lekarz Małgorzata Kasperek

Lekarz rodzinny

2,7
2,6
2,4

Lekarka bardzo niesympatyczna i arogancka .Pogotowie zawiozło męża na SOR z niewydolnością oddechową i niewydolnością krążenia a pani doktor od razu stwierdziła że dostanie kroplówkę i z powrotem do domu bo nie ma miejsc na oddziale pomimo że w wypisie napisała że stan był ciężki. Po 2 godzinach stwierdziła że duszności się zmniejszyły a mąż nadal ciężko oddychał.Powiedziałam że mąż nie wyjdzie na drugie piętro to stwierdziła że to nie jej problem, a wogóle to nadużywamy szpitali bo mąż często tam leży i że może leczyć się w domu bo i tak nie da go się wyleczyć.Jak taka lekarka ma leczyć chorych jak nawet normalnie nie da się z nią porozmawiać.Zero empatii.

Bardzo fajna pani doktor. Kontaktowa fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna fajna

Odradzam wszystkim rodzica niby pani doktor robilam dwa podejscia na pogotowiu dziecko prawie 40 stopni goraczki wybroczyny na ciele wymioty bol brzucha a ona stwierdza ze nic dziecku nie dolega i mam odstawic leki przeciwgoraczkowe bo to nie goraczka.w niedziele stan sie pogorszyl wiec pech chcial ze trafilam zas na nia i wyszlam z niczym.wkoncu na wieczor wyladowalam z dzieckiem w szpitalu na klimontowie i tam dostal syn fachowa opieke badania leki i.juz dzisiaj lepiej jak by.czlowiek wiedzial na kogo trafi to bym odrazu ominela polmed w sosnowcu bo tam.ma ta pani doktur dyzury i zaoszczedzila.bym sobie nerwow a dziecku mniej cierpienia bo przez nia mordowal sie dwa dni....ona ma fach tylko w dawaniu lewych zwolnien ..juz bylo oniej glosno pare lat temu .niewiem dlaczego tej kobiety niepozbawili wtedy wykonywania zawodu....takze uwazajcie omijajcie ta kobiete z daleka!!!

Trudno nazwać panią lekarzem. ZERO poświęconego czasu, temperaturę dziecka mierzy ... RĘKĄ !!! stwierdziła, że z takim doświadczeniem jak ona temperaturę mierzy ręką. Dziecko 2letnie 39,3 stopni gorączki, a lekarka twierdzi,że termometr który mamy jest zły. Dziecko nie zakasłało w trakcie "badania" więc lekarka stwierdziła,że kłamiemy, że marnujemy jej czas i przychodzimy ze zdrowym dzieckiem. Na koniec wizyty z agresją zaczyna szarpać mamę dziecka. MASAKRA !!!! NIKOMU NIE POLECAM PANI KTÓRA NAZYWA SIĘ LEKARKĄ !!!!

Najmniej kompetenty pediatra u jakiegi bylam. Mój synek trafil do niej w ciezkim stanie mial ostre zapalenie oskrzeli jegi stan bardzo się pogorszyl byl polprzytomny dokuczal mu ostry brzydki kaszelu goraczka a Pani ,,doktor, , stwierdziła ze osluchowo czysty i nic nie ma. W ten sam dzień wyladowalismy w szpitalu i okazało się że mój 20mies.synek ma zapalenie pluc. Co to za lekarz że przy zmianach w plucach mówi ze jest wszystko dobrze. Tragedia! !!!!!!!

To nie jest lekarz, pacjent go nie interesuje. Potrafi po 1,5 godzinie czekania odesłać go z kwitkiem i lekceważąco potrafi powiedzieć, że jeżeli pacjenta boli to go to nie obchodzi. Czas poświęcony = 0, więc i kompetencja=0 oraz wszystkie pozostałe elementy opinii = 0

To nie jest lekarz, pacjent go nie interesuje.

Z całego serca odradzam wizyty u tej pani. Traktuje pacjenta jako petenta, zwraca się na Ty ale najgorsza jest zła diagnoza, która kosztowała mnie trochę nerwów.

Z całego serca odradzam wizyty u tej pani.

Znakomita Pani Doktor. Niezwykle miła i kompetentna, mająca olbrzymia wiedzę, nie tylko medyczna. Po prostu fachowiec! Gorąco polecam!

Lekarz bardzo kompetentny, bez zarzutu, polecam .

Lekarz bardzo kompetentny, bez zarzutu, polecam .

Trudno znęcać się nad kobietą. Odradzam wizyty u tej pani, chyba, że na własne ryzyko. To wszystko.