lekarz Małgorzata Jawor

Znam Pania Dr od 25 lat - urodzilam dzieki niej dwoch synow i pomimo tego iz rodzilam w nocy przyjechala i byla przy mnie .... teraz kazdy zapyta ile to kosztowalo otoz moze ktos wierzyc lub nie ale Pani Dr nie oczekiwala zaplaty i nie miala stawek odwdzieczylam sie tak jak ja uwazalam i tak jak ja chcialam i jak bylo mnie stac zdawalam sobie sprawe ze po zarwanej nocy przy mnie rodzacej ta kobieta musi isc dalej do pracy bylo wiec oczywistym ze bylam wdzieczna z calego serca. Przez te wszystkie lata w razie problemow lub kontroli jest moim lekarzem i nigdy nie zawiodla!!!. Czesto jednak zdarzalo mi sie widziec zmeczenie na jej twarzy bo ostatecznie kazdy jest tylko czlowiekiem ale wbrew temu Pani Dr zawsze jest porzadnym czlowiekiem i oddanym lekarzem.

nie znam lepszego lekarza,polecam wszystkim,pani doktor zawsze potrafila mnie rozluznic przed padaniem,sprawila,ze w trakcie badania nie musialam myslec o chorobie ,czy o badaniu,tylko rozmawialysmy o rodzinie,zawsze ma czas nigdy nie odmowila pomocy,zawsze jest gotowa wysluchac pacjeta do konca,bo ja spowiadalam sie jak ksiedzu,uwazam ze ma cierpliwosc,powolanie do pracy ,zaangazowana sercem do pracy i ludzi

Ile ludzi tyle opini moja jest na 100% tak, urodzilam z nia 2 synka zdrowego, calego, i szybko porod trwal 30 minut, ja jchodzilam na kase chorych i tylko po porodzie był bukiet ze róz w ramach podzieki

Pani doktor wydaje się być bardzo miła, ciepły głosik itp, ale niestety traktuje każdą pacjentkę jak źródło dochodu. Po pierwsze jest droga, za wszystko trzeba płacić, cyto, usg (mam porównanie bo teraz chodzę do lepszego a tańszego lekarza), nie tłumaczy, zależy jej na szybkim załatwieniu sprawy, nie umiała mi pomóc w mojej przypadłości ginekologicznej, przepisywała ciągle leki bez konkretnych badań. ogólnie nie mogę polecić. Może i jest dobrym położnikiem, nie wiem, ale ginekologiem średnim.

Rewelacyjna pani doktor. Polecam w100% Urodzilam z nia 2 coreczki,doslownie poniewaz wspierala mnie,trzymala za reke. Zanim wpiszecie komentarz zastanowcie sie. Czesta przyczyna niedotlenia dziecka w czasie porodu jest sama pacientka gdyz niezgadza sie na ciecie cesarskie. Wpisujcie wiecej konkretow. Dajecie zla opinie bez podstawnie.

Proszę z daleka od tej doktorki. Moja mala przez nia byla niedotleniona przy porodzie. I teraz jezdzimy tylko po lekarzach

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Nie robi odpowiedniej ilości badań, przez 32tc nie zmierzyła mi ani razu ciśnienia co w ciąży jest bardzo istotne, a jak się jeszcze okazało dopiero w 32tc zauważyła, że dziecko waży za mało jak na ten tc. Także zdecydowanie odradzam.

Kilometrowa kolejka. Wieki czekania. Obsługa równie kiepska i antypatyczna jak NFZtowej przychodni. Każda złotówka wydana jest wyrzucona, każda minuta oczekiwania jest bezpowrotnie stracona. Ktoś, to nie posiada powołania do zawodu lekarza, nie powinien nim być. Pani Owsiejko, a obecnie Jawor, należy do tej grupy lekarzy, którzy beznadziejną obsługą w przychodni tworzą iluzję, że płacąc im za wizytę w gabinecie prywatnym będzie lepiej. Może jest troszkę kulturalniej, ale tylko troszkę, czyli nadal beznadziejnie. NIE POLECAM!!!

Jedna wielka porażka i wszystko na ten temat!!! Każdy inny lekarz z pewnością będzie lepszy.

Dramat w trzech aktach. Totalne zero zainteresowania wobec ciężarnej. Obsługa i podejście gorsze niż weterynarza do zwierzęcia. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA !!!