lekarz Małgorzata Jonderko-Kowalska

2,1
1,9
1,9
1,8

Nie polecam! Lekarka zawsze się spóźnia na dzień dobry zamiast uśmiechu wrednosc. Jest bardzo nie przyjemna nie można z nią porozmawiać jak kobieta z kobietą. Bagatelizuje objawy... Wiecznie jej coś nie pasuje. Usg robione w 3sek że człowiek nawet nie zdąży obejrzeć dzidziusia. Nie sprawdza wagi dziecka ani nic głębiej z tym tematem. Nie daj boże zapomnisz zwazyć się w domu już pretensje że to mój obowiązek! No i najważniejsze pieniądze! Wrzeszczy jak tylko nie dasz odliczonej kwoty. Nigdy więcej! Nie polecam żadnej kobiecie zwłaszcza ciężarnej.

OMIJAĆ Z DALEKA !!!!! Wiecznie spóźniona i obrażona na świat wyżywa się na swoich pacjentkach. Lekceważy problemy swoich pacjentów. Niekompetencja i brak wiedzy. Wizyta przebiega w nieprzyjemnej atmosferze , krzyczy A badanie należy do bolesnych. Nie wiem dlaczego wybrałam jej gabinet ale nigdy więcej nie powtórzę tego błędu. Osoba przypadkowa na przypadkowym stanowisku .. szkoda słów

OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!

Witam. Do pani doktor zgłosiłam się na początku ciąży. Mimo większości opinii negatywnych, postanowiłam dać jej szansę. Pierwsza wizyta bardzo rzeczowa i przyjemna. Jednak już na drugiej wizycie pani doktor pokazała drugą twarz. Niedelikatna to mało powiedziane. Nie będę owijać w bawełnę, złośliwa i wredna. Żadnych badań konkretnych nie zleciła i nie wykonała. Jest to moja pierwsza ciąża więc nie wiem jakie badania muszę wykonać, zresztą uważam że po to chodzę do lekarza abym dostała skierowanie na badania które są potrzebne. Badanie dopochwowe... No cóż, zero podejścia, a wiadomo że do najprzyjemniejszych nie należy, więc ciężko się przy tym uśmiechać i powstrzymać od naturalnego odruchu wzdrygniecia, na co pani doktor zareagowała krzykiem, tak! krzykiem I pretensjami, że się wiercę i na pewno nie dam rady urodzić jak mi coś takiego przeszkadza. Po namyśle stwierdziłam że nie będę się męczyć do końca ciąży i stresować wizytami u lekarza. Zmieniłam więc ginekologa i okazało się że mam skracającą się szyjkę, co powinno być szybciej wykryte. A pani doktor mi jej nawet nie sprawdzała. Podsumowując, dziwię się pozytywnym opiniom. Mam nadzieję, że się nie okaże dla pań to niebezpieczne.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Prowadzi moja ciaze i nie zamoenilabym jej na zadna inna. Mila uprzejma i konkretna. Odpowiada na wszystkie pytania.

Po przeczytaniu samych negatywnych komentarzy na temat Pani doktor miałam obawy aby umówić się na wizytę. Ponieważ okazało się że nie mam wyjścia i jednak muszę to zrobić. Przyznaje że moje obawy okazały całkowicie bezpodstawne. Pani doktor okazała się kokretna i uprzejma. Absolutnie nie odczułam iż Pani doktor lekceważy mnie albo mój problem. Odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. I z pewnością następna wizyta też będzie u Pani doktor.

Pani doktor jest bardzo nie uprzejmą, ma sam problem z tym, ze po prostu się do niej przyszło. Nie potrafi nic wytłumaczyć.. Jednym słowem stracony czas w niemiłe atmosferze. NIE POLECAM

Nie rozumiem jakim cudem tacy ludzie zostają lekarzami... Pani doktor nie ma bladego pojęcia o tym co robi, jest leniwa, lekkomyślna, niekompetentna, brak jej wyobraźni i ma podstawowe braki w wiedzy. Pani doktor żyje chyba w jakimś sobie tylko znanym wymiarze, ponieważ gdyby zdawała sobie sprawę z tego jak marnym jest lekarzem i ile krzywd wyrządziła tym najbardziej bezbronnym przecież pacjentom już na samym starcie, to ubrała by się w wór pokutny i wyruszyła na pustynię. A w rzeczywistości Pani uważa się za eksperta....smutne... ODRADZAM, ODRADZAM i raz jeszcze ODRADZAM!

Nie mam dobrych wspomnień związanych z Panią doktor..Bardzo humorzasta kobieta... Jak można mieć taki stosunek do pacjenta? Jest to przykre. Skoro praca nie sprawia przyjemności lepiej zająć się czymś innym. Taka prawda !

NIE POLECAM TEJ KOBIETY !! NIE JEST DOBRYM LEKARZEM. PRZEDMOTOWE TRAKTOWANIE PACJENTA. TAK JAK BY ZA KARE KAZALI JEJ PRZYCHODZIĆ DO PRZECHODNI NA CZEKOLADOWEJ. ZA KAZDYM RAZEM SPÓŹNIONA. MAŁO KIEDY MIŁA .. STRACH SIE O COKOLWIEK ZAPYTAĆ ..

Nie polecam tej pani. Byłam u niej w maju aby potwierdzić ciąże. Lecz ona powiedziała że nic nie widzi, ale mam poczekać 2 tygodnie to może się coś się zmieni. Byłam u niej po dwóch tygodniach na usg. I to był okropny dzień, zrobiła mi usg przez powłoki brzuszne i powiedziała że najprawdopodobniej jest to ciąża martwicza ale mam poczekać jeszcze tydzień. Już do tej pani nie wrócę. Jest ona niedelikatna, nieuczuciowa.