lek. stom. Małgorzata Łodzińska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta, Stomatolog

Ludzie!!!! Czy idziecie do ortodonty w celach towarzyskich?? Pani Małgosia jest chłodna osoba, choć od jakiegoś czasu można z nią nawet pożartować. Najważniejsze,że widzę efekty leczenia. Wcześniej byłam u dwóch innych płockich ortodontów, każdy z nich miał inny plan leczenia, bardzo agresywny: wyrywanie zębów, poszerzanie podniebienia. Wybrałam Dr Łodzińską i polecam wszystkim, bo zeby mam coraz ładniejsze.

Po przeczytaniu większości opinii mogę powiedzieć, że jest trochę prawdy odnośnie nieuprzejmości P.Łodzińskiej. Pewnego razu gdy spytałem się czemu ma to służyć (to co zakładała)-odpowiedziała tak na odczepnego że nic się nie dowiedziałem. Na następnej wizycie zaczęła do mnie walić "otworzyć", "zagryźć", "postukać", "wypluć"-nie wytrzymałem i dałem jej taki opie..ol że zapamiętała jak ma się do mnie zwracać. Nieraz jak siedzę w poczekalni to słyszę jak odnosi się do innych i nie są to miłe odzywki. Po tej wojnie jak wchodzę to jest taka miła że wszystko można by jej powiedzieć (wiadomo o co mi chodzi)a ona nic by nie powiedziała. Odnośnie czekania w poczekalni to nie narzekam bo zawsze wchodzę max 15min po umówionej godzinie. Jako fachowiec Dr.Łodzińska jest znakomitym ortodontą (wnioskując z opinii własnej, znajomych i ludzi z Płocka i innych miast wokół Płocka, a nawet opinii stomatologów).
Podsumowując jeżeli chce się mieć ładne ząbki i uśmiech to w 100% polecam, a jeśli chcemy żeby była lepsza atmosfera na wizycie to trzeba raz się przejechać na Niej i będzie git majonez.

bardzo dziwi mnie Państwa oburzenie. Pani doktor jest naprawdę profesjonalna w tym co robi ma dużą wiedzę i doświadczenie, mój przypadek był bardzo skomplikowany robiła wszystko co mogła abym wyszła z ładnym uśmiechem.fakt często się czeka na poczekalni ale to tylko i wyłącznie przez profesjonalizm ponieważ pani doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile na to potrzeba nie zważając na to jak dużo pacjentów czeka na poczekalni.wolę wiec czasami poczekać niż wchodzić o równo umówionej godzinie i mieć świadomość ze mam czas wyliczony a sami dobrze wiemy że nie zawsze wystarczy pół godz. jak to jest w innych gabinetach w których się nie czeka.

Dr Łodzińska, mimo że niewątpliwie zna się na tym co robi, nie jest według mnie osobą godną polecenia. Jest nieuczciwa w stosunku do swoich pacjentów, ponieważ przedłuża leczenie jak tylko może. Winą za taki stan rzeczy najczęściej obarcza pacjenta.Na pytania o zdjęcie aparatu odpowiada wymijająco, np. że się postara jak najszybciej (mnie tak mówiła co najmniej pół roku). Ponadto przyjmuje z dużym opóźnieniem, minimalny czas siedzenia w poczekalni to 30 minut, nieraz jest on dłuższy niż czas spędzony w gabinecie. Zdecydowanie odradzam.

Olewatorski stosunek do pacjenta, wizyty UMÓWIONE (przez panią doktor) zawsze są z minimum 1-godzinnym opużnieniem.Pacjent jest traktowany jak bankomat DAWAJ KASĘ I SPADAJ do następnej wizyty.ZERO!!!!! szacunku dla pacjenta i jego czasu, przez 1.5 roku nigdy nie wszedłem o umówionej godz. na wizytę, czekałem od 1 do 2 godzin . NIE POLECAM

Żenujący stosunek do pacjenta i zegara zawsze spóźnienie od 1-godz. w górę , ZERO szacunku dla pacjenta i jego czasu który marnuje czekając na wizytę za którą płaci dość dużo. Termin i godzinę następnej wizyty ustala Pani dr. więc jest to obligujące w obie strony, ale nie obliguje to Pani dr.niestety !!!!pewnych nawyków nie można się pozbyć-PRZYKRE

Zdecydowanie odradzam panią Łodzińską!! wszystko robi "na odwal się"...na zasadzie "dawaj kasę i spadaj", większość rzeczy wykonuje jej asystentka co jest irytujące ponieważ zapisując się do ortodonty nikt nie życzy sobie, żeby ktoś niekompetentny zajmował się jego zębami, mimo to pacjent nie ma nic do powiedzenia:/ dr Łodzińska obchodzi się bardzo niedelikatnie, zawsze miałam jakieś skaleczenia na dziąsłach czy zbyt mocno spiłowane zęby, poza tym nie dba o estetykę... ogólnie totalna porażka! Co więcej, jej odzywki wskazują na brak szacunku do pacjenta- zwraca się zawsze bezosobowo, wywyższając się, np. "otworzyć", "wypluć", "usiąść sobie", "nie marudzić" itp. i ciągle narzeka, że "pacjent" źle coś robi i za dużo pyta:/ Ponadto, mimo że umawia na konkretne godziny to i tak zawsze trzeba dłuuuuugo siedzieć w poczekalni:/

Pani doktor bardzo delikatnie obchodzi się z dziećmi super specjalista a co do kolejek to jest taka prawda że tylko u paprochów ich nie ma

Nie polecam, przez 5 miesięcy ściągała mi aparat i ściągnąć nie mogła bo a to szparka sie zrobiła a to coś (kobieta bardzo łasa na pieniądze). Metody leczenia rownież mi się nie podobały. Kobieta nie miła, olewająca pacjenta (kiedyś siedziałem na fotelu prawie 30 min z otwartą buzią, po czym weszła i z usmiechem oznajmiła mi że o mnie zapomniała). No i oczywiście te opóźnienia :)

Jako specjalistę polecam , ale lekceważy każdego pacjenta do umuwionej godziny wizyty trzeba doliczyć czas oczekiwania do 2-ch godzin i dopiero można wejść i ani razu nie usłyszałem od pani doktor PRZEPRASZAM ZA OPUŻNIENIE 11 WIZYT .Nie POLECAM