lekarz Małgorzata Jawor

pani doktor Małgorzata Owsiejko jest świetnym lekarzem jest bardzo miła wzbudza moje zaufanie

straszny jest ten lekarz.miałam u niej pierwszą wizytę i za nic nie polecam ani na pierwsza ani na kolejne. napisałabym więcej gdyby forum było w pełni anonimowe, a tu podawany jest jakiś nr z komputera

Jestem pacjentką pani Jawor uważam że jest bardzo dobrym lekarzem ginekologiem. Jestem bardzo zadowolona z jej opieki.

Polecam Panią Doktor, jest sympatyczna, kompetenta, "ciepła".

Polecam Panią Doktor, jest sympatyczna, kompetenta, "ciepła".

Nie polecam wizytu w przychodni. Przedstawiłam 3 różne dolegliwości i każdą z nich wytłumaczyła początkiem ciąży a na kolejną wizyttę kazała przyjść z testem ciążowym. Oczywiście ponownie nie poszłam, a w ciąży też nie jestem!

Pani dr Owsiejko na prywatnych wizytach jest bardzo miła troskliwa i poświęca tyle czasu ile my potrzebujemy, natomiast "państwowo" zdecydowanie odradzam bo człowiek może poczuć się jak intruz.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani doktor. Może jedynie prywatnie jest miła. Ostatni raz jak u Niej byłam była okropnie wkurzona, nie dość tego potraktowała mnie przedmiotowo i bardzo chłodno. Może i jestem młoda ale to nie znaczy, że od razu trzeba mnie lekceważyć i uważać za nic. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

bardzo mila i uprzejma pani doktor polecam

bardzo mila i uprzejma pani doktor polecam

Osobiście bardzo bardzo POLECAM. Obecnie jestem w 31 tygodniu ciąży,od samego początku towarzyszy mi przy tych pięknych chwilach Pani doktor Owsiejko /obecnie Jawor/. Bardzo miła i wzbudza zaufanie. baaaardzo sympatyczna. :))) jesli chodzi o koszt wizyty to zalezy czy robi usg czy nie,jesli nie to wizyta kosztuje 80 zł. z usg 130 zł.