osobą i niskim poziomem kultury, nie mówiąc o wątpliwej fachowości w swoim zawodzie, reprezentuje w nienajlepszy sposób tę Klinikę. Dodam, że przyjmowała na NFZ i może to ma też wpływ na bezczelny sposób obchodzenia się z pacjentkami

Zdecydowanie odradzam!!! U Pani dr byłam pacjentką ładnych parę lat, i niby wszystko ok do momentu kiedy zaszłam w ciąże. Wizyty trwały góra 10 min (z USG). O wszystkie skierowania na badania musiałam się prosić razem z mężem, preparaty witaminowe z kwasem kupowane na własną rękę, tak samo było z USG genetycznym i połówkowym- wszystko robione prywatnie w innej przychodni, ale Pani dr nawet nie chciała zobaczyć wyników. Pani dr o niczym kompletnie nie informowała!!! I tak w połowie ciąży miałam zrobioną 2x morfologię + mocz, 2x USG 7 i ...

Zdecydowanie odradzam!!!
Pani dr o niczym kompletnie nie informowała!!!
I tak w połowie ciąży miałam zrobioną 2x morfologię + mocz, 2x USG 7 i 9 tydz., 2x zmierzone ciśnienie skandal!!!
Dziewczyny nie ryzykujcie swojego zdrowia i zdrowia dziecka!!! Uciekajcie od niej jak najdalej!
P.S. Muchy w nosie Pani dr to standard!!! Na zalecenie Pani dr ciężarna musi sama zaopatrzyć się w wagę i ważyć przed wizytą! Pfff!!!

Aha jeszcze bardzo istotna informacja: pierwsza wizyta - 5/6 tydzień ciąży, po równych dwóch tygodniach- 9 tydzień ciąży - NIECHLUJSTWO I FUSZERKA!!!

aha, zapomniałam dodać, iż w połowie ciąży Pani dr tak fachowo mnie zbadała (określenie wysokości dna macicy), że przez 3 dni nie mogłam usiąść na tyłku. Szczypanie, pieczenie przy oddawaniu moczu + krwawienie - TO OCENA FACHOWOŚCI BADANIA

Pani Doktor wyleczyla mnie bardzo szybko i bezbolesnie z powaznej choroby za co jestem jej bardzo wdzieczna.Jest normalnym i sympatycznym czlowiekiem z ktorym mozna na kazdy temat bez skrepowania porozmawiac.Goraco polecam!!